Как да постъпя...ужасно е

  • 22 254
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 253
Щом приемаш приятеля и средата за нормални и естествени, не знам какво да те посъветвам. Явно се чудиш само как да разкараш или да отмъстиш на кучката. Виждам, че ти към нея си пренасочила всичките негативни емоции. Може би да преспиш ти с нейното гадже? И тя да разбере?

...В така описаната от авторката среда и отношения, ако последва този съвет и "любимият" разбере, пердахът не и мърда... Thinking

Така е, ама то в така описаната среда и отношения, пердахът не и мърда по принцип... Едиснтвения разумен съвет е да се разкара веднага и да започне наново другаде. На луната ако ще.
Тя няма да го направи, но поне някъде и в нещо трябва да излее натрупаната негативна емоция. Ако само си мълчи и нищо не прави, може да се разболее лошо. Съветът ми беше ироничен, но всъщност всякаква реакция на случващото се е по-добра от никаква реакция.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако не искаш да живееш в страх и лъжа, просто го разкарай.

# 17
  • Мнения: 116
Ееееее,вие я разведохте!Какви са тези съвети??След 2 изречения  Shocked

# 18
  • Мнения: 1 761
Ами...легни си и ти няколко пъти с нейния мъж, да сте квит.
Само,ако от това ще се почувстваш по-добре!Ама едва ли?!

Не,няма,защото проблемът е много по-сериозен.

Жъвотът с мъж, на когото не смееш да кажеш какво мислиш или какво си направила, от страх,че ще те удари/ а в твоя случай явно ще те набие едно хубаво, с последици от боя/,не може да бъде компенсиран от каквито и да било други екстри-коли,пари,дрехи,подслон и каквото се сетиш.

Не ми е ясно защо позволяваш на някого да те унижава и как, за Бога,можеш да обичаш мъж,дето намира за нормално да те набие,ако не слушаш?Защо търпиш?Не искаш ли да живееш уважавана,обичана,ценена?

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 222
Ако искаш да си сигурна и в действията и в постъпките , то тогава бих те посъветвала следното :
 С неговите камъни , по неговата глава . Т.е , ще му разкажа всичко което знам и чувствам , така все едно говоря за мои познати , чула съм нещо от приятелка за семейните и отношения ... и така . Ще го попитам ,той какво мисли , как би реагирал , и какво би казал ....Ако мнението му съвпадне с моето , бих го контрирала на момента ....Мисля че откровените разговори са най- доброто средство до правилното решение , или до това .........да разбереш истината за човека до себе си . С премълчаване , удължаваш собствената си агония  Peace
Това го направих с нея да видя реакцията и. Позеленя, почервеня и замълча, каза само ''Ужас''!
Щом приемаш приятеля и средата за нормални и естествени, не знам какво да те посъветвам. Явно се чудиш само как да разкараш или да отмъстиш на кучката. Виждам, че ти към нея си пренасочила всичките негативни емоции. Може би да преспиш ти с нейното гадже? И тя да разбере?
Благодаря за съвета да си легна с нейния приятел, но не благодаря,нямам такива мераци. Simple Smile Другото което ми идва сега на акъла е да направя така,че уж тя е направила нещо за да разбера за тяхните  отношения и ние с него да се скараме, да се разделим или нещо такова. Но незнам точно какво... Сега като си препрочитам постовете виждам ,че изглежда леко несериозно, повърхностно и  детинско, но на мен в душата не ми е такова...

# 20
  • Мнения: 1 253
Ееееее,вие я разведохте!Какви са тези съвети??След 2 изречения  Shocked

Ако тези 2 изречения включват бой и системни изневери, какво чудно има?
Тази книга се знае как свършва.

Fizzy, той бие ли те или само фучи и се ядосва?

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 222
Не ми е ясно защо позволяваш на някого да те унижава и как, за Бога,можеш да обичаш мъж,дето намира за нормално да те набие,ако не слушаш? [/quote] Това,че ще ме убие може би трябваше да го сложа в къвички.Никога не ми е посягал и си мисля,че няма да го направи. Принципно е много жалостив. Случвало се е да спира на кръстовище да помогне на баба да пресече. С мен е много мил, любвеобилен, уважава ме, и много ме обича. Ако ни гледаш от страни,ще кажеш,че сме идеалното семейство. Ако не беше моето любопитство да му намирам паролата и да му ровя в фейсбук-а никога нямаше да заподозра,какви ги върши.

Последна редакция: сб, 08 окт 2011, 23:00 от fizzy

# 22
  • Мнения: 1 253
ок, мерси за отговора.
Я започни с един хубав скандал за разтоварване тогава, пък после ще видим.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
На мъжа ми каквото и да му кажа,ще ме изкара луда, параноичка и каква ли не ,но никога няма да си признае. Освен това ако не е тя ще е някоя друга. Той си е такъв, приятелите му са такива, средата му е такава.Въпреки всичко много се обичаме, и аз знам,че всичко е просто секс. Не го оправдавам, но съм го приела такъв, защото много други неща компенсират това нещо. Ако беше и тя някоя друга също нямаше да се впрегна толкова. Но в случая не искам да оставя нещата така, и искам да чуя как бихте постъпили вие,и кой е най-хитрия подход?

Вие доста "весело" си живеете явно  Mr. Green
Забрави, че тази жена съществува и не се срещай повече с нея.
А за мъжа - много ми е трудно да се поставя на твое място, защото не бих търпяла такъв човек до себе си ... Може би бих говорила, честно и открито  Peace

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
fizzy - това, което се е случило за теб е знак, че тя не ти е приятелка, просто позната, с нея не мисля, че нямаш какво да "оправяш", тя си има интереси - следва си ги; ти си имаш свояи - просто не се занимавай с нея  Peace

по-ценен е съпругът - щом го прави - занчи има импулс да го прави и дали ще е с нея или друга - има ли значение  newsm78

на фокус са ти - какво му е отношението към теб, семейството .... дали е отговорен, ангажиран, дали това партньорство, като емоция и взаимност те устройва - ако да - продължавате, ако не  - мислиш за подход, разговор, евентуални мерки - кое как да се промени - не само като изисквания, а като предложения  Peace

в такъв момент - агресията не е в твоя полза, в ничия полза не е

опитай да приемеш че това се случва, за този случай знаеш и сигурно за още други не знаеш

въпросът е ти в тази ситуация как се вписваш, как ти харесва ролята и дали те устройва и не на последно място - какви алтернативи имаш  Peace

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ееееее,вие я разведохте!Какви са тези съвети??След 2 изречения  Shocked
Тя ще се разведе сама ако реши, съветите са поискани, а изреченията са толкова, колкото авторката е преценила да напише.
Ако кръшкането не й пречеше, нямаше да пуска тема. Сега има две възможности- или да си затвори очите, или да го напусне. Тъй като аз бих предприела второто, това и съветвам.
Относно въпросната "приятелка"- не виждам какво има да се коментира, приятелството изключва лицемерието, и то в такава висша форма.

# 26
  • Мнения: 1 907
Страх те е да кажеш на мъжа ти това, което знаеш, защото щял да те убие  Rolling Eyes
Знаеш ли колко ще ме интересува от къде знам, ако знам нещо- той е виновен, не забравяй този факт.
Явно ММ е прав, като казва, че съм много лоша  Blush- на твое място нямаше да успея нито да запазя самообладание, нито да се правя на недоразбрала и недовидяла, нито бих могла да запазя трезва мисъл- направо щях да го сравня със земята.

Цитат
Ясно е ,че всеки кръшка,
Ааааа,не е точно всеки,не бих се успокоявала така.  Naughty
Мхъм. Много характерна  констатация- обикновено показва, че състоянието се е превърнало в патология  ooooh!
fizzy , ти "кръшкаш" ли? Защото говориш за всички...Ако кръшкаш- не би трябвало да те впечатли изневярата на мъжа ти. Ако не- значи не е нормално и той да го прави. А как да постъпиш- ти си знаеш, аз такова хладнокръвие не бих могла да проявя.

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 00:11 от Piano ma sano

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ама тя май не е женена,че да се развежда Laughing.fizzy,след като си го приела такъв,какъв е проблемът?Ясно,че ти е приятелка,е,направи така тя да разбере,че ти знаеш и си прекрати отношенията с нея.Щом не ти пречи,че мъжът ти кръшка и не знаеш с коя си ляга и какво може да си лепнете,твоя си работа.Интересно ми е-какво ще стане и ако ти започнеш да покръшкваш или само приятелят ти има това право,а ти не можеш?Хубаво,че се чувствате добре с тези отношения,но моето мнение е,че човек,който обича не унижава и не причинява терзания на любимия си човек.А това той да ти изневерява непрестанно си е унижение.Как ли изглеждаш в очите на всичките си познати?Аз мога да ти кажа,защото познавам жена, на която мъжът и и изневерява постоянно-всички знаят,говорят зад гърба ти,едни те съжаляват,други ти се присмиват.Ако това не е унижение..не знам.Но щом си решила да търпиш и ти е приятно,то единственото е да говориш с него или с нея.Ако искаш кажи,че тя ти е казала като сте били на кафе,то без това лъжите са много, с една по-малко или повече,все тая Laughing.Важното е да сте щастливи Wink.

# 28
  • Мнения: 116
Нали?!Не е важно какво ти се случва,а ти как го преживяваш!Всеки приема нещата по различен начин Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 217
Може и да греша, но станах с впечатлението, че не толкова изневярата те ядосва, колкото обекта на епизодичните му сексуални похождения.....

Общи условия

Активация на акаунт