Какви мъже предпочитате?

  • 6 051
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
потентни. но не го виждам в анкетата да цъкна.

Е' как бе има го - чужди  Mr. Green
Има три отговора  Rolling Eyes


Послушен и забавен да е.Верно опциите са много малко.

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз май ще съм първата, която ще си признае, че си пада по красавци Mr. Green. Омръзна ми от умни мъже Whistling

# 47
  • Мнения: 7 002
На мен проблемът ми е, че ако са красиви, но не умни, нямам какво да си говорим и...Нищо.
Ако пък са умни, но не красиви, бая трябва да ме омаят с умност  Mr. Green, за да се получи нещо, което пак рядко се случва.
А красивите и умните едновременно не са много  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 8 013
Ще понеса да съм по-красивата от двамата, ама да съм по-умната надали...  Mr. Green

# 49
  • Мнения: X
Мълчаливи.
Дърдорковците не са за мен. Но аз като цяло си харесвам повече мълчаливите хора. И бъбривите жени ми е малко трудно да ги понеса за повече от час-два.

# 50
  • Мнения: X
Харесвам точните и премерените мъже.
Във всяко едно отношение-външен вид,хумор, интелигентност,отношение към жената....
Такива,които винаги знаят кога,къде,как,защо и колко!   Grinning
Един точен мъж винаги знае как да е Мъж.
И какво й е необходимо на една жена ,за да е Жена до него.

И,да,такива мъже почти няма.....
   Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 301
Красиви и умни, умни и красиви, няма значение реда. Не си падам по грозници, ако ще да са с коефициент на интелигентност като на Айнщайн и портфейл като на Коко Динев.
И да, много важно е да не са бъбриви.

# 52
  • Мнения: 3 034
Красиви във всяко едно отношение.  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Не харесвам хубавци. Един мъж може да изглежда перфектно и да оставя то4ното впе4атление и без да е красив. Даже ако е красив, е малко вероятно да остави то4ното впе4атление. Не знам откъде тази непоносимост у мен към 'убавците, но много ми "олекват". Може би защото наистина не познавам наистина красив мъж, с който да си струва да се говори.
Харесвам умните мъже, със само4увствие и излъ4ване. Ама те тези вси4ки ги харесват, та е трудно да се доредиш Mr. Green

# 54
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен проблемът ми е, че ако са красиви, но не умни, нямам какво да си говорим и...Нищо.

Ау  Crazy ма как нищо а сеХса  Wink

# 55
  • Мнения: 1 167
На мен проблемът ми е, че ако са красиви, но не умни, нямам какво да си говорим и...Нищо.

Ау  Crazy ма как нищо а сеХса  Wink

Стига и ти! Това са преходни неща...пък и хората могат да правят и интелектуален секс.  Crazy

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Няма стига  Crossing Arms

ето сега виждам че няма опция надарени   Whistling таковата , нали  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 170
С това наслагване на опции, заприличахме на участниците в този виц:
Направили 6 етажен магазин в който продавали мъже.
- На 1вия етаж според табелката продавали красиви мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 2рия етаж според табелката продавали красиви и надарени мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 3тия етаж според табелката продавали красиви надарени и богати мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 4тия етаж според табелката продавали красиви, надарени, богати и мнго добри любовници, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 5тия етаж според табелката продавали красиви, надарени, богати и мнго добри любовници, невероятни романтици, на етажа нямало нито една клиентка.
- На табелката на 6тия етаж пишело: ЖЕНИ НАПРАВИХМЕ този етаж за да ВИ покажем, че незнаете какво искате.
След 2 седмици направали 6етажен магазин в който продавали жени. На 1вия етаж според табелката продавали красиви руси жени с големи гърди, на втория етаж никой не се е качвал!!!!!!   

# 58
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Предпочитам жени с големи очи  bombs Wink
Красиви във всяко едно отношение.  Mr. Green
В този коментар видях моя милост  newsm47
Стига и ти! Това са преходни неща...пък и хората могат да правят и интелектуален секс.  Crazy
Секса казват било вятър работа - който обаче не е лошо от веме на време да те полъхва  luvbed

# 59
  • Мнения: 17 546
hahaha hahaha hahaha Това вече е любимата ми думичка!   bouquet


За какво са ми само интелигентни и забавни мъже, ако са високи 1,60 и за нищо не стават в леглото?
Аз предпочитам привлекателните (по мой вкус, но задължително от 1,85 нагоре) и потентни. Така ще се забавлявам истински! Laughing Пък за астрономия и математика няма да си говорим непрекъснато. Тъпите парчета не са и привлекателни, така че няма опасност да харесам такъв.
Още опции трябва, още! Беден избор...

Общи условия

Активация на акаунт