Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 70

  • 29 788
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 482
Ени   wavey ади джанъм нерде си  newsm78
 виж кой те търси да ти поднесе букет




Свет  Hug  bouquetТука съм ,как тъй ще го изпусна аз тоя хубавец като ми е дошъл на крака да ме търси ,че и букет ми носи Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 691
  • Мнения: 12 843

Бесен е харизматичен , но и усмихнат е чаровен

# 692
  • Мнения: 2 131
Свет, с  фотосите на Мурат  си направила темата особенно привлекателна. Гледам Шахнур как го нарича ,,светлина в очите ми,, а дълго и упорито му пречише, да бъде такъв за смейството си. Не приемаше и трудно прогледна, че Саваш е умен мъж и може да промени живота не само на семейството, но и на аширета им. През тежки моменти премина синът и , но Ясемин беше до него , вярваше му и накрая бяха възнаградени


Ени пожелавам на всеки  мъж да има до себе си такава смела, красива и обичаща го истински съпруга , а за такава майка според мен по-добре ще е без нея ,добре че си обичаше децата и внуците че не ми се мисли ако беше обраното как ли щеше да се държи а да не говоря за такъв малоумен брат като Мустафа опазил го господ всеки дарен с такова наказание ,

# 693
  • Мнения: 2 131
Ени   wavey ади джанъм нерде си  newsm78
 виж кой те търси да ти поднесе букет




Свет  Hug  bouquetТука съм ,как тъй ще го изпусна аз тоя хубавец като ми е дошъл на крака да ме търси ,че и букет ми носи Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Ени   newsm78 Ами ако беше се позабавила букета можеше да увяхне а момчето да си иде у Станбула  hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 2 131

Бесен е харизматичен , но и усмихнат е чаровен

Ели   newsm03  всякак си го обожавам ,във всеки един момент харизмата му е на мах  newsm03 newsm09

# 695
  • Мнения: 2 131






Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 15:56 от Свет_ВАРНА

# 696
# 697
  • Мнения: 8 482


Свет този възрастния артист нали играе в Езел таткото на Ейшан.Той  е играл и баща на Мурат в "Буря"

# 698
  • Мнения: 45
                Здравейте момичета! wavey wavey wavey
Нов ден, нова седмица изпълнена с вълнения и очакване на любимото сериалче. newsm10
Ели, благодаря за кафенцето и компанията. smile3525
Таня, удоволствие е за мен да се наслаждавам на твоето творчество. smile3501
lastela, добре дошла и от мен. newsm10

# 699
# 700
  • Мнения: 12 843
Шахнур си обичаше децата точно по нейният си начин.Но любовта и към Саваш, Назан и Мустафа беше демонстрирана по съвсем различен начин. За Саваш си спомняте как плака , когато казаха, че е починал. Накрая си призна пред Ясемин ,че дълго време е смятала за невъзможно да промени традициите лудият и син. Тогава и Ясемин наричаше ,,ела дъще,,. Прие и неговото решение и жената която обича.
А за Назан  как плака и страда ,когато направи опт за самоубийство, но Назан беше жена и за нея Шахнур смяташе ,че мястото е до полите и. Не прие самостоятелният избор на съпруг, то пък един мъж, защото се страхуваше от хорските приказки, но и защото не го харесваше. Тя смяташе, че Назан прави грешка и ще съжалява, а не стана ли точно така.
А за криворазбраната обич към Мустафа , нямам думи, тук не само тя имаше вина, приемаше го като малко дете без да осъзнава, че е вече  голямо момче. Той просто беше разглезен от всички, баща, брат,  с изключение на Саваш. 

# 701
# 702
  • Мнения: 2 131
Хайде джанъмки Линки , време е за следобедно кафе ,чай а има и кексче  Peace   и който желае да си хапне сладко     newsm17





Афиетеолсун Hug Hug

# 703
  • Мнения: 12 843

Това не съм го виждала, нещо ново ли е?


Ясемин на срещата в ресторанта е много плаха, несигурна какво да прави, невярваща, но бързо се прибра в Бодрум, час по скоро да прегърне детето, имаше нужда от сигурност. Нямаше смелост да сподели с Лейля срещата с бащата на Омер

# 704
  • Мнения: 45
Ени, Ели, Свет.  wavey
Малко съм се отплеснала. ooooh! Гледам нашите по ТВ-то и съм надула телевизора за да им чувам и гласчетата. hahaha Joy Joy Joy



Свет, недей така джанъм, много съблазнително. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт