Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 914
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Салатите "КЕНАР" винаги са се правели по "земната" технология. Всичко паднало на земята се връща в кюпа.

# 46
  • софия
  • Мнения: 2 543
Тази тема ми се вижда по-безмислена от онази- " 2 годишно без памперс , трябва ли да стиска на детска площадка,  докато гледа как пишкат кучетата."

# 47
  • Мнения: 3 405

Не смея да мисля какво се случва отзад, в магазина, в складовете, в пекарната, за чистотата, за съвестта на работещите.

Нали знаеш вица за едноръкия готвач?  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, кво да се прави... човещинка.
Аз вкъщи, като изпусна нещо много вкусно, го хапвам бързо с идеята, че не е стояло дълго на земята и не са го налазили още микробите Laughing

Шегата настрана, не искам и да знам какво се случва в кухните и складовете. Гледала съм и въпросните клипчета, които спомена някой. Ама пък представяте ли си някой злонамерен какво може да стори с напитките и храната? Гледала съм и такива клипчета, от класическото изхрачване на засегнатия келнер, до сърдит колега се изпикава в каничката с кафе на целия офис.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 249
... до сърдит колега се изпикава в каничката с кафе на целия офис.

 Shocked  Верно ли?  Shocked

От утре само пакетирано 3 в 1 и пластмасови чаши за еднократна употреба.  Crazy

# 50
  • Мнения: 486
То с всички продукти е така..  Sad   Показателни клипчета:

http://www.youtube.com/watch?v=jelq07wRsuY&NR=1


http://www.youtube.com/watch?v=6BhEs3qZWzg&NR=1

# 51
  • Мнения: 17 410
Като беше малка, пращаха ли те за хляб и откъде го вземаше, помниш ли? То и сега май на места се среща хляб, нахвърлян в щайгички.

# 52
  • Мнения: 2 401
Поне не съм се изказала баш по темата..  мрънках и аз доста време за пакетирането, опипването и пр. (дори съм пускала тема "откъде да си купя  добър хляб"), докато не открих моя си хляб.  Е , Добруджа- заводски, доставя се точно в споменатите щайги. Бия път, за да си го купя. 

# 53
  • Мнения: 3 784
Е, кво да се прави... човещинка.
Аз вкъщи, като изпусна нещо много вкусно, го хапвам бързо с идеята, че не е стояло дълго на земята и не са го налазили още микробите Laughing

Точно по повод тази теория винаги съм се чудела какво правиш с микробите, върху които е паднало? На тях даже не им се налага да лазят. Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, кво да се прави... човещинка.
Аз вкъщи, като изпусна нещо много вкусно, го хапвам бързо с идеята, че не е стояло дълго на земята и не са го налазили още микробите Laughing

Точно по повод тази теория винаги съм се чудела какво правиш с микробите, върху които е паднало? На тях даже не им се налага да лазят. Mr. Green
Е, на тях сигурно не им е готино нещо толкова тежко да се стовари отгоре им. Laughing

# 55
  • Мнения: 3 619
Е какъв е проблема, че ще се изяде едно паднало хлебче, като редовно майки с ходещи деца ги качват в количките за пазаруване все едно че са продукт. Те децата даже се разхождат в количките. Да не би да стерилизират обувките предварително.
И колкото пъти съм правила забележка, толкова пъти съм отнасяла благословия. Веднъж една даже щеше да ме бие.
Та едно хлебче
Ние не сме свестни като потребители, та чакаме другите за нас да мислят

# 56
  • Мнения: 2 484
По цял свят било така.....
В Италия май не е. Даже ако вземем някакъв плод или зеленчук от щайгите без да сме сложили ръкавици за еднократна употреба можело да ни се скарат!
А за Франция още преди 30г. се говореше, че миели всички плодове и зеленчуци с препарати.

Сега към авторката. За такива произшествия си заслужава да се вдигне скандал. Даже и жалба до ХЕИ може да се напише.

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 23:39 от vl

# 57
  • Мнения: 5 710
бе аз да го изям мога ( хлебчето), но дали трябва да го платя е въпроса Twisted Evil

мен са ми се карали за несложена ръкавица , посегнах към едни ябълки и веднага ме видя един съвестен гражданин

# 58
  • Мнения: 2 484
бе аз да го изям мога ( хлебчето), но дали трябва да го платя е въпроса Twisted Evil

мен са ми се карали за несложена ръкавица , посегнах към едни ябълки и веднага ме видя един съвестен гражданин

И на мен не са се карали, защото моята половинка ме предупреди предварително.

Понякога се замислям колко % от автомобилите по улиците са чисти. Какво ще кажете? За улиците е ясно.

# 59
  • Мнения: 5 710
аз съм присъствала на една друга сцена, на щанд за рязане на салами.. мацката нещо си оправи косите с голи ръце, след което понечи към саламите. Синьората чийто ред беше съвсем спокойно й каза "моля или да отидете да си измиете ръцете, или да дойде друг да ми нареже шунка"
На момичето не му стана приятно, но се извини и извика друг служител

Общи условия

Активация на акаунт