Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 717
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Здравейте, стига с тези спорове.Кажете някой скоро да е говорил с Карла.Знаете ли нещо за жена от с. Дунавци Казанлъшко.Моля за мнението Ви.Приятна вечер на всички, и нека тук да си помагаме.

# 61
  • Мнения: 0
Кажете някой скоро да е говорил с Карла.Знаете ли нещо за жена от с. Дунавци Казанлъшко.Моля за мнението Ви.

Имам записан час при Карла другата седмица и ще кажа после впечатлението си. А жената от Дунавци се казва Таня, аз лично съм много доволна, посещаваме я от доста години.

# 62
  • Мнения: 11
Здравейте.Аз говорих с Карла и леля Искра.По един и същ въпрос двете бяха на коренно противоположни мнения.Не знам коя от двете и права-времето ще покаже.Карла говори мнго общи и стандартни неща,които може би са валидни за повечето хора .Но при мен нищата са малко объркани .Не мисля че ако някой потърси внението ми за добра ясновидка бих я препоръчала.Това е мое мнение и не задължавам никой да се съобразява с него.Приятен ден.

# 63
  • Мнения: 56
за мен леля Искра е по-добра. По телефона малкото неща,които ми каза,бяха верни на 100%. А за Карла-в предната тема си казах мнението

# 64
  • Мнения: 3 118
Да ви хвърлям по един поглед отвреме-навреме.

# 65
  • Мнения: 3 181
Леля Искра не вземаше пари за консултация по телефона, нали? Май, само една благодарна съфорумка и беше изпратила 20лв Mr. Green
Имах уговорка с Карла за днес, но се разминаха нещата, предполагам скоро  ще направим контакт, т.е.  ще дам обективно мнение

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте,
скоро се регистрирах, като преди това се върнах няколко теми назад, но нищо не намерих за Тони от Пловдив. Искам да ви попитам дали някой я е посещавал и какви са мненията му за нея. Гледа в един апартамент в  Тракия 9-ти блок. Аз скоро бях при нея, като преди това горещо ми я бяха препоръчали. Каза ми това, което исках да чуя и беше толкова сигурна в думите си, че нещата ще се случат до края на годината. Гледа на Таро и кафе като ми каза, че следващият път като отида ще ми каже и точните дати. Направо ме шашна, защото 7г. чакам това чудо и едва ли не съм на прага на сбъдване най-голямата си мечта. Моля ви да ми кажете дали някой знае за нея, дали изобщо сте я чували. Ще ви бъда безкрайно благодарна, защото съм се хванала като удавник за сламка.
 

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 11:43 от did_al

# 67
  • София
  • Мнения: 21
Имам запазен час за Карла в Неделя , после ще разкажа.

# 68
# 69
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
 Hug (вместо запис)

# 70
  • Мнения: 520
Момичета при мен май стана някво объркване с Карла. Писах й по мейла как става записването за скайп консултация. Тя ми върна банковата сметка и възможност за днес 18.10.2011. Преведох парите миналата седмица още и след това и писах, за да си уотчним час, но до вчера нямаше отговор. Пак и писах късно вечерта мейл. Странното е че ме добавила в скайпа си, но и там не ми е писала.
Та вече не знам...ще й пиша пак този път на скайпа, дано ми отгвори... Thinking

# 71
  • Мнения: 0
На Карла писах един е- mail и тя ми даде банковата си сметка и два дни като варианти като ми писа, че трябва да уточним часа. На втория е - mail се разбрахме за часа и деня. Аз се свързах с нея точно в часа за консултация. Не съм имала проблем с връзката. За съжаление едно от нещата които ми каза че ще се случи не стана.Надявам се все пак за другите неща да е познала.Както се казва надеждата умира последна.

# 72
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,

прочетох всички теми до сега и съм страшно заинтригувана от леля Искра...смятам да я посетя.
Предложението ми (понеже съм с кола и мога да взема някой с мен) ...та ако има желаещи, да отидем заедно.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 14:23 от Gentle_flower

# 73
  • Мнения: 1
Никой ли не е чувал за въпросната Тони от Пловдив, моля да пишете ако сте чували мнения за нея. Благодаря ви предварително.

# 74
  • Мнения: 0
Днес бях при леля Искра...общи приказки и нищо конкретно. Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт