чувствам се сьвсем сама!

  • 12 031
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
 
 
знам, че не си решавам проблема с нападки, но ми е много противен, трудно ми е да го обясня. и то от две седмици насам. просто ми се гади от него. виzhда ми се ужасно беzhаберен i bezotgovoren човек, който е само думи, а не и дела.

А  като  правихте  секс  гадеше  ли  ти  се  от него?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 811
 
 
знам, че не си решавам проблема с нападки, но ми е много противен, трудно ми е да го обясня. и то от две седмици насам. просто ми се гади от него. виzhда ми се ужасно беzhаберен i bezotgovoren човек, който е само думи, а не и дела.

А  като  правихте  секс  гадеше  ли  ти  се  от него?  Mr. Green
mnogo Stuck Out Tongue


сега и от майка ми ми се драйфа...по цял ден цитира някакви мадрости кастанеда какво бил казал, как всяко действие има последици. как не сам се пазила, защо сам допуснала и тн. абе аз ли не сьм наред, тези хора ли са зле. единия (майка ми) го приема като най голямата трагедия на света, а другия все едно нищо не се е случило.

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 14:06 от OX'AMAH

# 17
  • Мнения: 284
 
 
знам, че не си решавам проблема с нападки, но ми е много противен, трудно ми е да го обясня. и то от две седмици насам. просто ми се гади от него. виzhда ми се ужасно беzhаберен i bezotgovoren човек, който е само думи, а не и дела.

А  като  правихте  секс  гадеше  ли  ти  се  от него?  Mr. Green
mnogo Stuck Out Tongue


сега и от майка ми ми се драйфа...по цял ден цитира някакви мадрости кастанеда какво бил казал, как всяко действие има последици. как не сам се пазила, защо сам допуснала и тн. абе аз ли не сьм наред, тези хора ли са зле. единия (майка ми) го приема като най голямата трагедия на света, а другия все едно нищо не се е случило.
Май и тримата не сте  newsm78

# 18
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
сега и от майка ми ми се драйфа...по цял ден цитира някакви мадрости кастанеда какво бил казал, как всяко действие има последици. как не сам се пазила, защо сам допуснала и тн. абе аз ли не сьм наред, тези хора ли са зле. единия (майка ми) го приема като най голямата трагедия на света, а другия все едно нищо не се е случило.

Много искам да разбера как се прави секс с някого, от когото ти се гади? Много интересно, наистина! Като още тогава ти се гадеше, защо изобщо си легна с него? И майка ти си е съвсем наред - всяко действие наистина има последици и да, честно или не, отговорността да се пази се пада на жената. За момчето - не знам, но ти не си съвсем наред. Успокой се доколкото можеш и реши какво искаш. А, и поговори с него, все пак.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 349
   В крайна сметка решението дали да станеш майка си е изцяло твое.

Е, как изцяло  нейно? Да  не е  забременяла  сама? Таткото  няма  ли  право на  глас?  Simple Smile


На теория бащата има право на глас, но на практика след това този глас ти излиза пред носа. Ако ти не искаш да имаш дете, независимо от причината, неговото решение и мнение на практика не би трябвало да има значение. В крайна сметка грижите, тревогите и т.н. остават за майката. Много малко, да не кажа, че въобще не съществуват, бащите, които помагат и носят отговорност за едно дете.

# 20
  • Мнения: 2 811
сега и от майка ми ми се драйфа...по цял ден цитира някакви мадрости кастанеда какво бил казал, как всяко действие има последици. как не сам се пазила, защо сам допуснала и тн. абе аз ли не сьм наред, тези хора ли са зле. единия (майка ми) го приема като най голямата трагедия на света, а другия все едно нищо не се е случило.

Много искам да разбера как се прави секс с някого, от когото ти се гади? Много интересно, наистина! Като още тогава ти се гадеше, защо изобщо си легна с него? И майка ти си е съвсем наред - всяко действие наистина има последици и да, честно или не, отговорността да се пази се пада на жената. За момчето - не знам, но ти не си съвсем наред. Успокой се доколкото можеш и реши какво искаш. А, и поговори с него, все пак.
естествено, ч ене м се е гадило от него тогава, не знам защо го решихте. просто се пошегувах с предната сьфорумка, защото вьпросьт й беше абсурден. ние сме заедно от около 2 години.
просто според мен е безотговорен спрямо мен и бьрка важното (това че сьм бременна) с маловажното (каква била сметката за тока, колко било тьпо някакво заведение и тн). това е. а досега не сьм го виждала в такава светлина, защото не се е налагало.

# 21
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Ако искаш детето го раждаш, ако не, правиш аборт. Другите размисли в момента са загуба на време.

# 22
  • Мнения: 2 457
Много малко, да не кажа, че въобще не съществуват, бащите, които помагат и носят отговорност за едно дете.


Глупости. Не знам къде живееш, но това не вярно Stop
Прочетох другите постове на авторката...и мисля че нейният приятел още изобщо не се е осъзнал, не си дава сметка за това което предстои, че ще става баща и въобще трябва да си избие от главата всякакви игри или там инфантилни забавления, които в момента са му преоритет. На колко години е той, всъщност?

# 23
  • Мнения: 2 811
да, той просто иска да си има дете, за него е нещо като кукла. супер зле. той е на 26. майка ми затова е гневна - заради подбора на баща. за него основното е да си изкарва добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 349
Много малко, да не кажа, че въобще не съществуват, бащите, които помагат и носят отговорност за едно дете.


Глупости. Не знам къде живееш, но това не вярно Stop
Прочетох другите постове на авторката...и мисля че нейният приятел още изобщо не се е осъзнал, не си дава сметка за това което предстои, че ще става баща и въобще трябва да си избие от главата всякакви игри или там инфантилни забавления, които в момента са му преоритет. На колко години е той, всъщност?

А прочете ли, че бащата е на 500 км и тя трябва да ходи там, за да говорят очи в очи за проблемите?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 На 500 км ще е цяло чудо да се осъзнаеш на кой свят си се оказал с една бременност.

# 25
  • Мнения: 2 457
 Joy Ще ме умориш. Какво значение има  на колко километра си, когато разбереш че жена ти е бременна. Нима въздушното пространство да пречи да осъзнаеш Laughing. Факта си е факт- бременна е, какво толкова неясно има в това.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
А защо ще я кара тя да пътува по въздушното пространство, за да се изясняват?  newsm78 newsm78 newsm78 Въздушното пространство не ти пречи да се осъзнаеш, но егоизмът определено ти пречи!!!

# 27
  • Мнения: 2 457
 Joy В чужбина ли е той, къде е тоя хубавец...

# 28
  • Мнения: 2 811
И двамата сме в чужбина. Аз ще го помоля той да дойде другия уикенд, за да поговорим. Сега се чувствам много по-добре:) просто ще си обмислим всичко с него, и ако усетя че не мога да разчитам на него ще обмислям алтернативи.

 И все пак -  майка ми, която няма никаква отговорност в случая, и не иска аз да сьм бременна в момента, се ангажира емоционално, пише по 5 часа на ден, звьни ми постоянно, ту да ми се кара ту да ме ожалва, а великият татко, който толкова иска да има дете го няма никакьв! най-много да ми напише да спра да му мрьнкам и да не го мисля толкова. Laughing Laughing

# 29
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
да, той просто иска да си има дете, за него е нещо като кукла. супер зле. той е на 26. майка ми затова е гневна - заради подбора на баща. за него основното е да си изкарва добре.
Значи си загазила. Съжалявам, че го казвам, но едва ли ще имаш някаква помощ и подкрепа от този човек. Сама го казваш - за него важното е да си изкарва добре. А далеч не се прекарва добре с ревящо бебе, безсънни нощи и всичките му грижи. В момента си по-чувствителна заради промените, но трябва добре да помислиш и най-вече да осъзнаеш и приемеш, че всичко, свързано с детето, ще падне на твоите плещи. Пожелавам ти да вземеш правилното решение за самата себе си.

Общи условия

Активация на акаунт