Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 895
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 547
Е, какво да направи с изпуснатите хлебчета? Да ги плати от джоба си ли?

# 16
  • Мнения: 4 841
Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

Отговор: Това, което се случва с едно изпуснато хлебче във всеки един магазин от голяма, средна или малка верига, във всяка една точка на света.

Съдбата на хлебчето не е ни най-малко впечатляваща. По-скоро става въпрос за безобразното поведение на служителя. Можеше да се извини коленопреклонно и напоително, да отдели хлебчетата, и да ги върне тогава, когато никой не го гледа. Както правят всички останали. Но щом сте подали оплакване, ще вземат мерки. Ще уволнят служителя, а следващия ще бъде инструктиран да не прави така пред хората.

# 17
  • Мнения: 778
Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

Отговор: Това, което се случва с едно изпуснато хлебче във всеки един магазин от голяма, средна или малка верига, във всяка една точка на света.

Съдбата на хлебчето не е ни най-малко впечатляваща. По-скоро става въпрос за безобразното поведение на служителя. Можеше да се извини коленопреклонно и напоително, да отдели хлебчетата, и да ги върне тогава, когато никой не го гледа. Както правят всички останали. Но щом сте подали оплакване, ще вземат мерки. Ще уволнят служителя, а следващия ще бъде инструктиран да не прави така пред хората.



Въпрос: Толкова ли е трудно да отдели тези паднали хлебчета и да ги прати за брак?! Или да ги дадат като храна на животни, предполагам някъде по света има и такава програма за пълно оползотворяване на хранителните продукти!?

Въпрос: Толкова ли е трудно всеки да си върши качествено работата?? Да прави това, което би искал другите да правят за него?!

Толкова ли е трудно!??!?!?!

# 18
  • Мнения: 10 547
А, не питай дребноработника, питай шефовете му. И гнева си отнеси към последните. Ако първият бе инструктиран и, му бяха обявени глоби за подобни нехайства, то вярвай ми, ако ще и цяло пале хлебчета да беше изпуснал във фекални води, сам щеше  да си ги изяде без възражение.

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе да, какво очакваш от персонал с лошо заплащане, дълго работно време и постоянно текучество! Важното е да не е пред очите на клиентите. Добре че не виждаме какво се случва в "задната стаичка"!

# 20
  • Мнения: 4 841
Толкова ли е трудно!??!?!?!

Много патетика, много чудо  ooooh! Купи си хлебопекарна. Или просто не си сваляй розовите очила, очевидно до сега са ти вършили добра работа.

# 21
  • Мнения: 778
Толкова ли е трудно!??!?!?!

Много патетика, много чудо  ooooh! Купи си хлебопекарна. Или просто не си сваляй розовите очила, очевидно до сега са ти вършили добра работа.



Ако беше само за хлебопекарната.... С всичко е така.... За съжаление! И никога няма да се променят нещата, защото ...  и аз не знам защо
защото е по-лесно да си живееш в собствения си свят
защото е по-лесно да премълчиш и да не се занимаваш
защото смяташ, че нищо няма да се промени
и още много защото.

С тази тема не просто исках да се оплача, а най-вече исках да видя колко хора очакват, че се постъпва именно така ...
Аз за себе си си обещавам да работя така, все едно работя аз себе си и да не се примирявам с подобни случки!

# 22
  • Мнения: 10 547
Rozichka, бъркаш посока.

# 23
  • Мнения: 8
То щеше да е чудно, само ако с хляба се случваше това. Като ученичка бях на бригада в консервен комбинат. Тогава се простих с любимата лютеница и мариновани краставички. С метличката и лопатката ги обираха от пода и директно в бурканите. За мишките, разхождащи се из склада с брашното за хляб, няма да казвам Naughty
Оплакването ще мине с едно: "Ще вземем мерки и виновника ще е наказан." Може дори да кажат, че ще го уволнят. Това обаче няма да се случи. Ще го предупредят, да отделя такъв хляб и да го постави на витрината малко по-късничко.

# 24
  • Мнения: X
В Карфур се случват и доста други интересни работи-моя позната работила там,каза,че това е била най-успешното отслабване в живота й/работила е на топлата точка-т.е. готовите храни/,от споделеното от нея съм си направила извода,че от тая верига/или поне от българските й клонове/ ще си купувам само пакетирана фабрично стока...пък за "дребни" прегрешения,като обсъжданото-наистина не си струва да се говори/на фона на това,което ми е разказвала/.

# 25
  • Мнения: 223
а за "пакетираната готова стока" къде е сигурността, че преди да бъде пакетирана, не й се е случило същото като на непакетираните  Mr. Green Laughing?

# 26
  • Мнения: 24
Кой знае какви бокцули, лиги, храчки и пот ядем всеки ден от тези магазини и заведения.На мен лично нищо ми няма засега, така че чукам на дърво и смело хапвам каквото ми се яде, пък като започна да давам отклонения ще му мисля. Grinning
Авторката на темата-удари една капачка нещо твърдо да се отпуснеш, издишай дълбоко и давай напред. Аз гледам да не се ядосвам излишн, че ще се сбръчкам без време. Crossing Arms

# 27
  • SA
  • Мнения: 3 196
Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

Отговор: Това, което се случва с едно изпуснато хлебче във всеки един магазин от голяма, средна или малка верига, във всяка една точка на света.


Абсолютно верно! Преди време бях свидетел какво се случи на една кофичка с мюсли и ядки, които се разсипаха по земята в подобен голям магазин. Бяха прилежно събрани с метличка и лопатка и върнати обратно в кофичката. И това пред очите на поне 30-ина клиенти, които не видях изобщо да се впечатлиха. Случката не беше в България.
Та не си правя илюзии, че всичко, което ям е едва ли не стерилно. Да не говорим, че човек като цяло не е създаден, за да живее в стерилна обстановка. Мен повече ме притесняват боклуците, които съвсем целенасочено се слагат в хранителните продукти, отколкото някоя и друга прашинка, попаднала случайно там.

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 06:12 от kameloth

# 28
  • Мнения: 234
Каквито клиентите такива и търговците.
Първите мрънкат под мустак и се оплакват не там където трябва,
а вторите не им пука защото първите не са се озъбили на правилното място.

# 29
  • Winterfell
  • Мнения: 590
То да беше само едното падане на хлебчето....вчера в Лидъл-а една мадама(клиент)опипа почти цялата витрина с хлебчета Tired.Бяхме решили да си вземем,отказахме се.Ама днес най-вероятно ще си взема.надявам се нищо подобно да не видя.Много гнуслива съм станала.
Преди години хляба не беше пакетиран и се опипваше от цялата махала.

Общи условия

Активация на акаунт