Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 813
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
при една моя приятелка и при мен, стана по едно нещо от това което Карла предрече.
Споделям Whistling

# 481
  • Мнения: 0
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=246094

Тук може да видите снимка на леля Искра, който не я виждал.

Аз имам много добри впечатления, доволна съм и от нея. За бъдещето- не знам дали е познала. ще споделям.

# 482
  • Мнения: 569
здравейте,
някой чувал ли е за гледачка Ани от Ст.Загора - гледала на име и познавала страшно много.
Моя приятелка е ходила преди 5-6 години и скоро си намери бележките които е писала тогава и всичко което и е казала се е случило  Rolling Eyes
Нека ако някой е ходил скоро да каже отзиви(
Взимала 40лв. на човек / което хич не е малко/, та се чудя дали да хуквам от София към Ст.Загора  Thinking

Не си заслужава! Ходила съм при нея преди 8- 9 години, позна неща в настоящия момент и дотам. Нищо от това, което предсказа за мен не се случи, а разминаванията свързани с моя близка, за която се интересувах, са  фрапантни.

Имате ли впечатления за Милка от Свиленград? Около мен доста се говори за нея и мога да я препоръчам макар че не съм имала  личен контакт с нея.

# 483
  • Мнения: 18
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=246094

Тук може да видите снимка на леля Искра, който не я виждал.

Аз имам много добри впечатления, доволна съм и от нея. За бъдещето- не знам дали е познала. ще споделям.


Дх аз не мога и не мога да се доредя до нея-преди ми вдигаше и ми казваше че не може да ми глед в момента,след това не вдигаше,а онзи ден ми вдигна някакво момче...

# 484
  • Мнения: 240
Имате ли впечатления за Милка от Свиленград? Около мен доста се говори за нея и мога да я препоръчам макар че не съм имала  личен контакт с нея.
Аз съм ходила, не съм доволна. Каза някой неща за миналото и настоящето, за бъдещето нищо конкретно. Дори не ми погледна чашата от кафето (гледа на кафе). Докато си пиех кафето ме питаше за букви, зодий. Каза ми да я питам каквото ме интересува - отговаряше малко като психолог (разсъждаваше). Когато и подадох чашата с кафето и и казах изпих го, тя каза : аз досега на кафе ли ти гледах и не я взе. Даде ми молитви да чета. Моя приятелка беше доволна от нея, много фолк певици я посещавали (така ми каза). Има такса 20лв и не винаги иска да приема.

# 485
  • В Балкана
  • Мнения: 672
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. .....
И аз получих отговор от тях, 5-6 часа след изтичането на 48-те. Броя ги за коректни.
При мен нямаше съвети за хоби, нито букви на мъже, нито пък мъже. Това е може би защото не съм питала за мъж.
Отговора, беше повече от две изречения, малко с пълнеж, но пък интересен  Laughing  Навеждаме на мисълта, че нещата са близо до това, което те са казали, защото и аз имам подобни чувства.
Срока е скоро, така че ще видим.
Каквото има да става ще стане и ще бъде най-доброто.

Ако знаете още някой безплатен онлайн, моля да споделите.
Благодаря!

# 486
  • Мнения: 0
Привет на всички във форума.
Искам да споделя и аз нещо, което ми се случи в далечната 1983 година.......
.......
Мисля, че всеки човек си има съдба, главните съдбовни събития не могат да се избегнат с помощта на свободната ни воля. Можем да променяме само пътищата до тях. Тя ми беше начертала основните , съдбовни събития в живота и те се случиха. Мисля, че повечето хора грешат, като ходят да питат за най- дребни неща, а после казват:"Ами този ми позна, онзи не ми позна."
 Главното, което си е начертала душата преди да се прероди отново така или иначе ще се случи.
Пътищата по които можем да стигнем до него се различни и в голяма степен зависят от нашия избор и свободната ни воля.
Благодаря, Сара, че сподели с нас тази интересна история!   bouquet
 И наистина си права- всъщност добрият ясновидец "вижда" точно основното, това, което е съдбовно.
Предполагам, че е излишно да питам дали си чувала нещо за тази жена от Асеновград- след толкова много време Rolling Eyes

# 487
  • Мнения: 0
Да ви кажа, на мен Дороти още не ми е отговорила Confused
Може да не съм задала въпроса като хората, знам ли.. newsm78 
Всъщност само с едно изречение ли трябва да се зададе въпросът? Защото аз пояснявах Laughing
Но така или иначе- това си е онлайн ясновидство,...  Naughty

# 488
  • Мнения: 0
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=246094

Тук може да видите снимка на леля Искра, който не я виждал.

Аз имам много добри впечатления, доволна съм и от нея. За бъдещето- не знам дали е познала. ще споделям.
Дх аз не мога и не мога да се доредя до нея-преди ми вдигаше и ми казваше че не може да ми глед в момента,след това не вдигаше,а онзи ден ми вдигна някакво момче...

Криси продължавай да звъниш! Другият път я попитай, кога е удобно да й звъннеш- аз много упорито звънях няколко пъти и я намерих още първия ден. Успех!

# 489
  • Мнения: 10
Sara0408 изчисти си кутията, не мога да ти отговоря, защото кутията ти е пълна.

# 490
  • Мнения: 0
Zara 29, kutiqta mi e prazna. Simple Smile

# 491
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
здравейте,
някой чувал ли е за гледачка Ани от Ст.Загора - гледала на име и познавала страшно много.
Моя приятелка е ходила преди 5-6 години и скоро си намери бележките които е писала тогава и всичко което и е казала се е случило  Rolling Eyes
Нека ако някой е ходил скоро да каже отзиви(
Взимала 40лв. на човек / което хич не е малко/, та се чудя дали да хуквам от София към Ст.Загора  Thinking

Не си заслужава! Ходила съм при нея преди 8- 9 години, позна неща в настоящия момент и дотам. Нищо от това, което предсказа за мен не се случи, а разминаванията свързани с моя близка, за която се интересувах, са  фрапантни.

Имате ли впечатления за Милка от Свиленград? Около мен доста се говори за нея и мога да я препоръчам макар че не съм имала  личен контакт с нея.


благодаря ви за мненията - отказах се
  bouquet

# 492
  • София
  • Мнения: 77
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=246094

Тук може да видите снимка на леля Искра, който не я виждал.

Аз имам много добри впечатления, доволна съм и от нея. За бъдещето- не знам дали е познала. ще споделям.
Дх аз не мога и не мога да се доредя до нея-преди ми вдигаше и ми казваше че не може да ми глед в момента,след това не вдигаше,а онзи ден ми вдигна някакво момче...

Криси продължавай да звъниш! Другият път я попитай, кога е удобно да й звъннеш- аз много упорито звънях няколко пъти и я намерих още първия ден. Успех!


Жената беше в болница .

# 493
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Искам да ви разкажа една история, която ми се случи преди много-много време  на едно провинциално летище.Бях в командировка и си чаках автобуса, който да ме отведе до летището на една пейка в една градинка. Бях си похарчила всичките пари и само чаках да се прибера в София. До мене на пейката седна една невзрачна жена и поиска да ми врачува, казах й че не искам и не вярвам, но тя настояваше.Нямах пари и  тогава тя ми каза да дам каквото имам . Със сигурност щях да откажа,но тя ми каза,че детето ми има проблем/беше се уплашила от едно куче и беше почнала да се напишква всяка вечер/, което нямаше от къде да знае и затова й дадох една химикалка, колкото да не е без нищо и тя почна. Каза ми ,че сме пренаселени в къщи/бяхме 3 семейства/, но след време ще имам 3 жилища, ще живея прилично, детето ми ще се изучи и още такива неща, част от които не запомних.Накрая ми даде нещо , като коркова тапа , което да сложа под възглавницата на детето , за да му мине. Като се върнах реших,че това поне няма да му навреди и го сложих под възглавницата му още същата вечер -и видях,че сутринта не се беше напишкала Shockedи така мина всичко. Минаха още много години , ние вече бяхме в отделни жилища, много от нещата се случиха, но повечето не запомних. Запомних,че накрая каза-запомни ако нещо не се случи иди във Костинброд и заплюй майка ми! И й каза името-така и не запомних нито име , нито жената.Но наистина всичко се случи така както каза!  Бях много недоверчива, а не е трябвало! Та да ви кажа,че наистина има такива хора, които познават! Жалко,че много неща не мога да се сетя от онзи половин час на пейката в разговор с онази жена! Cry

# 494
  • Sofia
  • Мнения: 4 079
Здравейте, жената от Рударци се казва баба Шеки (от Захаринка), това за Шехерезада не знам кой го е измислил. Найстина много хора я посещават, винаги е пълно с коли пред дома й, но трябва да се внимава много защото от другата страна на пътя почти срещу нея има друга гледачка българка, която е малко ала бала.
През януари споделих на моя приятелка, че съм се уплашила и искам да ми леят куршум и тя каза "Тръгвай веднага, тук си водим децата при баба Шеки, помага". Жената е ромка около 70 годишна, има си нещо като приемна на първия етаж в къщата. Мен спецаилно ми изичства негативната енергия с олово, като три поредни дни ходих до там. И трите пъти чаках защото имаше хора. Баба Шеки гада на фигурата, която се получи, но не очакавайте да ви говори с часове - просто нещо от типа - жена ти е навредила и такива неща. Няма такса, кой колкото остави. Само ме помоли като ходя да и занеса малко оловни топчета от рибарски манастир, защото нямаше много олово.
Също така държи да прави ритуала в светлата част на деня, по тъмно не иска много да работи.
Телефон и адрес няма, но се намира на лесно място в селото.

здравей, можеш ли да ми обясниш къде точно живее тази жена и ако имаш някакъв телефон също, може и на лични, понеже ние не успяхме да я намерим....

Общи условия

Активация на акаунт