Рицарки на Бялото кантарче - 141-ва есенна приказка

  • 25 081
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 453
    Наминавам вечерно...гроги съм, мрън! Ей, аман от задачи..детето не мога да си видя тези дни. До сега готвих две манджи да има. Една пилешка супа и в йената пилешко филе със сметана, гъби и малки тайни. Най-сетне се проснах на дивана, нещо физиономията ми в огледалото гледа изморено..рядко не се харесвам, но днес явно е такъв ден Joy

  Храната днес - з. 2бр капучино, о. пил. филе на скара и зелена салата, в. шопска салата с много пресен чесън и много маслини, малко луканка

  Пинки, цял ден те мисля! Дано утре имаш хубави новини Hug
 
  Авентурка и теб Hug При мен развитие в началото на декември..тогава чакам.

  Съни, много си хубава! Във фейса влизам все набързо и нямам време да пиша там много, нещо ми е омръзнал..иначе и там си те гледам и ти се радвам. Дано всичко е наред с майка ти и не на последно място браво за публикацията  bouquet

 Рейн , браво за тренировките  Peace

 Евич, ама ти явно си колежка на мъжо..и на него все таквиз неща са му в главата..и на устата..направо се замислям да сменям професията вече толкова се чувствам компетентна Blush Joy и скромна..ама нали скромността краси, а днес не ми е от красивите дни Mr. Green  Честити придобивки, със здраве да си ги ползваш  bouquet

 Енче, разпродажби някакви ли ще дебнеш? Ларедута как е? Ех, време нямам вече за онлайн покупки..до Моловете и това е, ама не е същата тръпка.

  Уж съм гроги пък полегнала как ми се пише..спирам да можете и вие да кажете нещо. Хубава вечер Hug

# 706
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Идвам да кажа, че вечеря имаше - някакви остатъци от пилето, домашна извара и малко кашкавал.
Пия си бялото вино и ще ходя да бърша прах!, в хола!, и евентуално ще мия чаши! И всичко това ще го правя за да изслушам един диск.
За сега фитнеса за утре отпада. Евентуално вечерта след 19ч. Ха ха Laughing

Браво на Санитката! Нека това да е първата от многото!
Погледнах от горе, от горе, защото нямам време, нали ще чистя,  Mr. Green но ми стана интересно. При първа възможност ще я прочета. Още веднъж - Браво!
И щях да забравя - много хубаво име имаш.

Ден първи при мен е добре. Доволно!
От хубави емоции се отслабва и се губи апетит. А, дано!

Пинки, да дойде да разкаже, хубавото!  Peace

# 707
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Прахът трайно се е настанил в нас, време не остава да го изтребя. За сметка на това имаме нови творения от домашния седемцветен пластелин. Утре ще покажа и малко снимки от задружнаат работа.

Rain, мерси! Минах и аз през Билла след работа. С една краставичкова салата - вечерята я броя перфектна.

Дано днес на всички са им се случили най-хубавите неща!  Hug

Браво, на всички, за сериозности и постижения всякакви!

Хубави емоции на всички пожелавам, че да може да пробваме как ще се отразят практически на физическата ни форма. Party

Хубава и спокойна вечер!

# 708
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пинки, още стискам и чакам да минеш да кажеш Rolling Eyes...
Санитка, браво за всичко, страхотна си  bouquet! За ръката на мама ще ти пиша на ЛС.

Надявам се всички сте добре Hug.

# 709
  • Мнения: 1 280
Ние спечелихме !  Hug  Благодаря ви момичета, толкова сте ми скъпи и  мили !  Hug  О, Господи , Благодаря от цялото си сърце ! Сега си рева от щастие... още не мога да дойда на себе си..Това е най-големият ми подарък за Рожденният ми ден утре !  Laughing  Всичко това след 9 години !  Praynig
Навън вали порой от сутринта.. само на моменти намаляваше...Сега пак излизам, дано намалее, че сутринта на хайуея беше много страшно... имам последно ходене и излизане с колата и лягам да се наспя, ако мога да заспя... Толкова дълго чаках този момент.... ooooh!
Поздрави и целувки за всички вас.. Hug Heart Eyes Малко да се наспя и вече ще мога да правя нови планове за новата страница от живота ми....  Grinning

# 710
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пинки, честит рожден ден! Нека новата страница в живота ти е страница от най-прекрасната приказка! Бъди щастлива! Прегръщам те!

# 711
  • Мнения: 1 280
Мерси Мило Мариетче !  Hug



Девойки, почерпете се за мое здраве, днес е Ден НЕ диетичен ! Отново на 28.../ +20 в банката/ Joy

# 712
  • Мнения: 1 479
Добро утро, прекрасни!

Най-напред -  Честит Рожден ден , Пинки! Всичко най-хубаво, много здраве, хубави емоции и късмет! Да се сбъдне всичко, което си пожелаеш!


 newsm59 newsm59

Друго - Каши, на мене това ми е професията, ама чак до толкова да ги мисля нещата, мисля че не е редно!
Иначе - горе-долу добре!

# 713
  • Мнения: 1 488
 Hug Party
Ура!!! Grinning
Пинки мила,много се радвам.И Честит РД и от мен

Мариети,дека си душичко?Добре ли сте?
Кафееееее Grinning Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 720
Добро утро сладури. Hug
С хубави новини започва сутрунта, браво Пинки, много се радвам за вас. Hug Честит рожден ден, много сбъднати мечти ти пожелавам, успех във всичко и много здраве и усмивки. Hug
Каш, съвсем съм забравила за Ларедута, просто тогава и двете деца трябва да са градина и ще имам време за себе си и шопинг. Laughing
Аз закусих няколкоо парчета круша от плодовете на дечковци и се чудя какво да направя за обяд, ще се ходи в готварския. Crazy

# 715
  • Мнения: 1 280
Мерси Мили4кииии... Hug Взех си една бутилка внце, и както не пия изобщо, така вече привършвам втората чаша...направо съм като пеперудка... Laughing

# 716
  • Мнения: 9 990
Честито на Пинки и на всички, които съм пропуснала с поводи, независимо какви!Много здраве и много щастие желая!Браво за успехите, които жънете, все така да е!Пинки, аз не съм разбрала какво е, но явно е било важно, Каш и за теб също!Много успехи на всички!  bouquet

# 717
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Чеситит Рожден Ден Пинки   bouquet От днес нататък само хубави неща да ти се случват  Hug

И аз да почерпя за двойния си празник : за здравето на тийна, който вече не е тийн  Mr. Green и  брат ми
- това не са моите , но тази сутрин опекох съвсем същите  Laughing

# 718
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро, дами.

Пинки, честит рожден ден!
Пожелавам ти много хубавини да ти се случват в живота, да направиш всичко що щеш и късмета да върви винаги с теб!
Бъди жива, здрава и много усмихната!


Браво и за хубавите новини! Ако е това, което си мисля, много късно - след 9 години.  Rolling Eyes
С този постоянен дъжд ... да не си в Сиатъл?

Раче, честит празник на теб, и твоите мъже. Живи и здрави, и всичко най-хубаво!


Пия студено кафе, против бръчки.  Laughing
И почвам да действам. Довечера може пак да бърша прах, ако не отида на фитнес, или на кръчма.  Mr. Green Само какви възможности.
И днес пилето в Билла е на промоция. Ако някой отиде да купи, няма да му се разсърдя.

Цитат
Публикувана от: jd
Хубави емоции на всички пожелавам, че да може да пробваме как ще се отразят практически на физическата ни форма.  Party
Peace  Peace  Peace

# 719
  • Мнения: 3 453
   Добро утро прекрасници Heart Eyes

Честит рожден мила Пинки! Желая ти изобилие от здраве и хубави емоции! Нека новата страница в живота ти бъде много вълнуваща и прекрасна!

 

 Евич,
браво! При мъжо няма как да не ги мисли, обстоятелствата са по-особенни...но се старае де.

Роси, да са ти живи и здрави момчета и много да те радват Hug  bouquet

Рейн и мойто второто е студено с мляко..в офиса, еййй значи няма да се сбръчкаме Hug

   Днес ден първи на нов режим, че последният нещо не действа! Успех си пожелавам и на вас също!
 
  Много хубав и усмихнат ден Hug

Умма, де си?

Мариетка, как сте? Липсваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт