Нарекох те Фериха~ 65 " И след края...........идва ново начало!"

  • 22 221
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 180
Репликите. Hug

Eмир: Добре ли изглежда дъщеря ви?
Джансу: Емир няма да й прости. Аз ще направя, така че Емир да я забрави, защото той я обича. Дори, когато я мрази, той я обича.
Eмир: Невинността на лицето ви не е достатъчна, за да скрие вътре "лошото ви лице". Искам да чистите къщата ми.
Зехра: Аз няма да чистя къщи повече.
Mехра: Фериха....
Eмир: Кога станахте част от тази игра? Или бяхте част от нея ще в началото. Махайте се сега, моля ви. Махайте се.
Зехра: Ти се махни от нашия живот. Вземи си болката и напусни.

Снежи newsm51

# 661
  • Мнения: 180
По тв.то фрагмана започна точно със сцената в болницата, където се е снимал с фенката с червената рокля на бели точки. От двете му страни имаше двама мъже в сини дрехи и в бързината ги оприличих на полицаи. Тази сцена в линковете липсва и въобще не дадоха Емир в болницата, но по тв.то много добре знам какво видях.
Никой не спори просто казвам че не видях на този фрагман в нета полицаи и споделих,защото ти го спомена няколко пъти,но явно има някакво разминаване.

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 23:24 от nmnnczc

# 662
  • Мнения: 21 201
Благодаря Ви за преводите на фрагмана момичета. Hug

# 663
  • Мнения: 8 622
Вахиде напуска сериала.В фейса Юсуф казва:"Вахиде ще ни липсваш,но ние ще се грижим за дъщеря ти не се притеснявай"

 Cry Cry Cry Cry Cry

# 664
  • Мнения: 180
Даа и на мене ми е тъжно за Вахиде.Жалко.

# 665
  • Мнения: 180
Първия фрагман добре,да видим втория.
Лека нощ и до утре. Simple Smile

# 666
  • Мнения: 27
Вахиде в 32,33 епизод напуска сериала.
Клюка:След една седмица Зехра влиза в болница за контролни прегледи.Ще я оперират и по късно ще почине.
Снежи благодаря за превода.

# 667
  • Мнения: 21 201
Мноооого тъжна клюка за Зехра. А аз така се надявах. Rolling Eyes
Вторият фрагман, ще е от една сцена, както обикновено.

# 668
  • Мнения: 27
Утре вечер дали ще пуснат втория фрагмент?

# 669
  • Мнения: 65
Утре вечер дали ще пуснат втория фрагмент?
Надявам се  Praynig

# 670
  • Мнения: 21 201
Вахиде в 32,33 епизод напуска сериала.
Клюка:След една седмица Зехра влиза в болница за контролни прегледи.Ще я оперират и по късно ще почине.
Снежи благодаря за превода.
Това вече наистина е пълна драма. После Фери сигурно, ще отиде да живее при Софи и баща си. Мехмед, ще се ожени за кака Ц..., а Ръза и Йомер, ще останат сами. Ако Емир по някакъв начин им отнеме жилището заради дълга, както беше според едната клюка, сигурно Ръза и Йомер, ще отидат да живеят в къщата на лелята и Гюлсум. И каква стана тя, семейството им се разбива. Sick

# 671
  • Мнения: 27
И последната клюка от мен за тази вечер:
В болницата Емир и Фериха ще заведат Левент.Ще чакат в болницата.Емир ще гледа непрекъснато Фериха,ще я хване за ръката.Фериха ще се ядоса."Какво гледаш така .Как може да направиш това.Левент каква вина има.Погледниме ,защото това ще е за последно,набии си го в главата.

# 672
  • Мнения: 65
И последната клюка от мен за тази вечер:
В болницата Емир и Фериха ще заведат Левент.Ще чакат в болницата.Емир ще гледа непрекъснато Фериха,ще я хване за ръката.Фериха ще се ядоса."Какво гледаш така .Как може да направиш това.Левент каква вина има.Погледниме ,защото това ще е за последно,набии си го в главата.
newsm09 newsm09 newsm09

# 673
  • Мнения: 21 201
Фери, ще бие шута на Емир. На там ми намирисва работата. Ще се откаже от него и няма да го иска, защото според мен колкото и да е голяма любовта, тя не е вечна. За да съществува любов между двама, тази любов трябва да се подхранва и от двете страни. Ако не беше така, нямаше да има раздели по света. Ако човек бива само нараняван и унижаван, любовта се изражда в друго чувство и се превръща само в болезнен спомен, че някога  е съществувала.

# 674
  • Мнения: 65
Лека нощ от мен!  Hug
Приятни сънища и спокойна нощ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт