Рицарки на Бялото кантарче - 141-ва есенна приказка

  • 25 060
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
И аз тук. Да не пропусна нещо случайно. Дюканствам си, та да видим. Моя мъж ме ядоса днес, та от яд се измъкнах от дупката. Изкара ме и егоистка на всичкото отгоре и че не мисля за сина си. Тъй като той е на по-"престижна" служба, той е с по-хубава кола. Сега купили служебна и неговата става излишна. И два дни спорим - той иска да я дава на синът ни, който има книжка от няма и година, а аз да си карам старата каручка  - имала съм си кола, да си я карам. Ми имам си я, ама ми е криво, нямам нищо против синът ми да вземе моята каруца, да се понаучи да кара, пък да видим нататък, не да вземе 6-годишната кола, пък аз да карам 12-годишната. Да не говорим, че е и голяма, пък моята е мъничка Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми и аз да взема да се появя - мен ми е неделно и настинало и си лежа на топло вкъщи ... днес е супено-люточушково-бадемов ден с други калорични добавки

Енче, страхотна есенна снимка   bouquet и аз го обичам тоя сезон, вчера като пътувах обратно и гледах как хубаво се е нашарила вече гората - красиво беше, преди да се развали времето, а се него и други работи ...

вчера получих поредния си урок по живот, затова искам да кажа, че много ви обичам и ви благодаря, че ви има  Hug Зарекох се, въпреки че се карам днес отново с малкото Корсе, да й казвам всеки ден, че я обичам

Авентура
, радвам се, че се появи  Peace

Вещи, права си - млад шофьор е, нека криви ламарините спокойно. Напоследък много ми дойде войната по пътищата - важно е да се научи да кара разумно и спокойно и най-вече да може сам да разчита на себе си, да добие увереност, а това става и с някое друго ожулване, някое и друго отнесено огледало и т.н.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 280
Вещи, права си, и да не ти пука дали ти викат, че си егоист...Да, трябва да бъдеме полезни за себе си егоисти ! Иначе ни се качват на главата. Искай по новата кола, ама така, че направо го заяви!  Hug   Момъка,като се понаучи , има време и за него да се кипри с по-хубава кола... Hug
Почивните ми дни свършиха, днес съм на работа..ех, какъв мързел му ударих 2 дни, ще си го спомням... Laughing   С режима съм добре, ама не се напъвам , както преди,  а трябва ,защото имам да свалям още малко и е срамота да се оставя на финала.. Хайде ще намина пак... Hug

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вещи, имаш глас и от мен Peace! Особено като гледам войната по пътищата - рано му е май на синчето за нова / и мощна ако е/ кола.
Корсе, гуш, мила Hug! И аз така уж си казвам, пък днес ми идеше да ги изхвърля и двамата през терасата  Twisted Evil - пощръкляха вътре и докато Дребо не си посини носа и разби зъбите преди малко не мирясаха ooooh!...
И баш утре е екскурзията на Калоян, в тоя студ, пфуууу...

# 19
  • Мнения: 1 488
Завърнах се!Утре повече  Wink Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
вещи, и аз като теб и другите мисля
на нов шофьор - стара кола

аз, пунеже си купих вчера масичка нова на детито, днес е са преди малко се сетих да я сглобявам
наместих почити сички винтчета, захващащи работи, дървени бучки, дет им забравих името и на колелцата запецнах
не се завинтват лессно кръстати винтчета с права отверка
ся чакам комшията да са навичера, че да ми потърси
и кой кат мен сглобява мебили по нощите

хаха, и да видите колко ми акъла - показвам я на детето и казвам - няма да се возиш много на нея да не се счупи
а той ме пита - откъде накъде щял да се вози на нея
ами аз бих хихи, само я чакам да я завърша, че да пробвам
ужъс

ядох макарони със сирини
не ми е в режима ма ми са идеши

# 21
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Вещи, права си, и да не ти пука дали ти викат, че си егоист...Да, трябва да бъдеме полезни за себе си егоисти ! Иначе ни се качват на главата. Искай по новата кола, ама така, че направо го заяви!  Hug   Момъка,като се понаучи , има време и за него да се кипри с по-хубава кола... Hug
Peace +1 и от мен.
Миналата седмица говорихме с Петьо по подобен въпрос (хм, макар да ни е доста далеч) - да не продаваме колата, като си купим нова. Щял да я кара,докато събере достатъчно за нова негова.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Той младежът не е виновен. Нито е имал претенции, нито е искал нещо. Дори за него беше като гръм от ясно небе оповестяването на баща му и връчването на ключа и документите.

# 23
  • Мнения: 1 280
Те татковците умират да се правят на голямата работа... ooooh!  Аз затова парирам нещата в зародиш...и скандала е готов... Joy Нищо Вещи, ти не ги оставяй, продължавай да си искаш ти колата !  Имах една приятелка, на всичките паркинзи, все някой беше забърсал нейната кола... Joy...голяма скица ...  Аз уж режимна, ама не съвсем... Утре е понеделник, така,че не го мисля....пак Ден Първи.. Joy   
Мариети, и тук студ мила, пускам парното и е по добре, по зле ще стане , като ми дпойде сметката.. Joy 

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!



Снощи извадих на децата дебелите шалтета, пък аз герой - с тъничкото - сега имам мускулна треска от цяла нощ дзиндзириканее Whistling...вали из ведро и е тъмно...подтиска ме това време, ай да му се не види. И като си помисля, че следобед няма как да изкарам диваците на двора, а ще се затворим в класната стая...отивам да си търся по-дебела пръчка Twisted Evil.

... пускам парното и е по добре, по зле ще стане , като ми дпойде сметката.. Joy 

 Joy
 Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета   bouquet

Днес по-малко настинал и достатъчно отпочинал, пия кафенце и планирам деня, който се очертава тежичък, а дано бързо премине  Crazy

Мариети, мерси за кафенцето и лека работа  Peace

Вещи, то ясно, че не е виновно детето, но ние пък те подкрепяме  Peace

Мимееее  Joy Joy Joy ще ме умориш, ама що ли се разпознах и аз в тез вечерните занимания, виж за возене на масичката - аз лично бих се замислила, не за друго, а да не я потроша с гъзО, кат я възседна .... нооо да не забравяме, че аз съм Юлка-белята и контузията  Crazy

Мен времето ме кефи, обичам да вали тихо и продължително, а аз да си стоя на топло - къФ убав нов климатик имаме в офисаааа ехееей  Flutter

Ставам да си играя гимнастиката (по тоя повод Миракъл да се отчете), да се наконтвам и да се затътрям, ааа и гръкия да не си забравя, че имам домашно за писане ... пък довечера ще ви кажа как се пише домашно в обедната почивка  Crazy

Хубав ден и успешна седмица   bouquet  bouquet  bouquet

Ааа, забрайх, говорих си с кантара и той рече - добре сииии, въпреки голямото кюфтеплюскане и бадемохрупане  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 280
Калпазанка ! Ще си пише домашното в обедната почивка !!!  Ей такива , като теб днес ме изложиха пред родителите.... Joy   Излизаме от клас, и една мадама ,която събира парите там, пита едно от моите момченца пред родителите му на Бг език : " Ти как се казваш?"..... и онова седи и гледа зяпнало , все едно е паднало от Марс... Тя пак го пита , онова пак зяпа... е, умрях от срам... Абе може ли, 2 месеца, всеки път се повтаря в  началото на часа : Как се казваш, на колко си години  и др, такива съвсем елементарни въпросчета... там повтарят, уж нещо запомнили, ама нищо не се пипва в къщи..е, как да го научат езика, като в къщите им не се говори Бг ... не,че няма кой да помогне, единят родител е Бг,ама... ooooh! Иначе имаме много фън.. днес правихме едни играчки ,човечета, с ръце и крака,като пружинки , от хартий цветни, много се забавляваме, ама нали и малко трябва да се учи бееееее.....и така, другият път ще съм много строга.. hahaha
Още не спя... нервно ми е и се чудя на кой да си го изкарам... ММ да беше тука.... Joy    Ами така е, когато една жена е в пред циклопено положение, мъжът и трябва да е винаги на разположение!  Да поеме малко от нервите и хороналният бъркоч...  Хай стига съм бърборила , ми да ходя да почета да не би някой да се е излъгал да отслабне, някъде по другите теми, а аз да съм пропуснала.... Joy

# 27
  • Мнения: 684
Понеделнишки привет!!!

Аз вече на работа и с първото и най - вероятно последно кафе за деня. Нещо ми идват в повече кафетата напоследък и съм ги ограничила до 1 на ден, ама пък къмто 16 часа много ми се доспива.
Корсе, ще се отчитам довечера  Mr. Green бях доста недисциплиниран през седмокрая (Ассе, тази дума ми харесва повече от уикенд Hug та за това я използвам, макар да си е твой патент) и си мисля и за друг начин на хранене, но още не знам какъв, като го измисля ще пиша.
Днес ще започна с плод, но по - нататък още не знам, май ще обядвам кисело мляко с овесени трици, а вечерята ще бъде докладвана когато бъде изядена  Mr. Green
Пинки, ако откриеш нещо интересно в другите теми сложи едно линкче тук, че аз рядко влизам там, та да ни информираш и нази  Praynig
Вещи, имаш и моя глас.
Май понеделника е тежичък за всички, но вече започна и дано премине по - бързо.
Успешна седмица, рицарки!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Румееее, ще ти се карам много ... сега тръгвам на работа, ама оттам ще се включа ... докато си пиша домашното Пинкеее  Mr. Green

# 29
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт