Какъв крем/лосион за тяло ползвате

  • 6 749
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Благодаря, следващия път ще търся направо него, че много трудно се нанася нормалния! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 426
Вече за втори път си купувам ето този и съм много доволна

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пробвай антисептичния крем на Хималая, разкошен е за чувстивтелна кожа, но е в доста малка разфасовка, за да се ползва за цялото тяло.

# 18
  • Мнения: 3
Най-любимият ми лосион за тяло е този на Eucerin - води се pH5 лосион за тяло за чувствителна кожа. Това е единственият лосион, който ми дава достатъчна хидратация. Когато се изкуша да пробвам друг измежду многото с всякакви изкушаващи аромати винаги го редувам с този, тъй като никой друг досега не ми е омекотявал и заздравявал така кожата. Eucerin имат и други лосиони за тяло, но не са така овлажняващи  Naughty, ето този е лосиона, който харесвам:

Голяма опаковка от 400мл е 24лв. в аптеки Ремедиум.
Тези дни пробвах мостра на А- Дерма за много суха и атопична кожа (марка на DUCRAY- Paris), не е лош, хидратира, но не ми харесва как мирише, също KORRES масло за тяло с жасмин - не си заслужава просто високата цена, аромата на жасмин  Mr. Green също куца! Наред са да пробвам тези на Ла Рош и Авен като утвърдили се в медицинската козметика, очаквам да са добри.
ps Този на Eucerin няма някаква специфична миризма, но другите му качествата са по-важни, някак може би създава усещане за чисто  Party. Според мен е за хора с капризна и суха, лесно ранима кожа, другите с по-нормална едва ли да го оценят, тъй като по-масовите марки им понасят и овлажняват достатъчно! Сега го редувам с бутер на Афродита шоколад - много приятен и като консистенция, и като усещане върху кожата  Heart Eyes.

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 23:31 от elhi4ka

# 19
  • Мнения: 71
Аз съм пробвала какво ли не за след епилация, но нищо не ми помагаше, докато не пробвах с бебешко олио, оттогава нямам проблеми с червените точици Peace
Иначе ползвам някои от лосионите на Ейвън, а най-любимият ми е този, с аромата на любимия ми парфюм Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Хубави предложения   bouquet
Иначе сега за момента аз след епилация слагам бебешка пудра, няколко часа по-късно (обикновено преди лягане) се мажа с бадемово масло (понякога крем Здраве) , мисля че отшумява проблема с точиците и кожата ми става доста по-мека. А през другото време, след баня използвам лосион смесен с бадемово масло (това имам в момента, но мисля да пробвам и други масла). Правя го от скоро и кожата ми се чувства по-добре от използването на масла Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4
Аз след епилация, изчаквам няколко часа преди да се изкъпя и намажа с лосион за тяло! Обикновено ми се появяват червени точици, които отшумяват до сутринта. Според мен е нормално да се появяват! newsm78

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Siska79,добре ли попиват тези на Bettina Barty?

Да,чудесно попиват и кожата става уникално мека,а не е каквото да не съм капризна на тема козметика Crazy
Сега купих трета поредна кутия.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 477
А ако не държите на аромата,аз преди време като ходех на солариум в един момент усетих как кожата ми имаше нужда от по-интензивна хидратация и подхранване,взимах си:

Страхотен лосион,усещах как кожата ми го изпива.
Ползвах и един по евтин вариант,също много ефикасен

  Скоро мисля да си поръчам и този,скъпички са им продуктите,но си заслужават всяка стотинка

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 12
Аз също съм с много чувствителна кожа, обривам се след кола маска и епилация. Цялата ми кожа става на червени точици. Единственото нещо което ми помага е бебешкият крем "Бочко" и "Body oil" на "Casyopea".

# 26
  • Мнения: 0
dekamer Peace а кога ги нанасяш-веднага след като се епилираш ли?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 12
dekamer Peace а кога ги нанасяш-веднага след като се епилираш ли?

След като се изкъпя нанасям маслото, а преди да си легна кремчето на сутринта всичко е изчезнало  Simple Smile

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Оставам с убеждението,че някой от вас се епилират и вземат душ ,според мен това е много грешно.Епилирана кожа ,дали с кола-маска или епилатор-не се мокри!
Аз винаги вземам душ и на чиста и суха кожа епилирам,след това мажа обилно с крем.  Peace

# 29
  • Мнения: 2
Ползвам Версаче брайт кристъл, беше комплект с душ гел и парфюм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт