" бгмамофорумка е една бъдеща леля Мария от рекламата за праха...

  • 12 329
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324

Ми бегай да пЕреш, що дрЕмеш тука?


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 2 927
Нищо ново под слънцето.
Пак някой с орязани крилца, защото е влязъл с рогата напред, се жали по други места в мрежата.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 467
Нищо ново под слънцето.
Пак някой с орязани крилца, защото е влязъл с рогата напред, се жали по други места в мрежата.

  Лисицата и гроздето, на това ми прилича!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 016
Нищо ново под слънцето.
Пак някой с орязани крилца, защото е влязъл с рогата напред, се жали по други места в мрежата.

  Лисицата и гроздето, на това ми прилича!

 Simple Smile

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Обичам БГ Мама, пък кой каквото ще да казва.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 992
Толкова слабо да ме вълнува мнението на някой си за бг-мамма, та чак и да се "разярявам"....

# 21
  • София
  • Мнения: 3 016
Толкова слабо да ме вълнува мнението на някой си за бг-мамма, та чак и да се "разярявам"....

аз знам, че не всички палмват от гняв, но съм сигурна, че има някоя и друга такава мама, не съм искала да обидя никой  Embarassed

# 22
  • Мнения: X
Потребителите в Бг. мама са като потребителите във всички останали форуми. Има симпатични, позитивни, готини хора. Има и дребнави, заядливи и вечно криви. Има и откровено луди. В този смисъл, сигурно някои от нас ще станат леля Мария, но какво от това? Свят широк, хора разни...На мен пък ми е много чудно, откъде коментиралите форума са така запознати с писанията в него, както и с  поведението на участниците? Wink Между другото, винаги ми е било странно като чуя за " изтрещелите майки " във форума. Колко процента от пишещите тук са майки? Нима 100? А дали вече има 50? Постоянно срещам мнения на млади и необвързани хора, момчета и момичета, има доста мъже. Никога не съм се срамувала от факта, че пиша и чета тук, и го споделям с охота в реалния ми живот. Намерила съм достатъчно информация по теми, които ме интересуват-здравни или практични съвети, информация за стоки, цени, мнения по различни социални и актуални въпроси, теми от областта на шоубизнеса, изкуството, спорта. Какво излиза, че за всекиго има по нещичко, независимо, от пола, възрастта или семейното положение. Няма място нито за гняв към злобните подмятания във виртуалното пространство, нито за неудобство, за това че сме тук.

# 23
  • Мнения: 58
Лично на мен форума ми харесва,тук научих много полезни и интересни неща,намерих си и нови приятели ,така че хич не ме вълнува кой какво мисли за форума.Като не го харесва да не влиза ,аз се чувствам добре и се радвам че го открих преди доста време.

# 24
  • Мнения: 0
Ами те явно редовно си висят тука щом знаят всичко, за което се пише в реално време. Аз сега разбирам, а мислех, че прекарвам дълго време тук. Няма какво да се лъжем всички са си пъхали носището в bg mamma. Но няма да се очудя сега някой да напише "аз не съм тука".  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 329
Аз не съм тука.  Mr. Green  Whistling

# 26
  • Мнения: 329
A: Мъжете цял живот си падат по кучки,а в крайна сметка се женят за добрите момичета. От утре ме търсете в бг мама форума, ще се уча да бъда добро момиче и ще коментирам рецепти !

Тая доста е сбъркала мястото къде да се учи да става добро момиче.  Joy
Но все пак да отбележим, че има и изключения!  Peace

# 27
  • Мнения: 741
A: Мъжете цял живот си падат по кучки,а в крайна сметка се женят за добрите момичета. От утре ме търсете в бг мама форума, ще се уча да бъда добро момиче и ще коментирам рецепти !

Ами ако се е оженил, защото жена му е хем кучка, хем добро момиче?  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 316
...Всяка една бгмамофорумка е една бъдеща леля Мария от рекламата за праха , само че с мустаци !
Ай сега!  Whistling Всички мацки тук сме добре епилирани и обезмустачени!  Joy
И какво ѝ е на леля ни Мария? Пере си жената и съвети дава.  Laughing

# 29
  • Мнения: 442
Какво лошо има в това?
Или просто е прекалено хубаво и някои хора се пукат от завист?

Нищо ново под слънцето.
Пак някой с орязани крилца, защото е влязъл с рогата напред, се жали по други места в мрежата.
Ами те явно редовно си висят тука щом знаят всичко, за което се пише в реално време. Аз сега разбирам, а мислех, че прекарвам дълго време тук. Няма какво да се лъжем всички са си пъхали носището в bg mamma. Но няма да се очудя сега някой да напише "аз не съм тука".  Mr. Green

      Peace

Общи условия

Активация на акаунт