Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 70

  • 29 791
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 482
Шахнур си обичаше децата точно по нейният си начин.Но любовта и към Саваш, Назан и Мустафа беше демонстрирана по съвсем различен начин. За Саваш си спомняте как плака , когато казаха, че е починал. Накрая си призна пред Ясемин ,че дълго време е смятала за невъзможно да промени традициите лудият и син. Тогава и Ясемин наричаше ,,ела дъще,,. Прие и неговото решение и жената която обича.
А за Назан  как плака и страда ,когато направи опт за самоубийство, но Назан беше жена и за нея Шахнур смяташе ,че мястото е до полите и. Не прие самостоятелният избор на съпруг, то пък един мъж, защото се страхуваше от хорските приказки, но и защото не го харесваше. Тя смяташе, че Назан прави грешка и ще съжалява, а не стана ли точно така.
А за криворазбраната обич към Мустафа , нямам думи, тук не само тя имаше вина, приемаше го като малко дете без да осъзнава, че е вече  голямо момче. Той просто беше разглезен от всички, баща, брат,  с изключение на Саваш. 

[/size]

 smile3501 newsm10
Така е Ели Шахнур си обича децата като всяка майка.Мустафето и е най-малкото и най-свидното гардже.На късни години го е родила и всички в къщата начело с нея са го глезункали и са му давали абсолютно всичко.Шахнур не можа да вижда грешките на МУстафа ,а като ги вижда обикновено ги прикрива.
Шахнур все си мислеше че знае най-добре кое как е .Но това е нормално ,защото винаги нея са я питали все тя е била тази дето да каже кое как да се прави.В един такъв мъжки свят Шахнур е била наистина много умна ,амбициозна и със силен характер ,за да успее да има такива силни позиции и да  я слушат всички.Ето  другата ханъм ага Каймет -жената на Ахмет Моран.Ми ето и тя е жена на ага ,има голям аширет зад гърба си ,родила е трима сина на мъжа си.Значи и тя би трябвало да има силни позиции ,но не е така.Шахи е друго нещо.Но не направи тънката разлика между Саваш и другите си деца.Според мен Саваш май най-много прилича на майка си.Другите са по податливи на управление и приличат  на таткото .

# 706
  • Мнения: 12 843
Свет , страшна си ! Кафе , кекс -  супер домакиня.
От мен нещо много приятно,  днес слушах това момиче и много ми хареса


http://www.youtube.com/watch?v=f-FraedzaBY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=0RZSfJwUxNY&feature=related

# 707
  • Мнения: 8 482

Това не съм го виждала, нещо ново ли е?




Ели и аз сега я виждам за първи път тази фотка.Но мисля ,че не еот сега просто сега е пусната.Пък ако е нова значи Мурат е подстригал буйните букли  Joy
Много хубава музика си пуснала Ели    bouquet
Свет тенкю за кафето и кекса.    bouquet

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 16:37 от Eny87

# 708
  • Мнения: 12 843

Ама поглед, ще те прониже, ще те разкрие, ще  открие и най -съкровенните ти мисли. Това не се учи, това си е дарба

# 709
# 710
  • Мнения: 2 131
Шахнур си обичаше децата точно по нейният си начин.Но любовта и към Саваш, Назан и Мустафа беше демонстрирана по съвсем различен начин. За Саваш си спомняте как плака , когато казаха, че е починал. Накрая си призна пред Ясемин ,че дълго време е смятала за невъзможно да промени традициите лудият и син. Тогава и Ясемин наричаше ,,ела дъще,,. Прие и неговото решение и жената която обича.
А за Назан  как плака и страда ,когато направи опт за самоубийство, но Назан беше жена и за нея Шахнур смяташе ,че мястото е до полите и. Не прие самостоятелният избор на съпруг, то пък един мъж, защото се страхуваше от хорските приказки, но и защото не го харесваше. Тя смяташе, че Назан прави грешка и ще съжалява, а не стана ли точно така.
А за криворазбраната обич към Мустафа , нямам думи, тук не само тя имаше вина, приемаше го като малко дете без да осъзнава, че е вече  голямо момче. Той просто беше разглезен от всички, баща, брат,  с изключение на Саваш.  


Ели за някои неща си права ,да Шахнур наистина си обичаше децата по много различен начин и плачеше и показваше че истински страда когато им се случеше нещо неприятно ,но след като минеше дадената беда и си запяваше нейната си стара песен ,след като си обича толкова много децата да си припомним колко пъти изгони и унижи Наазан пред всички  ,която ако имаше найната истинска майчина обич и подкрепа нямаше  да скрие за връзката си с Бора , Саваш колко беди му се струпаха заради нея и то много сериозни , принуди Пала да скрие важния документ за субсидиите на холдинга , после напъните и  да го раздели с Ясемин ,за да го предпази от евентуално възобновяване на кръвната вражда и се стигне до за да си спаси  най- обичния си Мустафа от затвора тръгна да пренася дрога и довлече огромни неприятности на Саваш ,всички знаем през какъв ад мина , не знам специално аз бих казала опазил ме господ от такава майчина обич

# 711
  • Мнения: 8 482
Ени, Ели, Свет.  wavey
Малко съм се отплеснала. ooooh! Гледам нашите по ТВ-то и съм надула телевизора за да им чувам и гласчетата. hahaha Joy Joy Joy



Свет, недей така джанъм, много съблазнително. Joy Joy Joy
Иле ама и ти не оставаш на зад със съблазнителните неща  Joy

# 712
  • Мнения: 0
Ели снимката е от времето на АСИ .До Мурат е артиста,който беше дясната ръка на Али

# 713
# 714
  • Мнения: 2 131
Ени, Ели, Свет.  wavey
Малко съм се отплеснала. ooooh! Гледам нашите по ТВ-то и съм надула телевизора за да им чувам и гласчетата. hahaha Joy Joy Joy



Свет, недей така джанъм, много съблазнително. Joy Joy Joy

Иле  Хошгелдин джанъм   Hug ама ей от този поглед направо получавам сърцетуп newsm10  love001  love001  love001

# 715
  • Мнения: 12 843


Явуз и Саваш , двама аги на два аширета, колко са различни обаче двамата

# 716
  • Мнения: 2 131
Ени извинявай джанъм беним   Praynig Praynig  
Да този играеше в Езелко ,бащата на Ейшен  Peace

# 717
  • Мнения: 8 482
Шахнур си обичаше децата точно по нейният си начин.Но любовта и към Саваш, Назан и Мустафа беше демонстрирана по съвсем различен начин. За Саваш си спомняте как плака , когато казаха, че е починал. Накрая си призна пред Ясемин ,че дълго време е смятала за невъзможно да промени традициите лудият и син. Тогава и Ясемин наричаше ,,ела дъще,,. Прие и неговото решение и жената която обича.
А за Назан  как плака и страда ,когато направи опт за самоубийство, но Назан беше жена и за нея Шахнур смяташе ,че мястото е до полите и. Не прие самостоятелният избор на съпруг, то пък един мъж, защото се страхуваше от хорските приказки, но и защото не го харесваше. Тя смяташе, че Назан прави грешка и ще съжалява, а не стана ли точно така.
А за криворазбраната обич към Мустафа , нямам думи, тук не само тя имаше вина, приемаше го като малко дете без да осъзнава, че е вече  голямо момче. Той просто беше разглезен от всички, баща, брат,  с изключение на Саваш.  


Ели за някои неща си права ,да Шахнур наистина си обичаше децата по много различен начин и плачеше и показваше че истински страда когато им се случеше нещо неприятно ,но след като минеше дадената беда и си запяваше нейната си стара песен ,след като си обича толкова много децата да си припомним колко пъти изгони и унижи Наазан пред всички  ,която ако имаше найната истинска майчина обич и подкрепа нямаше  да скрие за връзката си с Бора , Саваш колко беди му се струпаха заради нея и то много сериозни , принуди Пала да скрие важния документ за субсидиите на холдинга , после напъните и  да го раздели с Ясемин ,за да го предпази от евентуално възобновяване на кръвната вражда и се стигне до за да си спаси  най- обичния си Мустафа от затвора тръгна да пренася дрога и довлече огромни неприятности на Саваш ,всички знаем през какъв ад мина , не знам специално аз бих казала опазил ме господ от такава майчина обич

Шахнур се беше сраснала с традицията и с титлата ханъм ага.За нея винаги беше по-важно какво ще кажат хората .По-важно е как Шахнур и семейството и изглеждат пред ванското общество.И друго важно Шахнур е възрастен човек когато тя е била млада живота и света е бил различен от сега.Като казваше Саваш на АМ-Погледни си календара ,така и Шахнур малко трябваше да погледне в коя година живеем.Тя си знае едно -дрога ,аширет ,традиции и до там.А Саваш иска да го промени тоя ред.Трудно му беше на сладурчо Саваш ама успя.

Свет мерси  Hug

# 718
  • Мнения: 887
Привет, момичета!
А ето и Нургюл в една вероятно чудесна роля,но за съжаление тук сме пропуснали този филм.Много е тежък изглежда.Актьора сега играе в Млечния път
Актьорът се казва Йозджан Дениз и играе главната мъжка роля в сериала Асмалъ конак, заедно с Нургюл, която пък изпълнява главната женска роля. През 2003 е заснета и игрална версия, която се казва Asmalı konak hayat (Къщата с лозата - живот). И не е вярно, че е пропуснат  Simple Smile очаквайте изненада. Ами, като съм яла от кокошка крак - така ще е.  Joy  Joy  Joy
Йозджан Дениз сега го гледаме в Млечният път!
Дали е това,което подозирам newsm78 newsm78 newsm78
Хайде - зарадвай ни  Hug- четох отзиви,че филмът е тъжен,но много любов имало в него,много оптимистичен бил

# 719
  • Мнения: 45


Свет, той затова ни плени и с  поглед и с усмивки, дори когато е гневен. От където и да погледнеш виждаш чар.

Общи условия

Активация на акаунт