Гласът на България - Четвъртфинали - Тема 6

  • 28 216
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 627
Гласувах за Ани , Роксана и Елица
Но най вече искам Роксана да си ходи  Peace

# 16
  • Мнения: 28
Крайно време е Ани да си ходи, много дълго се задържа...  ooooh!

# 17
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
  Мелинда, Роксана, Георги и Ани! В началото харесвах гласа на Роксана, но тя явно не може да разчупи потно-кръчмарския си стил на пеене. Каквото и да запее, все една и съща орнаментика, дали Софи Маринова, дали Summertime( не знам как й хрумна да се хвърли на такова произведение и да го развали така) Crossing Arms
  Мелинда ми се струва твърде лансирана, а не ме впечатлява чак толкова, даже хич.
  Георги...след ПОТРЕСАВАЩАТА ГАВРА с Фреди Меркюри, просто още съм в шок как остана...!!! Sick
  Ани ме дразни с лигавото си държание, гарнирано обаче с доста самочувствие. Изпълнението й на Ищар си беше чисто изхвърляне и надценяване. ooooh!
  В този ред на мисли, виждам, че гласовете в анкетата съвпадат с мнението ми и не мога да разбера как в такъв случай вотът на публиката е толкова различен. Или както почти всичко у нас и това е нагласено... 

# 18
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
  Мелинда, Роксана, Георги и Ани!

Съгласна съм.
Само за Ани се колебая. Извън сцената ме дразни (не знам с какво, неистинска ми е някак), но на сцената я харесвам.

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
От отбора на Миро ми е все тая кой ще си тръгне, но клоня към Тодор. От на Ивана - Роксана със сигурност. На Марияна - Георги. На Кирил Маричков - Ани или Валентина. И Игор победител. Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 0
  Мелинда, Роксана, Георги и Ани!

Съгласна съм.
Само за Ани се колебая. Извън сцената ме дразни (не знам с какво, неистинска ми е някак), но на сцената я харесвам.
Проблема на Анито е че много се  лигави .Държи се като фотомодел.Доста сесии направи в Гласът на България. :lol.Като погледна в сайта на Гласът на България все нейни снимки виждам. Laughing Laughing
От отбора на Миро искам да отпадне Мелинда Христова протежето на Слави Трифонов.За съжаление имам чувството че заради Мелинда в най скоро време ще отпадне Тодор Гаджалов.И тя се класира на финала.Което още веднъж  доказва че Гласът на България е нагласен още в самото начало в полза на монтанката

# 22
  • Мнения: 5
Роксана - аут!

# 23
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
По всеобщо мнение и аз съм за Роксана-Вън! Жорето също,яд ме е за Богдана-изпя си много хубаво парчето, без да съм специалист де, но много ми хареса. Ани също според мен си изпя много добре парчето на Ищар Peace

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
  Мелинда, Роксана, Георги и Ани! 
За същите гласувах и аз.
Аргументирала си се много добре и мнението ми почти напълно съвпада с твоето. Затова няма да повтарям.

В този ред на мисли, виждам, че гласовете в анкетата съвпадат с мнението ми и не мога да разбера как в такъв случай вотът на публиката е толкова различен. Или както почти всичко у нас и това е нагласено... 
Да, и аз това забелязвам.
Макар че въобще не ми се иска, също имам опасения за предопределен резултат. Особено като знам как и Мелинда, и Валя, и Роксана са участвали в предишни формати, правени от Седем осми... Наистина много би се размирисало, ако някоя от тях стане победител.
Дано да не е така. Много се надявам вотът да е истински, макар и различен от нашата анкета.
Да не забравяме, все пак, че тук гласувалите са много малко на брой, така че едва ли можем да бъдем някаква представителна извадка. Пък и не се знае колко от тях гласуват реално (в сайта или чрез СМС-и). Аз, да си призная, не съм пращала СМС-и досега, а в сайта така и не ми призна регистрацията от btv.bg, ядосах се и се отказах да правя повече опити.

А иначе съм за Игор да победи.
Заслужава го това момче!  Grinning

# 25
  • Мнения: 10
 Ани и Георги не си изпяха песните както трябва , за Роксана няма две мнения че трябва да се махне , тя освен чалгии друго  не може да пее , дано брат й не върнат че и той е един певец  
Игор наистина е невероятен , уникален певец
Също ми харесва и Невена

До този момент тия двамата ми харесват

# 26
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3

+100000000000000000000000!   Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 746
Може ли някой да ме светне, водещия кой е, и от къде се взе?

# 28
  • Мнения: 28
Проблема на Анито е че много се  лигави .Държи се като фотомодел.Доста сесии направи в Гласът на България. :lol.Като погледна в сайта на Гласът на България все нейни снимки виждам. Laughing Laughing


И нейните снимки на 99,9% са с отрицателен вот...  Laughing

# 29
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
  А победител ми се иска да е Игор, наистина го заслужава, просто завладява сцената като излезе, и не стои като на конкурс, а като на истински голям концерт.
  Радвам се, че доста от вас също мислят така   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт