Спешно търся гумени сандали тип Крокс?

  • 5 000
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Малкият и зимата и лятото вкъщи е с такива,последно купих от КК за 15 лв и още 5-6 лв за украшния,обаче ми казаха че нямало да има повече там а бяха сравнително качествени,не съвсем като тези дървените по евтините магазинчета.Ти провери ли там?Бяха изостанали някакви номера,аз взех последните два чифта тъмносиньо 30 номер

# 16
  • София
  • Мнения: 1 335
Проверих, обаче не ми допадна модела (имаше само тези, с бялата ивица на пръстите) - много малко са им дупчиците като за изцяло гумени обувки и се страхувам от спарване и създаване на оптимална среда за развитие на гъби и напаст... Пък и макар да бяха широки, бяха плитки - неподходящи за високосводести крачета...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 335
Получих псевдо-кроксчетата. Ужасни са! Горещо препоръчвам, даже настоявам никой да не се подлъже да пазарува от линка, който пуснах по-рано Sad
Много кофти изработка, много... и са за супер тесен крак...

Тези от Амазон обаче все още оглавяват класацията ми за менте-кроксове! Ужасно ме е яд, че няма нашия номер...

Сега.... Някой ако има оригинални Крокс размер 25 (макар че май 25-26 се водят) дали би могъл да измери стелката, защото ако поръчам още едни обувки и ако и тези не стават вече ще се гръмна! Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 335
.... Поръчах пак ooooh!

В Javari оригиналните Крокс са по 11 и малко паунда (с ДДС, което не е обявено в страницатая с продукта), с безплатна доставка до БГ.

http://www.javari.co.uk/Crocs-Kids-Littles-Baby-Shoe/dp/B0045Y17 … ywords=crocs+kids

За сайзинга намерих и този ориентир в см (от сайта на Крокс Нова Зеландия):

Kids Sizes

K8-9 - for feet up to 15cm, 2-3 year old
K10-11 - for feet up to 16.5cm, 3-4 year old
K12-13 - for feet up to 17.5cm, 4-5 year old
K1 - for feet up to 19cm, 6-7 year old
K2 - for feet up to 20cm, 7-8 year old
K3 - for feet up to 21cm, 8+ years old
 

THE PERFECT CROCS™ FIT

Crocs™ should not fit like other shoes:

They should fit very loosely.

The sides of your foot should not really touch the sides of the shoe.

Your toes should never make contact with the front of the shoe.

Once you have centered your foot on the foot-bed:

You should have about a 1/4 to 1/2 inch of space in front of your toes, behind your heel and when you lift the strap you should be able to comfortably get your finger between the strap and heel.

In other words the fit should be “loose”.

I know that this goes against everything that you have ever been used to in a shoe, but these are the parameters that the shoe was designed to be worn under.

No Pressure points Ever!

The clog-type models generally run large and are designed to fit loosely and comfortably. Both the Cayman and Metro are individually sized and run a half-size large. For example, a 7 is actually a 7½ and accommodates both foot sizes. The Beach and Highland come in six sizes and also run large. Please see the sizing chart at the bottom of each model's page.

To insure that the strap is not pulling your foot into the front of the shoe, rotate the strap forward and determine if your foot rests comfortably in the foot bed and there is room all around your foot. If so, you have the proper size but the strap is too short. To alleviate this issue, work your fingers around the strap and stretch it as you go around being careful not to put excessive pressure on the rivet hole. Stretch the strap until it is just short of the back edge of the shoe. The resin material has memory and will stay at the proper length after one or two of these types of adjustments.

------

Аз за крак 15см поръчах размер 8-9 и мисля, че ще ги носи поне 4 месеца. По една случайност имам следващия номер (който според таблицата би трябвало да взема, за да има аванс за растеж) и са просто Огромни! Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 376
Stelfy , аз заръчах от тези  http://www.ebay.co.uk/itm/New-Kids-Croc-Spongebob-Wave-UK-Size-5-6-7-8-9-10-11-12-/180713274748?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&hash=item2a1359bd7c, ето такъв размер
US C8-9=UK7-8=EUR25-26, и са ни почти тамън, има доста място за да израсте крачето, после ще измеря стелката че сега малкия спи, но мога да те посъветвма от личен опит, по добре оригинални отколкото псевдокроксчета - първите които купихме бяха един номер по малки и чак сега му омаляха, уникално удобен патък Peace
А в Javari  доколкото знам не доставят детски обувки до БГ newsm78
Стелката измерена е 15 Peace

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 16:01 от Orchidee®

# 20
  • София
  • Мнения: 1 335
Странен сайзинг е 7-8? newsm78 Обикновено виждам 6-7 или 8-9 направо (аз такова поръчах).
Иначе от Javari доставят детски обувки - през пролетта поръчах от там гумени ботуши Simple Smile

Мерси за измерването на стелката Hug

# 21
  • Мнения: 4 916
Какъв размер търсиш, в понеделник мога да проверя в едно магазинче на Н. Хайтов, на сто метра от сградата на кметство Изгрев. Ако искаш мини да провериш сама, ако не се лъжа ти беше някъде около Плиска.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 335
Благодаря, засега поръчах чифт от онлайн магазин, ще изчакам да видя дали ще получа, каквото ми трябва Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 916
 Peace Успех.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 335
Получих си Кроксовете от Javari. Супер са, паснаха му на крака като кристалната пантофка на Пепеляшкиния крак (поръчах 8-9UK, отговарят на 25 номер приблизително). И ми излезнаха по-евтино, отколкото като купувам имитации пак от UK...

# 25
  • Мнения: 169
От Карфур в София купихме тази година подобие на Крокс със Спайдърмен.Бях против, но после малкия с такова удоволствие ги носи,че пак догодиан сме на пазар за Спайдърмен Simple SmileИначе купувам от ибей различни варианти със Скуби-ду, водят ги оригинален Крокс, незнам дали са(етикети,всичко им е Крокс/, но също са ни много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт