Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 946
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
И аз бях при леля Искра, много е зле, нищо не познава.

# 76
  • Мнения: 54
Изненадан съм от краткотрайния ми бан. Обаче изтичането му идва точно навреме. Ето затова говорех. Дават се положителни отзиви за някой, появява се недоволен от него и прави обобщения "нищо не познава, много е зле". Така отказва много хора, които преди това са решили че след толкова положителни мнения това е човека който ще им помогне. Предполагам че ентусиазма на Gentle_flower рязко е спаднал след последните 2 поста. Обаче има нещо положително - леля ви Искра поне няма да ви вземе парите, само ще ви изгуби времето, пак е далавера Wink.

# 77
  • Мнения: 20
Здравейте момичета и момчета в този  форум ,преди време писах че съм доволна от разговора ми с Карла.Две от нещата казани ми от нея се случиха.Сега е на път да се случи и 3то, което започва да се случва бавно и полека.Започнаха да се развиват събитията както тя каза, но по рано от казаното, дано да се случат.Не познавам въпросната Карла не мислете че правя реклама.Изразявам лично това което ми се случва на мен.Дай боже да ми е познала.Не съжалявам че я потърсих.Това е мое мнение и не желая никой да се подвежда по него.Но все пак ще потърся мнение и от други  похвалени ясновидци тук.Приятна и хубава вечер на всички.

# 78
  • Мнения: 75
Провокирана от последните постове ще споделя и аз за леля Искра  ..... свързах се с нея по телефона , надмина очакванията ми.

Когато се свързах с нея първият път /много лесно  / имаше хора при нея и уговорихме час / в същия ден / да й позвъня за да поговорим. При позвъняването в уговорения час  не ми вдигна , но след  около 20-тина минути ми върна позвъняването.....говорихме около половин час , всъщност тя говореше аз само потвърждавах това ,което тя казваше за миналото,настоящето , семейство,роднини.... за бъдещето не мога да кажа дали е познала.

Надхвърли очакванията ми , защото тази жена дори не ме е виждала , а нямаше една излишно казана дума...... много мила и отзивчива .....това , което каза се припокрива с казаното от Стефка..... в края на разговора й потърсих адреса и на следващия ден изпратих запис.



# 79
  • Мнения: 3 181
Да се изразя мнение за Карла. Жената наистина изглежда много мила, но да кажем, че не е моят човек. Говорих ме повече от час, тя дори предложи да говорим два, ако искам. За нещо, казано от нея, изразих недоверие, и тя предложи да ми върне не само 10лв, а 50лв. Обещала съм и, да я потърся декември, ако се случи едно от нещата. По принцип, на мен всички ми предричат много положителни промени, въпросът е, че при конкретизирането на промените, се различават: Карла каза едно нещо, че ще стане, Валерия беше категорична, че не, и обратното за друго Карла каза, че няма да стане, а Валерия, че да, и то най-късно до април месец.
 Лично аз, от Валерия Христова съм впечатлена, точна и прецизна е в думите.........жалко, че си дава една година почивка.

# 80
  • Мнения: 56
Сега отново да кажа за Карла-след като споделих,че не съм доволна,ще кажа,че и на мен Карла ми каза,че ще ми върне парите.
И на мен ми беше казала,че ако не стане това,което ми предрича,да й пиша и щяла да ми върне парите с пощенски запис. Е,това,което каза,не се случи.....
Вече минаха 2 седмици и досега нищо не съм получила. Явно на доста хора казва така
Аз не й искам парите,ако ми ги върне,сигурно ще е със злоба и заклинания....

# 81
  • Мнения: 3 181
Сега отново да кажа за Карла-след като споделих,че не съм доволна,ще кажа,че и на мен Карла ми каза,че ще ми върне парите.
И на мен ми беше казала,че ако не стане това,което ми предрича,да й пиша и щяла да ми върне парите с пощенски запис. Е,това,което каза,не се случи.....
Вече минаха 2 седмици и досега нищо не съм получила. Явно на доста хора казва така
Аз не й искам парите,ако ми ги върне,сигурно ще е със злоба и заклинания....
Тук не си права, жената беше мила.
Като си искаш парите, и кажи........ или те е страх от "злобата и заклинанията'' Thinking Whistling Mr. Greenне съди хората, особено Naughty, ако и ти притежаваш нехаресваните качества Wink

# 82
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте отново,

да малко ми спадна ентусиазма след последните постове, ама въпреки това отивам...даже се събрахме с още момичета от сайта. Днес сме там от 16ч. - после ще разказваме.

# 83
  • Мнения: 56
Аз й казах,не съм скрила разочарованието си! И не ме е страх от заклинания и злоба,понеже не съм такава и не  ги притежавам!

# 84
  • Мнения: 520
Момичета и аз говорих с Карла. Много позитивна жена, а дори и да не познае, не съжалявам, защото от разговора ми с нея се почувствах с доста приповдигнато настроение, нещо което вече все по-рядко усещам от заобграждащите ме хора. А тя въпреки че по цял ден слуша оплакванията на хора като нас тук, е успяла да запази това позитивно отношение към живота и хората. Рядко има такива хора като нея. Повечето само мрънкаме и се оплакваме. Леля Искра също я усетих така по телефона. Докато Стефка не - беше хладна и умерена.
Сега по същество - нещата, които ми каза общо взето и аз така ги усещам. И дано се сбъдне това което ми каза, но повече от мен зависи. Нейните думи се припокриват с тези на Вергиния, за която бях писала преди. Докато Леля Искра и Стефка казаха точно обратното на въпросите, които ме вълнуваха.
На мен ми се ще да вярвам на Карла!!! Дано се случи това, което ми каза, точно така както ми го каза! Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Мнения: 520
did_al  тази Тони да не е една пълна жена, малко хахо. Преди живееше до болницата на Васил Априлов, отстрани, където e спешния вход. Говори бързичко и малко не си поплюва в изказа. Ако е тя, я знам. На мен ми позна някои неща, но тогава не беше удобно да ходя у тях и т.н. Имаше си някви проблеми жената явно. Но като цяло не е нещо кой знае какво.

# 86
  • Хасково
  • Мнения: 224
И аз съм чувала за една жена която живее в Тракия някъде там където казваш, но не и помня името. Ако е тя само добри отзиви съм чувала за нея, но знам че таксата и е 40лв.

# 87
  • Мнения: 520
Еееееееееее 10 лева е ок, 20 се преглъщат, 30 много трудно ги преглъщам , ама 40 вече е мноооооого нагло.
Ако някой е ходил при нея нека сподели такси, инфо, контакти, познаваемост....

# 88
  • Мнения: 3 181
Сега отново да кажа за Карла-след като споделих,че не съм доволна,ще кажа,че и на мен Карла ми каза,че ще ми върне парите.
И на мен ми беше казала,че ако не стане това,което ми предрича,да й пиша и щяла да ми върне парите с пощенски запис. Е,това,което каза,не се случи.....
Вече минаха 2 седмици и досега нищо не съм получила. Явно на доста хора казва така
Аз не й искам парите,ако ми ги върне,сигурно ще е със злоба и заклинания....
Ти писа ли и , че това което е предрекла не се е случило, и че очакваш да ти върне парите? Защото, ако не си и писала: 1. тя няма как да знае, че не се е случило, следователно няма как да ти върне парите.  Аз и казах, че позне или не познае не и искам парите, 10лв........
Постоянно повтаряш, че връщането на парите ще стане със злоба и заклинания, това твое мнение ли е, или жената те е клела, докато сте си говорили, втори пост го повтаряш.......... newsm78доказателства и факти, моля........защото аз също изразих съмнение в нещата, които ми каза, тя предложи да ми върне парите, но подобни  негативни  емоции нейна страна не съм изпитала, по-скоро се притесняваше от мен, мисля. newsm78

# 89
  • Мнения: 56
Да,аз й писах,че не ми е познала нищо. Тя докато ми гледа,каза сама:"Ще ми пишеш след 3-4 дена и ще ми кажеш дали е станало". Писах й,казах й,че нищо не е станало от това,което тя ми каза и тя ми каза,че ще ми върне парите и толкоз. Не ги искам и не очаквам изобщо да ми ги върне.
Нищо лошо не ми е казала,в смисъл заклинания или нещо подобно,но според мен тя си изкарва парите върху нещастието(мъката) на хората и въпреки,че е мила и добра(привидно),вътрешно кой знае как се нерви. Подчертавам,че това е мое мнение и не ангажирам с него никого!
Още от самото начало на разговора,разбрах,че не познава,понеже я помолих да ми каже нещо за баща ми. А тя каза:"Ами той работи,след 2-3години ще се пенсионира по болест". А в действителност баща ми се пенсионира миналата година поради навършване на годините за пенсия и вече година и половина той е пенсионер.
И спор няма,че се държи мило и любезно,това  е така,но....за познаването-поне при мен 99% от казаното не е така!

Общи условия

Активация на акаунт