Играят ЯНУАРСКИТЕ деца по килим от есенни листа!

  • 26 524
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Бубе, ама то голям сладкиш това ходещото Влади бе!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 21 окт 2011, 17:12 от Тонита Тикарам

# 676
  • София
  • Мнения: 128
Мацките с ниската температура, я си погледнете езичетата в огледалото, раздвоени ли са по средата?  Laughing

Ако скоро сте били болни, непосредствено след преминаване на настинката, или инфекцията, се получава такъв темпратурен спад. Не, сте студенокръвни, споко!  Hug

не ссссссе знае  Wink

# 677
  • Мнения: 6 444
Мацките с ниската температура, я си погледнете езичетата в огледалото, раздвоени ли са по средата?  Laughing

Ако скоро сте били болни, непосредствено след преминаване на настинката, или инфекцията, се получава такъв темпратурен спад. Не, сте студенокръвни, споко!  Hug

не ссссссе знае  Wink
hahaha hahaha hahaha

Бубе, браво на Влади!

Бебеш, и ние спим с Дани и тази сутрин имаше полет. Никак не се справяме. Лошото е, че понякога се буди без да го усетя и започва да си шета  Confused

За ваксините - Ноеми, защо се притесняваш за неваксинираните деца в градините? Ако евентуално, по стечение на обстоятелствата в нашата корумпирана държава попадне някое неваксинирано дете, бъдете спокойни. Вашите са ваксинитани и не могат да се заразят с нищо, нали?  Peace

Мила, къде се губите?  Hug

# 678
  • Мнения: 93
Благодаря на всички  Wink

Бебеш, барикадирала съм се с нейното легло, а където има пролуки с възглавници.

оф, пак нямам време, а ми се пишеше нещо....  Sad 

# 679
  • Мнения: 32
Бубе, много е сладка Влади, браво на нея!

Бебеш, аз ползвах предпазна преграда за легло, много е удобна, преди нея слагах възглавници и завивки, но тя се катереше върху тях и веднъж даже падна, та тогава купих преградата и вече нямаше проблеми. После изведнъж както не искаше да си спи в креватчето започна да си спи без проблем, така, че я пробвай от време на време, може пък и тя да започне да спи сама.

# 680
  • Мнения: 6 444
Чери, коя точно преграда използваш?
Гледах разни и мислех да го слагам направо в голямото му легло при Алекс, но много ненадеждни ми се сториха.Аз на Томи гледах.

# 681
  • Мнения: 32
Чери, коя точно преграда използваш?
Гледах разни и мислех да го слагам направо в голямото му легло при Алекс, но много ненадеждни ми се сториха.Аз на Томи гледах.

Незнам точно на коя марка е, взех я от хиполенда за 60 лв. Имаше 2 модела, по-дълга и по-къса, аз взех по-дългата и става за едната страна на леглото. Подобна е на тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/25734

# 682
  • Мнения: 493
Бубе, успях да видя малката сладуранка. Много сладко ходи Simple Smile Връщам се назад и си спомням как Явор прохождаше  Heart Eyes

Тонита, скоро не съм боледувала  Thinking Ама това със ссссс ми хареса  hahaha Joy

Пробвала съм варианта с допряното нейно легло - не ще и не ще да спи там.  Tired И преди месец го прибрах под леглото.Само място ми заемаше.

Ииии да каже днес ММ като разхождаше Тея около блока видяли едно момиченце на 11 месеца. Искало да ходи от 6 месечно на 9 се пуснало да ходи само, говори, пее песнички, казва как правят животните, дава боц, маха за чао  #Crazy Joy Като си мисля, че Явор не говори, проходи на 1,3м, от скоро казва чао с ръка, и от скоро имитира животните  ooooh!

# 683
  • Сандански
  • Мнения: 72
Ох,момичета,какъв ден имах направо ми дойде в повече.И все по-често се убеждавам,че"Нема такава държава" #2gunfire
Днес в училище един родител набил моето дете на двора без изобщо учител,охрана или директор да разберат ooooh!Племенницата ми се обажда плачейки по телефона и няма да ви кажа как съм стигнала до там.Какво се оказа - други деца биели въпросното дете,моето го дърпало,за да не го бият,бащата идва,вижда картинката и успява да хване моя син и започва да го бие по главата #Cussing outХодих при директорката,викаха го,дойде и почна да ми се извинява.Ама какво извинение,по дяволите,така ли се решават проблемите!А директорката и тя само ми мънка"Не трябва така сапоразправа,трябва да се говори" #Cussing out.Аз я питам как може в училище с охрана да се случи такова нещо,как охраната изобщо и не разбра,а и в кабинета и има монитор от камерите на двора!Тя така и не можа смислен отговор да ми даде!А въпросното дете е с лека форма на аутизъм мисля и моя син от 1 клас го защитава,даже седеше до него,за да му помага в училище ooooh!Сега как да му обясня,че това което е правил е наистина правилно и трябва да продължи да го прави Crossing Arms
Сбъркана държава сме и туй то!Ето ви нагледен пример за манталитет и родителско малоумие!

Сори за спама,но просто ми дойде в повече!

# 684
  • Сандански
  • Мнения: 72
И нарочно в нов пост да се похваля,че на мъжа ми на братовчед днес му се е родил син - 4 килограмов юнак! Grinning

Бубе  Heart Eyes милата Влади,много е сладка! Hug

# 685
  • Мнения: 509
Мария, думи нямам просто. Не проумявам да ходиш и да биеш дете. Хайде твойто си да го шамаросаш, ама да ходиш да биеш други деца. УжасТ.

Тези преградки като се сложат, децата не се ли опитват и тях да прескочат?  newsm78

# 686
  • Мнения: 180
Лелеее,Мими!Прегръщам те силно! Hug CryУжасна случка и наистина много характерна за държавата ни. ooooh!Всеки ден съжалявам,че живея тук. Confused
.........................................
Браво на голямото бебе!
Ще се опитам да кача клип на ходещ Вики за разведряване. Hug
https://plus.google.com/114956649358267051385/posts?hl=bg
......май не се получи... newsm78

Последна редакция: пт, 21 окт 2011, 22:02 от elenia

# 687
  • Мнения: 369
Ехо! Ох и аз се докопах до тук...

Пу  пу Влади е страхотна!  newsm76
Ох бягам, че ме викат...

# 688
  • Мнения: 205
Еления, не ти се е получило, опитай пак

МарияП, наистина много неприятно преживяване

От известно време забелязвам някакви хора ни четат, които като им отвориш профилите имат 0 публикации Thinking много дразнещо

# 689
  • София
  • Мнения: 550
Мария  Hug Каквото и да кажа ще те повторя. Ужасно поведение от страна на възрастен.

Еления, качи го в youtube и го задай unlisted, за да може да го виждат само хора, на които си дала линк.

Бубе, браво на Влади!

Аз имах период от няколко месеца с по-ниска телесна температура. Не вярвам да е някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт