Рицарки на Бялото кантарче - 141-ва есенна приказка

  • 25 066
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!



Извадил дебело шалте, спал добре, не дзиндзирикал Crazy.
Сега вали порой, пфуууу, как не ми се излиза изпод шалтето, ма трЕбе да се учи поколението...


Успех на тия с ден първи, утре е пълнолуние, стягайте се.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета   bouquet

Пия кафенце и ви се радвам  Grinning едно ми е топло под завивката, ама след десет минути ставам да гимнастицирам (Руме, супер е тая дума  Peace) и после на пангара - чака ме пореден тежък ден, ама то напоследък все такива, тъй че ... да опазих храната пак ще е добре  Joy Joy Joy

Пинке, аз колкот да те опрая у гръцко знам да говоря  Mr. Green ти само си ела  Peace

Хайде хубав ден ... на мен лично студа ми харесва, някак спи се по-добре, уютно е вкъщи (то не, че много се прибирам  Joy) и изобщо, абе супер си е  Peace

Забравих да кажа
Айче почти всяка сутрин те срещам и ти пожелавам добро утро с усмивка  Hug

Миракъл
, да дойде да се отчете ...  а и аз имах да се карам, няма да се отказваш от режима ей  Naughty

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 08:04 от Червената Корса :)

# 47
  • Мнения: 720
Добро утро и от мен. Hug

# 48
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, рицарки!
Посрещаме със завиден стоицизъм лошото време.
То, като заваля, ние пак ходихме на разходка - с
по чадърче и джап-джап по локвите  Laughing И днес
така, само дето едното чадърче бях забравила,
та се гушкахме на път за училището с рожбето
под едно мъничко Simple Smile Ама беше весело, не може
да се отрече. Няма мрън-врън, животът е прекра-
сен, когато сме живи-здрави  Hug
Аз си стоя тъничка, ям внимателно, те така.
Вещи, подкрепям подкрепата от орденчето - аз
съм за младия шофьор да потренира на нещо не
толкова претенциозно  Hug
Авентурке, привет  Hug Умната с папането  Praynig
На всички слънчево гуш  Hug Изхвърчам, че рабо-
та ме чака  bowuu

# 49
  • Мнения: 684
Добро утро!
Навън вали, а аз с чаша кафе и при вас - просто прекрасно  Heart Eyes
Объркахте ми съвсем представите за време  Mr. Green
Вчера Авентура беше писала и беше при нея вече 11-ти, при нас беше края на работния ден 10-ти, а Пинки тепърва ставаше да започне 10-ти. Освен това не разбрах кога е понеделник, при Евич защо е събота и в крайна сметка днес какъв ден е  newsm78  Joy
Ако може да е безкраен седмокрай /уикенд/  Praynig
А за режима какво да кажа, явно желанието ми се изчерпва за около 2 седмици. Знам, много съм несериозна, от кога съм в темата, а по -скоро качих от колкото да слабея  Embarassed голям срам. Трябва да правя нещо друго - да нямам ограничения откъм вида на храната, а от към количеството, ама и там не се справям никак. Да пробвам нещо като Аткинс ли, ама и там ограниченията са много големи, но пък дава добър резултат. С това, че готвя в нас ми се проваля всичко.
Миме, Юле, ако не можете да счупите масичката да идвам да помагам  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 1 280
Аз си стоя тъничка, ям внимателно, те така.
 

Е, кога аз ще кажа такова нещо, Ъ ?   newsm78   То и да го кажа, никой няма да ми повярва, ми то не ми е в стила... Joy     
Корсе, аз  някога,  га  си дойда, докато ви обиколя... накрая от много "чайчета"..мога да си изпусна самолетЯ.... hahaha  А в Гръцко , с онази безалкохолната напитка узо, страшно научаваш всички стъпки на тамошните танци.. така съм чувала... Joy 
Аз хубавичко се навечерях с  Пикла, сега остава сама да ви донеса тоягата .... Sick    И утре е ден, пак Прекрасен щял да бъде, че и пак Ден Първи... Joy
Някой   ще става ли от утре сериозен с мен, да отбележим Ден Първи?    Joy

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Денят е прекрасен, нали?

Дали е вторник, събота или понеделник - важното е да си го направим хубав.  Hug
За мен е ден втори - Скарсдейл а ла jd.

На мен пък домашното готвене много ми помага. Предлагам на другите меню, като моето. Вмъквам по нещо любимо и на останалите. Гледам всичко да се приготвя бързо, за да става почти между другото. На децата се дръпва една реч, че всичко това е супер полезно и вкусно. После обикалят край мен и ми помагат да сготвя, че да стане по-бързо. Петьо дори си записа рецептата за вчерашната вечеря  chef А на който не му харесва - предлагам да си сготви сам.  Crossing Arms Когато сметна, че съм прекалила с храната - вид, количество и т. н. - увеличавам движението и водата. Вярно, че се движа много, но в дните с повече хапване, трябва да вместя поне още 10 минути повече упражнения. Или 30 - на следващия. И когато не се ядосвам за дреболии - методът действа. А, и рецепти, които ми отнемат повече от 40 минути се готвят в седмокрая или по празниците. Те това ми е планът за действие.

Обичам есента, обичам цветовете, плодовете и дъждовете й. Студът - това е предвестникът на зимата. И нея обичам. Тогава навън е студено, но всички сме си у дома - топло, уютно, на завет. На всичкото отгоре има тооооолкова много празници, на които можеш да се видиш с близките си хора. Както и да правиш планове за пролетната ваканция, лятото и отпуската през него.  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми не знам дали е прекрасен деня, ама кантара рече кило надолу  Shocked след вчерашното ядене ....... емиии какво да направя, че съм тотално антирежимен човек беееееееее  Joy Joy Joy така да се каже режима ми друг  Crazy

Е, те колежките затова ми се смеят като кажа, че съм на диета  Crazy Crazy Crazy

Жане и аз като теб - обичам го студО  Crazy

# 53
  • Мнения: 684
 hahaha Корсе, искам и аз на твоя режим  Praynig

# 54
  • Мнения: 0
Ха добър ви ден
Евич - да ти е жива и здрава щерката на патерица Wink
Енче - всичко кака, всичко. РЪна ли е - всичко ми се яде тези дни Wink
Корсе  Wink
Пинки - я верно да си идваш да ни видиш !
Ассе - все така тъничко да си седиш  Joy
Миракълче - тука кой кум, кой сват, кой на булката брат  Joy Дните нЕмат значение, важно е намерението  Wink

Ся аз да ви разправям "голфови истории"  hahaha
Барнах се сутринта с едни тесни панталони, едно кожено яке и едни високи боти. И оп на колата - шубе, та дрънка   bowuu сама в Софийския център.
Те така, пропуснах пресечката на черни връх, завих по никола вапцаров, една щеше да ме изджаска, едни костюмари ми се хилят  Twisted Evil Нема де да спра ! Отивам в една бензиностанция и се моля на един младеж. Той много ми съчувства ама вика "20 лв. е на час, по добре не" завих към Токуда, там един паркинг ма пича вика "днеска мероприятие има, та не работим като паркинг" викам хубу, поне да обърна тука. И айде пак на бул. Черни връх, оставям я на аварийки търча към улицата - търча хубу ама в обратната посока  Laughing айде на обратно търчи. Отивам, не бил гаранционен телефона, че бил изджаскан викам "ма вие много добре знаете, че това е фабричен дефект" та и там разправяници, ма го оставих да видим колко ще ме одрусат. Връщам се - колата не пали. Пак добре че си беше там де  Laughing тичам аз гъзя се порядъчно добре, отварям капака - виждам виновника - кабела паднал. Ха с/у мен авточасти "Момчета, айде да помагате еди кво си ми трябва.  Почвам да обяснявам аз живописно какво ми се е случило и едно момче излиза и аз решавам, че отива да види колата и вървя след него и му обяснявам и той по едно време се обръща и вика "а ма не на мен на онова момче там" онзи се оказа служител от сладкарницата аз му викам "ааа аз реших че много присърце ми взехте случая" Сложиха ми го те. Викам ай и едно фарче да купя, че и фара изтърсих в някоя дупка"
Та така олекнала с 50 лв се прибрах, но много горда, че успях да се справя! Ааа и на кръговото на околовръстното гледам табела "перник" викам "м чии ще го диря в Перник не съм за тука" не съм, ма другото отклонение за Витоша, викам "ооопа пак осра нещата Grinning" Завъртях се пак по кръговото та излязох на околовръстното и право дома  Laughing
ПС
Умма и Пилето де се покриха Confused Да идват да ме стягат с манджата !!!!!

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 12:48 от sanitkata

# 55
  • София
  • Мнения: 1 642
Саниткееее, така се става шофЕр кака  Joy Joy Joy ай честито  Peace и аз имам ина сюрия такиви истории, ма ей ме на шофЕр та дрънка  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 0
Корсе - ама мъжете си мрат за девойки в беда  Mr. Green всички бяха едни такива милиииии и внимателни  Flutter а аз гледах едно такова безпомощтно  и жалнооо  Whistling Flutter

# 57
  • Мнения: 720
И аз имах "Юлето ден", т.е. дообяд. Crazy
Ако някога ви се наложи да знаете, че между литър и кило латекс има голяма разлика Whistling Banghead След търчане по строителни магазини с две обесени на врата ми дечурлига, благополучно се сдобих с мечтаните цветове. Обаче или ще имам латекс за целия апартамент в оранжево и жълто или бялото ще ми стигне само за една стена. Не знам и не ме интересува вече.  CrazyWhistling
Ама Санит, ти водиш класацията. Само дето младежите се водят смекчаващи обстоятелства. Laughing
И Корсе, както ти гледах една снимка, стигнах до  гениалния извод, че ти си порастналата Пипи. Жалко, че Астрид Лингрен не е сред нас, сигурна съм, че би я вдъхновила за продължение Joy Joy Joy
Мандажата:
5-6 зрънца грозде
5 пилешки хапки със салата зеле
три малки пълнени чушки с яйца и сирене и един морков.

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 16:08 от Ена

# 58
  • София
  • Мнения: 1 642
Енче, това е един прекрасен, чудесен, вдъхновителен и усмихвателен комплимент  Flutter Благодаря ти   bouquet То аз съм порасналата Пипи и на акъл май  Joy Joy Joy и верно си имала "Юлето ден"  Joy

Санитке, много бързо си се ориентирала как се реагира в такива ситуации  Peace

Това ми напомня как веднъж имах проблем със запалването и ми бяха дали едно като акумулатор с кабели, та отивам на танци и излизам мокра. Надявам на тиквата една шапка капутка и в десет часа вечерта, паркирала в една кал и локва (естествено) се мъча да си самодам ток. Въртях се, суках се, благославях  Mr. Green и по едно време идват едни полицаи и гледат някакъв образ без коса, с огромно пухено яке псува връз една нещастна колица и дивее и ме питат "Ваша ли е колата", а аз така емоционално им отговорих, че е моя, че те дори не се усъмниха повече  Joy В резултат изведнъж трима се чешехме над двигателя, бутахме в калта и изобщо сеир. Накрая дойде един приятел, дръпна ме и запалих, едва се прибрах - е оказа се стартер, ремонтирахме го след двудневно дърпане на автомобиля напред и назад, а и с нов акумулатор се обзаведох ... сега ми е смешно, ма тогава хич не ми беше  Joy Joy Joy

Обядвах карфиол със сметана и кашкавал и едно кИфте - много вкусно ми бешииии  Crazy и режимно  Mr. Green

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 16:16 от Червената Корса :)

# 59
  • София
  • Мнения: 8 348
санит, смях се много, докато четох
да ти кажа и аз сам кат теб
все се оплесквам в некви ситуации и ходя да гледам жално
ма туй е живота

юле, тествах масичката, бива
сега остава да разчистя терен за пързаляне, че тесно идва вкъщи

няма да казвам кво съм яла /то нищо не съм яла де/, щот ся отивам в дон домат, да пиъ
с дружки
което ме подсети,у последен или първи четвъртък беше аааа
аааа
ааа
аа
аа

а
аа


е ся ма уорна вещи за флуд

ади тръгъм, че ще се скрие слънцето или ще окъснея

Общи условия

Активация на акаунт