Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 55

  • 40 736
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 785
До делото остават още 4 серии newsm78  радвам се за Мелтем,родителите на Вурал са още по-ценни свидетели Naughty

БЛАГОДАРНОСТИ НА РИВА  newsm51  И ФЕН newsm51 ЗА ПОДСКАЗКИТЕ  Peace

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 213
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....

# 677
  • Мнения: 18
До делото остават още 4 серии newsm78  радвам се за Мелтем,родителите на Вурал са още по-ценни свидетели Naughty

БЛАГОДАРНОСТИ НА РИВА  newsm51  И ФЕН newsm51 ЗА ПОДСКАЗКИТЕ  Peace

[/quote
  bouquet МОМИЧЕТА...

# 678
  • Мнения: 12 008
Този епизод бе Керимови страдания и терзания....дано след шамара да се осъзнае.Вярно изоставен като малък,майка му не го е обичала,баща му го изоставя и цялата история с Фатмагюл и Яшарановия клан,затвора...но всяко нещо си има граници...има хора до себе си,които държат на него-това не трябва да забравя...Не ми харесват хора ,които се самосъжаляват,а Керим точно това прави..

Дожаля ми за Мукадес,когато четеше писмата-дали наистина някой я е обичал така както Керим обича Фатма,дали е имала тази тръпка...Рахми колкото и да е мил и внимателен си е Рахми...

# 679
  • Мнения: 1
Яшаранови дали разбраха, че Туранер е оставил предсмъртни обяснения за истината около тях? Ще се изкефя да видя това животно Ердоган навряно в ъгъла на някоя затворническа килия. Заобиколен от убийци и изнасивачи. И Селим до него, подмокрен от страх. #2gunfire #2gunfire

# 680
  • Мнения: 1
Каква серия - лутането на едно непораснало дете ooooh!
Голямо преосмисляне на живота си направи Керим над чашката Whistling
Краят - няма толкова емотиконки, които да изразят радостта ми Party Керим нямаше никаквото право да я притиска по този начин, тя се опитваше да бъде до него през цялото време, да му помогне в трудния за него момент, а той Crossing Arms Време е да се изнесе заедно със срама си и да преосмисли поведението Naughty

# 681
  • Мнения: 9 785
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....

 И аз мисля ,че от шамара ще изтрезннее от раз Mr. Green и много ще съжалява за постъпката си Crossing Arms
Перфектна игра,браво smile3501

# 682
  • Мнения: 0
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....

Най-вероятно така ще направи и правилно! Безобразна беше постъпката му! Все пак на нея тази травма в малка или голяма степен остава за цял живот! Особено от пиян мъж!  #2gunfire Много ме ядоса, но нямам търпение за фрагмана! Вече трябва да си оправят отношенията и да видим сватба скоро!  Heart Eyes Фатмагюл като му прости ще му докаже най-добре, какво чувства! Защото някои дори не биха простили подобно нещо! От тук нататък той много трябва да внимава как подхожда към нея!  Sad Crossing Arms И невероятна игра на Енгин и Берен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 18
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....

Най-вероятно така ще направи и правилно! Безобразна беше постъпката му! Все пак на нея тази травма в малка или голяма степен остава за цял живот! Особено от пиян мъж!  #2gunfire Много ме ядоса, но нямам търпение за фрагмана! Вече трябва да си оправят отношенията и да видим сватба скоро!  Heart Eyes Фатмагюл като му прости ще му докаже най-добре, какво чувства! Защото някои дори не биха простили подобно нещо! От тук нататък той много трябва да внимава как подхожда към нея!  Sad Crossing Arms И невероятна игра на Енгин и Берен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
АЗ ако съм не бих му простила пак я върна в онази гадна нощ пхджд шикахд ще я забрави глупак

# 684
  • Мнения: 0
Яшаранови дали разбраха, че Туранер е оставил предсмъртни обяснения за истината около тях? Ще се изкефя да видя това животно Ердоган навряно в ъгъла на някоя затворническа килия. Заобиколен от убийци и изнасивачи. И Селим до него, подмокрен от страх. #2gunfire #2gunfire
Да, разбраха и се стреснаха Peace
------------------------------------------------------
Благодаря на rivva и на всички за коментарите и кой какво видял или чул. Peace
Като я няма Емели тази вечер, с общи усилия може и да разберем серията
Joy
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Керим ще изпотроши къщата с блъскане напред - назад.
Като се наведе над това балконче и какъвто е висок, уплаших се да не се катурне ooooh! Laughing
По повод на Асу като хвана първия път Мустафа, че звъни на Фатмагюл и му каза да не
забравя, че въпреки всичко го обича и е с него.
От цялата работа не разбрах защо Керим не се сети да попита поне на колко години е
сестра му. Направо отряза баща си с думите, че това си е неговото семейство.

# 685
  • Мнения: 9 785
Фен Hug Рива Hug
Бащата каза ли защо  не се е върнал за Керим newsm78

# 686
  • Мнения: 2 229
Браво на нашите сладури!Наистина и аз чак повярвах,че е пиян!Вече искам да е другия четвъртък,за да си оправя горчивия вкус от постъпката на Керим Sad  Ще напусне къщата,защото на мига ще осъзнае какво е направил-още преди да изтрезнее Sick Е,няма да е по мсло и мед,но Фатма ще иде при него Heart Eyes.Едже и Мелек ни поизмъчиха-време е вече за хубавите моменти! Peace

# 687
  • Мнения: 9 785
Каква серия - лутането на едно непораснало дете ooooh!

Много хубаво и точно го каза Peace

# 688
  • Мнения: 1
Наистина шамара беше за финал. Голяма грешка, но пък иначе нямаше да има драма. Наистина Керим се поддава повече на емоциите си, а не разсъждава рационално, като мъж. Това може би може да се обясни с факта, че е израснал без баща, липсвало му е мъжкото присъствие в къщи, което е важно за момчетата.
Играта и на двамата беше невероятна, толкова добре играят, че човек забравя, че гледа филм. Това, разбира се, се отнася за всички актьори от сериала, но Берен Саат и Енгин изграждат страхотни образи. А са толкова млади и двамата. Ще чакаме с нетърпение превода на серията, защото имаше много интересни ситуации, в които със сигурност диалозите са важни.

# 689
  • Мнения: 1
Аз каква я мислех, тя каква стана... Аз, дето разправях как, ако задвижат нещата прекалено бързо, ще развалят  филма, сега вече съм им почти сърдита, че взеха да дърпат назад и да дънят Керим...  Confused
Благодаря на всички, съдействащи за превеждането в ефир и разясненията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт