Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 70

  • 29 714
  • 740
  •   2
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 12 818
[Майка ми вика -Абе тоя Саваш как се усмихва доволно като че ли не му каза момичето ,че не ще да го види повече Joy Joy Joy
А Чичек вече тотално се влюби ама няма за нея вече свободно място в сърцето на Саваш.

Саваш знае защо се усмихва, няма спасение за Яска Joy Joy Joy JoyТой наистина е търпелив мъж ,но Ясемин и представа си няма какво я очаква.Предстои и една прекрасна любов,но преди това спечелването и от Саваш.
Е, Чичек поне ще се облича по желанието на Шахнур

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 1 863
  Но понеже се движа леко няколко крачки напред, сега осъзнах , че още от първата среща, която имаха - в същия ресторант, в който спряха тази вечер, Яска беше потърпевша от първия момент от Китка/не ме упреквайте, факт е/, Саво заряза Яска и тръгна да спасява Китка от лудия баща. А Яска, колко сълзи изля, че на първата среща не е дошъл и не е по различен от останалите мъже. А тя, милата, не знае колко сълзи ще излее заради нея и колко пъти ще е пренебрегната!? Sad Е, как да го подмина факта!? #Crazy Наистина това гледане ми дава нов прочет на сериала, макар толкова да съм го гледала, но все е било изборно. Thinking

# 20
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, има ли качена някъде тазвечерната серия с бг-аудио?

# 21
  • Мнения: 8 414


Момичета, има ли качена някъде тазвечерната серия с бг-аудио?

 spinki ще я качат сериата ,но кога аз не знам.Иначе я качват в Нова плей, във в бокс ,в мастерс като торент също.

# 22
  • Мнения: 12 818
  Но понеже се движа леко няколко крачки напред, сега осъзнах , че още от първата среща, която имаха - в същия ресторант, в който спряха тази вечер, Яска беше потърпевша от първия момент от Китка/не ме упреквайте, факт е/, Саво заряза Яска и тръгна да спасява Китка от лудия баща. А Яска, колко сълзи изля, че на първата среща не е дошъл и не е по различен от останалите мъже. А тя, милата, не знае колко сълзи ще излее заради нея и колко пъти ще е пренебрегната!? Sad Е, как да го подмина факта!? #Crazy Наистина това гледане ми дава нов прочет на сериала, макар толкова да съм го гледала, но все е било изборно. Thinking
Напълно си права.
Китка вече е залитнала по Саваш и  се дере за него,хвърля, вика по слугинчето. Но колкото и да не иска , той заради нея пренебрегва собственните си чувства и Ясемин, за да я спасява. То не бяха заплахи, то не бяха  чудеса, сътворени от Моран фемили

# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243
savas yasemin - ask ve ceza - betmon

# 24
  • Мнения: 12 818
Аз ви пожелавам спокойна нощ с Лунната соната

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243
savas yasemin - ask ve ceza - ba7ebek

# 26
  • Мнения: 8 414
Лека нощ и от мен.

# 27
  • Мнения: 1 863
Момичета, има ли качена някъде тазвечерната серия с бг-аудио?

http://play.novatv.bg/play/255615/?autostart=true

# 28
  • Разград
  • Мнения: 8 243
savas yasemin - ask ve ceza - 3ala bali


# 29
  • Мнения: 1 863



Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт