Рицарки на Бялото кантарче - 141-ва есенна приказка

  • 25 074
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 805
Скицииии Hug, много се смях с вас Grinning

Не мога да си вляза в профила, от нередовното влизане съм си забравила паролата чак ooooh!

Аз добре, студувам. И ни отслабвам, ни дебелея, ни хубавея. Абе Tired

Изпуснах ли снимките?

# 61
  • Мнения: 1 369
Запис!  Mr. Green
Похилих се добре с вас, мерси  Hug
Вече съм обзаведена с нови очила, ма то света бил много цветен и прекрасен бре  ooooh!
Опитвам да ограничавам манджата, пък кво ша стане, ш'са чуй  Crazy

Топлете се и се гушкайте, сега му е времето  Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 462
Къде ги гледате тез снимки  Crossing Arms

Сънувах че Мариета ми прави масаж  Joy

# 63
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Къде ги гледате тез снимки  Crossing Arms


не знам, аз още не съм качвала нищо.......ама като си гледам програмата и утре няма да сколасам

Мариетке, ако си свободна утре към 14 часа, да ме поразтриеш и мене?  Blush

# 64
  • София
  • Мнения: 1 642
Еми да дойда и аз да си кажа ... и аз имам нужда от масаж

Птицооо студенко ли ти е на лебедовите крачета аааа, така ще е като се губиш от маАлата  Joy Я си идвай при нас - тука топло, уютно

Литъл да се гушкаме, ма да имаше с кой  Mr. Green

Хайде лека вечер

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 20:22 от Червената Корса :)

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сънувах че Мариета ми прави масаж  Joy

Другия път като сънуваш такъв сън си плюни три пъти в пазвата, щото аз таквози нещо ем не обичам да ми правят, ем мноУ мразим да праИм и не праИм Crossing Arms.

Кокон, съвсем сериозно - свободна съм, ако и ти ще ми е драго да пийнем кафе...

Корсе, ти па що се впечатляваш? Аз таквизи разговори, хеле с дребното, водя по ъмнайсет пъти на ден и ако им се връзвам да съм откачила 100 пъти досега Whistling...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 642
Бее Дребовците го правят ей така, щото света им друг  Crazy ама това голямото го прави с арогантност една гадна такава и един гаден егоизъм абеееее, Дани я е чувала и знае за какво иде реч... Изтрих, не искам да развалям темата

# 67
  • Мнения: 0
Корси - Написах ма и аз изтрих. Ши Ти го метна на лично Wink

# 68
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз нЕма да трия, че преди забравих - сдобих се с късо зимно, демек дебело, полЕ + черно клинче към него. Имам и едни високи ботички, ммм Crazy...умрЕ циганката стана мойта...за нея, циганката, незнам, ма имаме едни цигани-лунгури в 8-ми клас Whistling...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариетке, а да са ти честити придобивките, със здраве да си ги носиш  Peace

И да ти кажа по-добре лунгури в клас, отколкото по улиците или по-лошо - оженени и раждащи деца  Peace

Аз да взема да си направя вечерната проверка, да ме видите колкУ съм режимна, без това всичко върви наопаки

З: шепа бадеми - търновски
О: карфиол със сметана и кашкавал и ино кифте, туй май го писах
СЗ: беше къде 6ч - 2 кремвирша, лъжица лютеница със сирене и няколко кръгчета пушено сирене
В: е те тва го пропущих, щото се обърка вечерта и сега почвам да огладнявам, таааа отивам да си пия чая и да заспивам

Играл гимнастика

На гръцки не ходил, не стигнал от работа и ядосващо майката си дребно корсе

Крив и не говори с гореупоменатото

Боли го гръб - старост-нерадост

Има бръчки, целулит и е кисел и сърдит

Чинчилата се подивила, блъска, мята води и не ще в клетката си да стои, пък да спи - просто забрави

Освен да ходя при Мими да се пързалям на масата, друго не ми остава  Mr. Green

Миракъл
да се явява на отчет, щото аз помняяяя

Отива да спи, ако можи

# 70
  • Мнения: 1 280
Докато ви изчета и един чипс се шмугна в "торбата"- устата де.... Joy   Приключих за тази седмица с гадните ангажименти...сега малко лежачка и пак ... Имам да си чистя къщата, да пера и каквото се сетите още..живота е прекрасен... Laughing    Нооооооо, първо отивам  в магазина с материалите, прежди,конци,платове и харчене на пари... ако се спъна на касата, може после и принудително да мина на диета...направо на вода от чешмата.... Joy горкото ми дете , не случи на майка....прахосница такава !   Joy   

# 71
  • София
  • Мнения: 8 348
крайно режимто изпих сумти червено вино само с салад и ини пънипрани кашкавали

юле, кат та нервира пак нещо деито ела ти разкажа прмеждия, ще ти мине„помага да знаеш, че има и по-зле

аз си лягам че от вчера ксъм спала 3 часа

# 72
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!

Бачкам яко и това е!
Дано всичко е наред и тръгнат нещата, още съм редовна смяна и още се самообучавам, изчетох ви!

Сани, карай повече пеша, на мене няколко пъти ми дигаха колата и то се от места където уж може да се паркира и вече си карам пеша, а само на пазар ходя с нея, но за сметка на това мъжът ми я юрка навсякъде!

Вещи, само стара кола за сина - и ние минахме по тоя път - имаме един таралясник - и него го кара и го жули и го юрка , това е начина, новата въобще не я е карал!
С яденето е горе-долу, ще го правя още по-добре!

Лек и режимен ден!

# 73
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!

Днес доайенът на нашия Рицарски орден има РД -

Майче, честит рожден ден! Нека  в живота ти има само светлина! Обичам те!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро момичета-кокичета   bouquet

Само прелитам да кажа, че държа сваленото кило, па да видим, че все стигам до него и пак дръпвам нагоре и така цяло лято  Crazy

Чинчилата ми снощи за втори път беше много напориста да излиза и много изнервена - втори път имаше заматресение - дали усеща не знам, но определено съвпадението е 2 от 2

Още съм сърдит на детето, ма да видим кой кога ааааааааа

Еви, знам че работа теб не те плаши, само дано ти стане по-спокойно откъм негативизма и ядовете на предходното място  Peace Ще успееш  Peace

Майче
, Честит Рожден ден, желая ти всичко най-добро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт