Рицарки на Бялото кантарче - 141-ва есенна приказка

  • 25 073
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
А тук е гордостта ми - "гарджето" със знамето Wink

# 721
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile)))))))
Пинки - чрд Мила, да си жива и здрава, много обичана и хармонична  Hug
Раче, туй гардже много хубу бе  Mr. Green да вземеш да ни запознаеш  Joy, че покрай мен само свраки и грабливи птици се навъртат  Laughing
Много, много ви благодаря на всички за прекрасните думи, накарахте ме да се чувствам качествен човек, че напоследък само ми намилат как нищо не върша  Blush
от 102 на 79 nice, a ?  Mr. Green оххх как си мечтаех за тая 7 чка  Mr. Green ма ще променям лентата като се закотви на 79, че вчера в плодовия нищо почти не ядох и може от това да е  Embarassed

# 722
  • Мнения: 684
Привет дорогие друзя,
много сте писали така ви харесвам  Heart Eyes

Пинки, честит рожден ден, желая ти много здраве, много усмивки, много късмет, много творчески успехи ... Много се радвам, че сте успели  Hug
Честити рожденници и на Рачето, да са ти живи и здрави.
Благодаря ви за почерпките, вече ще ям само виртуално.
Снощи какво ли не натъпках, няма да ми стигне страницата да изброявам и по нощите като се събудих с едни киселини, едни болки в стомаха - направо ужас  Cry Не е истина какво си причинявам. Крайно време е да се стегна, така не мога да продължавам.
И тази мъгла дето не се вдига вече не знам колко си дни, сутрин е заледено, добре, че все още може да се стъпва по края.
По - новите момичета не знаят, че аз имам проблеми с кръста и съм оперирана от дискова херния. Бях стигнала до инвалидна количка и след това дълго време се възстановявах и сега движението ми е ограничено, защото пак се обездвижих, работата ми е седнала, живея наблизо и почти не се движа, за това сега се мъча да се организирам да карам велоергометъра, че е заледено за разходки, а упражненията, които трябва да правя са за гърба. Килограмите са ми много и те ми създават допълнителни трудности, но все още не съм наясно със себе си и не мога да се взема в ръце, а в темата съм ветеран и направо ме е срам да пиша  Embarassed
Но тези среднощни болки сякаш ме отрезвяват и трябва да се взема в ръце, така просто се самоунищожавам.
Иначе, вчера гледам една вкусна снимка е пуснала Щъки, та притесненията ми за гларусите отпадат  Mr. Green ама и аз имам голяма чанта, та като тръгвате да не ме забравите  Mr. Green
Евич, имаш нужда от отпуска май, ама предполагам скоро не ти се очертава.
Съни, страхотна си продължавай така и не прави като кака си, т.е. мен не се отпускай, това трябва да ти стане навик. И браво за публикацията. Дано майка ти да се оправи бързо.
Мариетка, радвам се да те видя - къде се загуби, липсваш ми?
Искам на всеки да кажа по нещо, но ми е невъзможно, просто не помня толкова, а и вече е коментирано преди мен, а коментара съвпада и с моя, за това ви  Hug всички.

# 723
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честит празник, Роси!!! Да са ти живи и здраве прекрасните мъже, много да се обичате и разбирате!!! Тийнът вече не е тийн, а е прекрасен млад мъж!!!

Пинки, и на теб поздравления! Честит ти рестарт  Hug

Аз вчера наистина изкарах без цвекло  Joy

Лек и спорен ден на всички!!!

# 724
  • Мнения: 720
Честит празник Раче, да са ти живи и здрави мъжете. Hug Синът ти е чаровник. Hug




Миракъл, не знаех, че си оперирана от дискова херния и т.н.т.  Hug Значи, няма мърдане, качвай се на велото и по малко, по малко, да тръгне колелото, после всичко се намества. При мен поне номерът е да започна веднъж и да не се обвинявам при някой неуспех или пропуск или шоколад.  LaughingБавно и към целта. Hug

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 22:37 от Ена

# 725
  • Мнения: 241
Ена големи сладурчковци там, и толкова руси!!

изплув от една дупка. На режим. До скоро Heart Eyes

# 726
  • София
  • Мнения: 1 642
За Пинки и Роси  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Те си знаят

За повече сига тц

# 727
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аууууууууу, Дидо колко е пораснал!!! Сладур голям. Сестра му и тя  Laughing Ще я цаня за снаха на моята две- и- половина- годишна блондинка.  Laughing


Преди малко тръгнах да си смятам калориите за деня и ... то нищо няма почти.
фреш- 2 портокала, половин лимон, кафе с мед;
малко печено цвекло, маааааааааалко печена тиква, туршия, половин подкова суджук;
малко кисело зеле на фурна, малко каф. ориз със зеленчуци /пак на фурна/, 2 кисели краставички- дояждах, както става ясно.

И... това е. Нямам апетит, даже последното ядене малко насила го хапнах. Беше ппреди да стане 4 някъде. Когато съм сама, ми е много по- лесно да се контролирам и да хапвам до 17, най- късно- 18 часа. И при все, че бях и на спорт днес. Сега набавям калории с винце, но май не ще погълна необходимия минимум  Laughing

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 18:03 от Umma

# 728
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Росинце, да ти е жив и здрав Марти и братчето ти също  bouquet!
Марто е мнооого готин, тюююю, да бях по-млада Whistling...и аз на опашката щях да се наредя Blush!

Щъкчо, Миракъл, добре съм, да, благодаря за което Hug. Ухапа ме нещо и преди малко се завърнах с едни огромни торби - тЕсно чЕрно панталонче, яркоцикламено пуловерче, черен такъв без ракъв и с поло яка, още един блузон без яка в бяло и бежово на разни дупчаляци с колан през гъзЕто, плетена рокля с къс ръкав Crazy...бе да зема да ги фотна, че много писах...и във всичко си се харесвам Flutter...

# 729
  • Мнения: 191
Специално влизам да ЧЕСТИТЯ рождения ден на Пинкито и на син и брат на Рачето!!!  
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59



Да са здрави, щастливи и честити рождениците!!! smile3510 Drunk newsm67
Пинки, много се радвам за теб, че вчера и аз те мислех!!! Дано и занапред така да ти се нареждат нещата - както искаш ти!!! Peace

Санитке, ЕВАЛА! Ти почти постигна първоначалната цел smile3501!!!
Умме, що не ядеш newsm78...то аз, че не съм чела - не съм, ама не вярвам да си на режим!!! Hug
Енче, ама не ви е скучно никак в къщи Crazy Hug
Мариетииии Hug Hug Hug...все такива "неща" да те хапят!!! Важното е, че си добре!!! Hug Иначе - снимки! Снимки! Снимкииииии...ама и ти да си вътре в тоалетите, нали Heart Eyes Hug
Каш, радвам се да те видя, мило Hug...режимуваш ли нещо?
Корсе,  Hug Heart Eyes...четох за Маги, стискам палци постоянно! Само нещо си мисля...няма ли начин да направите стените на клетката гладки, за да не може да се качва newsm78...или примерно да има някакъв "таван" в околовръст на страничните прегради newsm78...А ТИ как си?

Аз - добре! Всичко наред! Дебела! ooooh! Crazy Искам да тичам, ама не мога да се мотивирам достатъчно Thinking...чета насам-натам - хората като станат на моята възраст и се ориентират към по-спокойни занимания, а пък аз тепърва на 39 newsm78...къде ли съм тръгнала...пък и никога не съм спортувала Blush...та не знам...засега само чета и мисля, то и без друго в това съм най-добра...ако практиката не ми куцаше толкова, отдавна да не съм дебела вече ooooh! Crazy...

Хубава, топла и уютна вечер на всички Hug! Който съм го пропуснала - да ме прощава...не е било нарочно Hug...но все още не съм изчела страниците назад Blush...

# 730
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Хей, Ели!!!  Heart Eyes Hug
Не знам защо не ям. Нямам апетит просто. Отделно, за мен ТОВА е времето от годината, най- подходящо за вталяване. Не знам защо. Забелязала съм, че късна есен най- нямам апетит, най- лесно се контролирам и влизам в ритъм.

Ели, знаеш моята максима- да се чувстваш добре и в хармония със себе си, да се обичаш и всеки ден да правиш поне по едно нещо за себе си. Тогава няма начин да не харесаш отражението в огледалото и нещата да тръгнат в правилната посока. От само себе си дори. Яхваш вълната и пътуваш.  Laughing

На твое място обувам вълнени чорапи ,гумени ботуши и се отдавам на безкрайни разходки по плажа. Без слушалки, без нищо. Да ГО  чувам. НЕГО. МОРЕТО.  Blush

На мен пък съпружието ми се обади от другия край на кълбото земно да си поръча с какво готвено да го посрещна. Явно не му харесва местната кухня, което искрено ме учудва, той обича да експериментира по принцип. Та в тази връзка утре ме чака пазар и висене над котлоните...

# 731
  • Мнения: 1 280
Много ви Благодаря на Всички !  Hug
Раче мило, Да са ти живи и здрави Мъжете, само радост да ти носят! И наистина това хубавото гардже, да вземе да звънне на Санитчето!  Laughing Идеята е Прекрасна!
Ена , ама твойте бонбончета много сладки ! Да ги намачкаш от мене !  Hug
Леле, някой да не пропусна... На всички  Hug
Рейн, Да Мила, това е , за което си мислиш и района си нацелила... съвсем малко по надолу съм, ти май имаш стъклена топка и гадаеш.. Joy Hug
  Сега станах, Пикла с подаръка ми направила и една книжка от листчета , на която пише, че са
"  купони".. и на всяко листче пише най-различни неща,които могат да се правят в къщи.. Например:  "Вечеря + десерт"- 5 купона, прахоснукачка,  миене на банята , почистване на кухнята...и най-различни такива неща, слугинажен тип... Значи,като не ми се прави нещо, и давам 1 от купончетата и тя го прави... Joy Голям майтап....не знам дали правилно го обясних, ама много сладко звучи, и много весело направено с нейните малки заврънтулки/почерк/.... Тя не, че не помага иначе, но и това е включила към подаръка... Laughing   Сега си допивам кафето и тръгвам по магазините..После малко гости за следобедно кафе , и вечерта с Пикла сме на ресторант двечките.Това ми е програмата... Laughing

# 732
  • Мнения: 191
Умме Heart Eyes...там съм, слънце - кръстосвам пустите, обрулени от вятъра плажове почти всеки ден, ама от разходки не се отслабва. Wink А за останалото - аз си се харесвам, даже мисля, че малко повече отколкото трябва се харесвам Blush и затова не мога да се мотивирам за "велики" диетични дела ooooh! Whistling....а и като не съм от най-дисциплинираните хора на света ииии...те така си стоя с 15+ кг. отгоре.
Тичането продължавам да го мисля, обаче newsm78...

А ти - ми като не ти се яде, не яж Grinning...какво сега, няма да се насилваш я Wink! Приятно пазаруване-готвене утре и още по-приятно посрещане на половинката! Hug

# 733
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Пинки, честит рожден ден!  bouquet Много се радвам за теб! Hug
Роси, весел празник! Hug
Ена, чудни сте Grinning
Мариета се появи, дано скоро сме в пълен състав.
По отношение на диети и режими си трая. Има точно един месец до Коледа. Май нещо по- драстично започва да ми се върти из главата... Crazy

# 734
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Морето извън сезона е великолепно просто. Шумен и голям завижд!!!

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 22:31 от Umma

Общи условия

Активация на акаунт