Имате ли тефтер?

  • 11 105
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Обичам тефтери и имам - всякакви и с различно предназначение.

# 16
  • Мнения: 1 296
Без тефтер на работа не мога, но май всички сме така.
Отделно имам в къщи един по-компактен за телефонни номера.
В чантата също имам Peace Тип работен. Все ще се случи по време на път някой да звънне за нещо, особено ако е име, адрес или номер на документ, абсурд да запомня. Вадя от чантата и записвам Peace
Рецепти не записвам, тях ги съхранявам на лаптопа си в отделен файл.

# 17
  • Мнения: 4 519
В момента - два. Нужни са ми в работата. И аз имам слабост към добре направени тефтери/дневници - кожени корици, хубава хартия, добре организирани вътре. Да не говорим, че често ми се налага да конвертирам разни мерки или да сверя я код, я разстояние - полезни са ми.

# 18
  • Мнения: 6 993
Един за всичко ми е. От безкрайните ми списъци с това и онова, срещи, програмата в университета, лекции, сметки на ръка, рисунки, стихотворения и разкази. Обичам да си ги препрочитам  Laughing

# 19
  • Мнения: 5 710
Имам да, от много години поддържам тефтер, не мога без.
тази година ми е много зле обаче тефтера, уморена съм и освен дати за цикъл, лекарства и някакви сметки, пари друго не може да се прочете.
Отдавам го и на формàта, не можах да намеря това, с което съм свикнала тази година, но за 2012 ще се поправя.

# 20
  • Мнения: 17 407
Да.  От известно време не го ползвам- омръзна ми да го премятам от една чанта в друга. Напоследък  личи, че  не си записвам.

# 21
  • Мнения: 4 405
Даже няколко за различни неща все хартиени.Съпруга точно обратното всичко на харда качва.Една прекрасна неделна утрин след една прекрасна лятна буря с много гръмотевици откри ,че харда си е отишъл.
Ако рецептите ми бяха там катастрофата щеше да е пълна.Хем гладен хем нервиран  Joy Joy Joy

# 22
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Имам няколко.Големи и по-малки.На година изписвам поне по 5 броя. Flutter

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, нямам. Чуждо ми е такова нещо...
Записвам си по компютрите, но за какво ли... После не го отварям.

# 24
  • Мнения: 814
 Не, нямам. Не ми е нужен. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 448
Като ученичка имах слабост към тефтерите, но тогава това беше единственото място за писане на бележки и всякакви крилати мисли. Имах и любим тефтер с готварски рецепти, обаче при едно преместване го изгубих.Сега не ползвам по простата причина, че не звъни, за да прочета бележката когато е нужно.  Laughing Ползвам органайзъра на телефона си и компютъра.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Имам.
Служебен.
Не може без такъв. В него се записват сума ти неща от оперативки и други подобни.
Всъщност пазя си тефтерите от последните 5-6 години.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Нямам. И досега не съм се замисляла, че ми трябва. Сега като ви чета се чудя как съм оцеляла толкова години без такова нещо  Laughing

# 28
  • Мнения: 653
Имам. Мой личен и на сина ни. Някога имах и служебен, когато ми беше необходим.
Обожавам да пиша на ръка и предполагам, че това е една от причините. Освен това всичко ми е нагледно, добре подредено, отлично организирано и красиво... и скромно Laughing
Имам и някаква малка мания, страх от загуба на информация. Копирам едно на един хард, друго на друг, трето в един тефтер, четвърто в друг, пето в мейл или другаде в пространството. На компютъра си не държа никаква информация, въпреки че реално сега нямам причина. Стар навик.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имам.
Макар че рядко го ползвам.
Обичам обаче "хартиените носители".
Писна ми от компютри, телефони и т.н. Без които вече не може  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт