Нарекох те Фериха~ 65 " И след края...........идва ново начало!"

  • 22 219
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Добро утро. Hug

# 691
  • Мнения: 2 449
 ДОБРО УТРО Hug Hug Hug
 Да ви изчета от неделята Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug


Наде, да ти е живо и здраво детенцето.Пожелавам му един незабравим и изпълнен с щастие живот Hug

Фрагмана интересен, ама малко ме натъжи. Знам ли.....май вече в повече ми идва наглостта на Емир.

Зехра ще му чисти, това също разбрах, това с Джансу в университета е нагло и показва човек от любов колко глупави постъпки може да направи. ooooh!

Какво ли се е случило  с Фериха , че Мехмед бяга като обезумял????

# 693
# 694
  • Мнения: 8 613
Добро утро. Hug Hug Hug
Наде, да ти е живо и здраво момченцето, и много да те радва.  bouquet  bouquet  bouquet

Успешна седмица на всички. Hug

# 695
  • Мнения: 21 201
Съгласна съм, че чувството любов е  основна движеща сила за всички нас, хората. Но ако любовта беше вечна, ако можеше да търпи всичко-унижения, изневери, потъпкване на човещкото достойнство, то тогава не би имало раздели и разводи по света. Може безгранично да обичаме някого, но когато ежедневно сме обезличавани от негова страна, то любовта се трансформира в други чувства-яд, омраза, отвръщение и в крайна сметка остава само споменът за нея, че някога е съществувала. Ако въпреки всички унижения и т.н., ние търпим, значи сме мазохисти спрямо самите нас.
Всяко нещо в природата, всяко човешко чувство, има своят предел на търпимост.

# 696
  • Мнения: 8 613
Мисля, че Фери и Емир няма да спрат да се обичат.  Heart Eyes Щом Емир разбра лъжите на Фери, но още я обича, и тя ще изтърпи простотиите му.  ooooh! Дано само стане скоро, че ми омръзна този неадекватен Емир. Peace  Така искам да натрият свинския нос на Джансу. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 697
  • Мнения: 61
Добро утро Hug
Наде, да ти е жив и здрав сина, много да те радва и много, много хубаво да прекаратте Рожденият му ден  bouquet.

Снежка, аз мисля че лелята не нае къщата Peace
Относно клюките, аз не обичам да зная какво ще се случи в сл еп, особено краят, затова и мн ми харесват новите трейлари Wink.
А изтичане на информация има/и това са снимките Peace, които феновете правят и някой от сцените Rolling Eyes основно в уч-щето Tired/, но не чак толкова много, повечето от клюките/95%/ са сценарии на фенове. Разбира се, че някой ще се окажат верни.
А кой на какво вярва е друг въпрос Peace. Whistling
Това на което със сигурност може да повярва човек са снимките, а и изводите, които ще си направи от тях си Wink.


Хубав ден!  bouquet

# 698
  • Мнения: 21 201
Намерих снимката на която Емир е воден от двама полицаи, както започна фрагмана по тв.то., но не е с разширение позволяващо да я публикувам, за да я видите и Вие. Sick

# 699
# 700
  • Мнения: 180
Мисля, че Фери и Емир няма да спрат да се обичат.  Heart Eyes Щом Емир разбра лъжите на Фери, но още я обича, и тя ще изтърпи простотиите му.  ooooh! Дано само стане скоро, че ми омръзна този неадекватен Емир. Peace  Така искам да натрият свинския нос на Джансу. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Снежи маме  Peace

# 701
  • Мнения: 21 201

На това какво му казвате? Sick Да те правят на глупачка и на маймуна пред всички, мерси много.

# 702
  • Мнения: 27
Да ама Джансуто го е стиснала здраво,а Емир си държи ръцете в джобовете.Това какво значи?Така ли си държеше ръцете като беше с Фери.

# 703
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ето целия фрагман


http://tvarsivi.com/player.php?y=15&z=2011-10-09+22%3A39%3A00

# 704
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро  Hug Hug Hug

Наде,честит рожден ден на детенцето ти да е пожелавам му много здраве щастие и късмет и усмихнато детство  Rolling Eyes Rolling Eyes

Фрагмента подсказва че епизода ще има динамика Flutter което на мене супер много ми харесва   Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт