Порасна февруарското човече и на ясла тръгва вече (37)

  • 23 389
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 847
Камбанчо, предвид, че децата са 2, според мен 1 кенгуро не е много добра идея. Количките за бутане и проходилките - недей бърза - това са едри неща, няма къде да се съхраняват, та толкова от раничко май няма сми.
За по 50 лв на дете - може някаква красива дрешка, но ти си познаваш мамата. Проблемът е там, че не върви за 2 бебета да подариш 1 нещо да си го делят... има опасност да тръгнат приказки и хем ще си се оръсила, хем... За отпечатъци - според мен трябва да се направят през първия месец. Иначе, луксозни бебешки дневници съм виждала, но ... ти описвала ли си всичко на твоето дете? Единици са хората, които наистина ги водят прилежно.
И аз като Котето - нещо практично, координирано с майката, за да не се озовеш в темата за неуместните подаръци  Peace

Коте, не ща да се координирам, ще изпонапоръчвам чудо, а след поръчката от мега разпродажбата на спортсдирект-а миОто ще ме утрепа.  Embarassed

# 61
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Слънчи,само да кажа моя опит от поръчването в Тойса,вече цял месец чакам едни бутушки:bad-words: май повече няма да поръчвам от там Rolling Eyes

# 62
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... само да вметна че ще се състои от 70 човека ...

Камбанчо, ама вие по вашия край сватби ли правите вместо погача Simple Smile Иначе с този бюджет аз бих купила по една златна четирилистна детелина висулка - хем ще ти стигнат паричките, хем няма да е тривиалната дреха или играчка, хем ще е спомен от вас по този повод щом толкова много го тачат при вас Simple Smile

# 63
  • Мнения: 7
Язе да се обадя, че днес незнайно защо нямах интернет.  Crazy

Забравила съм да се поФаля, че от миналата седмица на принципа "видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак" ходя да народни танци.  Mr. Green Е, няма такъв кеф! Направо и депресия ми изби и всичко. И сега съм се захванала с няколко неща едновременно, но така най обичам. След малко ще кача снимки и клипчета от вчерашния концерт.

Друго кво- Юхучева и Мяу  - като гледам май ще трябва да се замислите за второ, респективно трето, защото се е видяло че тия няма да ви гледат (на база това, че ви отсвирват като чуят за детска ясла). Mr. Green

По темата - реве ми се чак, че не сме приети на ясла, но от друга страна си викам за успокоение - може пък така да е писано. Знам ли какво ще ми изкочи за тая година дето трябва да се гледаме с Митака? А дано да е за добро... Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
За някаква златна висулка и на мен ми мина през ума - ако не ги харесват, поне е една добра инвестиция във времето.  Peace Камбанчо, имай предвид, че на самата пита също се оставят пари отгоре /че аз на една пита не го бях предвидила тоз момент и оставих само 10 лв. а хората масово оставяха в пъти повече  Embarassed/.


Слънч, едно време първата доставка за нов клиент беше безплатна, сега не знам как са нещата. Аз поръчвах през една съфорумка /много точна и коректна/ и като си разделяхме доставката няколко души, ни се връзваше нещо от сорта на 2-3Е на човек, независимо колко артикула си напоръчала.  Peace

Мяуска, бързо отшумяване на БхС на Халята!  Praynig
Далче, чакам и аз снимки от малкия смел пещерняк!  Crazy
Бръмби, звучи интригуващо!

Ний сме напълно готови и редовни за утрешното постъпване. Всички са много мили, днес Максо си легна на земята и не искаше да си тръгва от администрацията, дано и утре да е така в групата.

# 65
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ох,тъкмо щях да пиша нещо и Ивайла взе,че се напика(за пръв път днес)последно време спря да казва,сигурно й омръзна  Tired

Тука в Бургас пък не се прави такава  погача,поне аз не съм чувала.

# 66
  • Мнения: 66
Здравейте и от мен.
Днес ми беше първият работен ден и сега ме боли глава Sad Много гадно това ходенето на работа и в този студ - премръзнаха ми краката и ме заболяха, че не бяха виждали официални обувки от 2 години.
Боби сутринта много рева като тръгнах и ми стана ужасно гадно. Но после се е успокоил и си е играл добре. Следобеда дори ме чу по телефона и ми каза чао без да се разплаче. Дано бързо свикне, че вече няма да ме има през деня - все пак е с баба си.

Бръмби, и аз от 2 седмици почнах да ходя на народни танци - много зареждащо ми действат.

Юхуу, Мяу, браво на малките сладурки, че така бързо се адаптират.
Любезна, добре завърнала се във форумско Simple Smile

Слънчи, ако решиш да поръчваш от тойса, току виж и аз съм си харесала нещо да се включа Simple Smile

Ще ме извините, но толкова запомних.

# 67
# 68
  • Мнения: 4 187
Котеее, Котеее, добро утро и на теб  Laughing ! Две парчета баница си взимам, да знаете  Blush !


Чета, че повечето младежи добре се адаптират в яслите, чудесно е това. Дано безпроблемно да минава  Wink !

Мяу, аз не разбрала, че сте болни !
Дано бързо им минава на децата  Hug .

За ритуала с питката не мога да се включа адекватно . Нито съм ходила, нито съм правила . Като чета , пари , подаръци, то си е ангажиращо събитие . Камбанчо, момичета са дали чудесни предложения, но най - добре се допитай до  майката  Simple Smile.

Бръм, сигурна съм, че е за добре, дето ще сте си двамата с Митачето  Heart Eyes. Може би си писала и не съм прочела, но как се развива въпросът със зъбките ?

Народни танци тропкате , а  Laughing ?! Бравос.  Мен така ме мързи Crazy, пък и време нямам, по към ту на пролет ще се замисля, за нещо спортно - тонизиращо .


Днес така вали и духа  Tired, а имам неотложни ангажименти на вън.... Да му се не види. Айде да се оправя вече. Събота на плаж, неделя играем с белите мечки...... ееее.....





# 69
# 70
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 moresmile

# 71
  • Мнения: 163
Какво сте ми заподскачали тука! Работа и деца за гледане нямате ли си? Mr. Green

# 72
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 smile3507
Абе, какво сте се разкачали и захилили, деца и вятър, който да ви изтръгне от леглото нямате ли си!  ooooh!  Mr. Green Тази нощ си е..ло меча беше! Имах чувството, че ще се изпочупи всичкото прозорец и стъкла из дома, блока се клатеше от вятър и дъжд! Да не говорим, че заседнах в асансьора като тръгвах за работа - тъпото животно от силният вятър засяда и чаках чичко пом. домоуправител да дойде да ме спаси. Машинката като му усети алкохолните пари и тръгна сама.  hahaha Весело беше!
Камбачо, идеята на Ла Вида за златната висулка много ми допадна и на мен. Като решиш да ни споделиш!  Grinning
Почвам да бачкам, но ви дебна!  bouquet
 Хахах, Коте, аз докато донапиша си ме изпреварила да укротяваш тропчовците! Hug Heart Eyes

# 73
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ами има бол (да си подготвям разпределения и уроци, и презентации, и два проекта, и преводи на испански на уроците и презентациите за у-ще ... ама имам и три седмици още отпуска ... така се успокоявам и ще трябва да върша всичко денонощно за последните три дни  ooooh! - познавам си се)Simple Smile Ама аз си подскачам  Joy
Заведох малката на ясла. Няма да готвя ПЪК  Mr. Green - ще ядат пържени яйца Simple Smile Чистих вчера - ай, днес ще пропусна ... само чакам да изпере "свекървата" и да простра Simple Smile

# 74
  • Мнения: 307
Котенце мерси за кафенцето и закуската Simple Smile
Никии как мина?Плака ли много Максо?
Камбанчо ако сте близки с майката,винаги можеш да я попиташ.Иначе момичетата са ти дали добри идеи.
Ние имаме дневник и е старателно попълнен Crazy Даже скоро ходих да снимам Сияна за снимка с големина като за паспорт,че трябваше да се залепи такава.Хората ме попитаха паспорт ли ще и правим,викам Аа не,за едно албумче Crazy Доста странно ме изгледаха Grinning
Вчера цял ден валя дъжд и си стояхме вкъщи,добре,че една приятелка прескочи да пием кафе.Днес май пак ще сме вкъщи,че продължава да вали.

Общи условия

Активация на акаунт