Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 256 186
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 0
Копирате си адреса, който излиза, влизате си в пощата в яху, пействате и пишете писмото. Аз получих отговор след половин ден.
Момичета, а колко време чакате за отговор от Дороти? Flutter
Аз писах вчера, нямам отговор още, а чета тук, че бързо отговаря.
Може нещо да съм оплескала с имейла newsm78


Аз й писах петък вечерта от пощата си в gmail, но още нямам отговор. Rolling Eyes

# 496
  • Мнения: 122
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...
И на мен това ми каза - мъж с М, в началото на следващата година, който в момента не познавате  Rolling Eyes

# 497
  • Мнения: 287
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...
И на мен това ми каза - мъж с М, в началото на следващата година, който в момента не познавате  Rolling Eyes
Честито! Всичките Мировци и Михаиловци на света - при нас Laughing
Аз се отказах от Карла и изобщо от консултации с врачки. Мисля си, че и сама мога да си напиша съдбата.

# 498
  • Мнения: 18
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=246094

Тук може да видите снимка на леля Искра, който не я виждал.

Аз имам много добри впечатления, доволна съм и от нея. За бъдещето- не знам дали е познала. ще споделям.
Дх аз не мога и не мога да се доредя до нея-преди ми вдигаше и ми казваше че не може да ми глед в момента,след това не вдигаше,а онзи ден ми вдигна някакво момче...

Криси продължавай да звъниш! Другият път я попитай, кога е удобно да й звъннеш- аз много упорито звънях няколко пъти и я намерих още първия ден. Успех!


Жената беше в болница .
Така ли....незнаех,сега добре ли е...

# 499
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...
познавате  Rolling Eyes

Аз се отказах от Карла и изобщо от консултации с врачки. Мисля си, че и сама мога да си напиша съдбата.
Хайде сега ела  в темата"Подсъзнанието може всичко!" да видиш там какви врачки и баячки има Laughing

# 500
  • Мнения: 0
А някой да има впечатления за ясновидката Катя от сайта на мистично, видях, че в нейния сайт има опция и за скайп-консултация, таксата е 30лв.  newsm78 Аз преди време съм й пращала 2 SMS-a и от позицията на времето мога да кажа, че стана така, както каза тя.

# 501
  • плевен
  • Мнения: 643
А някой да има впечатления за ясновидката Катя от сайта на мистично, видях, че в нейния сайт има опция и за скайп-консултация, таксата е 30лв.  newsm78 Аз преди време съм й пращала 2 SMS-a и от позицията на времето мога да кажа, че стана така, както каза тя.

1 път съм й изпращала смс,нямаше конкретен отговор на върпоса си,само съвет....беше да прекратя една връзка че иначе ме очакват само проблеми....с времето така стана че аз я прекъснах,но не мога да кажа дали позна или ме е съветвала само....

# 502
  • Мнения: 1
И аз пратих смс чакам отговора

# 503
  • Мнения: 37
Може ли да ми кажете кога Карла приема консултации по телефона???Спешно е

# 504
  • Мнения: 0
Копирате си адреса, който излиза, влизате си в пощата в яху, пействате и пишете писмото. Аз получих отговор след половин ден.
Момичета, а колко време чакате за отговор от Дороти? Flutter
Аз писах вчера, нямам отговор още, а чета тук, че бързо отговаря.
Може нещо да съм оплескала с имейла newsm78


Аз й писах петък вечерта от пощата си в gmail, но още нямам отговор. Rolling Eyes
Кармела, тази вечер Дороти ми отговори. Отговорът е кратък, но ясен. Съветвам те , ако все още не ти е отговорила,  отново и пиши. Аз писах второ писмо, в което и споменах, че вече съм пратила едно. Тя ми написа, че вероятно го е пропуснала,  даже се извини.  Rolling Eyes И отговори на въпроса ми. Така че- пиши и пак Simple Smile Успех! Hug

# 505
  • Мнения: 0
Може ли да ми кажете кога Карла приема консултации по телефона???Спешно е

Мисля, че беше всеки делничен ден  след 19:00 до 20:00

# 506
  • Мнения: 0
Може ли да ми кажете кога Карла приема консултации по телефона???Спешно е
Не смятам, че Крала може да ти бъде полезна, цялата тази кампания за нея тук беше доста прозрачна, но избора си е твой. Лично аз не ти я препоръчвам.

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 143
Моля, за телефона на Искра, Бистрица, както и кога е удобно да и се звъни, разбрах че е била в болница скоро. Може и на лична. Благодаря предварително  Peace

# 508
  • Мнения: 0
Копирате си адреса, който излиза, влизате си в пощата в яху, пействате и пишете писмото. Аз получих отговор след половин ден.
Момичета, а колко време чакате за отговор от Дороти? Flutter
Аз писах вчера, нямам отговор още, а чета тук, че бързо отговаря.
Може нещо да съм оплескала с имейла newsm78


Аз й писах петък вечерта от пощата си в gmail, но още нямам отговор. Rolling Eyes
Кармела, тази вечер Дороти ми отговори. Отговорът е кратък, но ясен. Съветвам те , ако все още не ти е отговорила,  отново и пиши. Аз писах второ писмо, в което и споменах, че вече съм пратила едно. Тя ми написа, че вероятно го е пропуснала,  даже се извини.  Rolling Eyes И отговори на въпроса ми. Така че- пиши и пак Simple Smile Успех! Hug

Да, и на мен ми отговори снощи. Simple Smile Отговорът й се различава като срок с този на Карла. Rolling Eyes Съвсем скоро мисля и да ходя до Таня от Дунавци и ще споделя после дали се припокриват предсказанията за някои неща.

# 509
  • Мнения: 274

Момичета, решила съм да ходя този петък до с. Бистрица, Дупнишко при леля Искра. Ще си пусна 1 ден отпуска, но как да съм сигурна, че ще я открия? Трябва ли на всяка цена преди това да се чуя с нея по телефона за приблизителен час? Живея в София, не е далече, но не шофирам и ще ползвам автобус до Дупница. От там до с. Бистрица далече ли е? Сигурно ще взема такси. Нека някой, който е ходил сподели повече. В селото просто да питам къде приема ли?

Общи условия

Активация на акаунт