Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 920
  • 202
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 537
ох много се смях на някои постове.... работех в хранителен магазин и няма да ви спестя какво се правеше. Кренвиршите, които почваха да изсъхват(спаружват) Simple Smile се слагаха нощем в кофа с вода и на стуринта бяха опънати, лъскави и като нови:)
Пушеха филе собствено производство, но не беше пушене, а намазване със една смес и топлене на пара за да влезе миризмата навътре в месото:)
Сирене от една и съща тенекия се слагаше с 3 цени. Нямаше ръкавици, нямаше сапун за ръце и кърпи.
мизерия... издържах 2 седмици и избягах с 300км/ч, че иначе и аз трябваше да стана слънцеяд Simple Smile
В този магазин никога не влязох повече, но и в китайски р-т не ям повече след онзи репортаж с парцалите.
Имам дете на 3г. и не съм гнуслива, но някои неща ми идват в повече:)

# 91
  • Мнения: 4 841
Сега ще излезе, че уважаващите хигиената хора не си облизват дори  пръстите.

  Joy

# 92
  • Мнения: 3 405
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses

Ъх!
Тоя нормален ли изглеждаше?

# 93
  • Мнения: 958
Да, и не е единственият. Има много такива случаи, май около Тибет. Хора, които даже и вода не пият.
По въпроса с храната, аз не съм гнуслива, от както имам деца. Намирала съм запаси солети къде ли не, саламчета, сирене, и ако детето си ги намери първо си ги изяжда. Облизването на пръстите за мен на моменти даже може да е секси Wink Но когато правиш ядене за външни хора, тогава се съобразяваш.
На времето работих в една пицария, имахме си котка, която гонеше мишките, не веднъж се е случвало при пълно заведение, котката да изкара някоя мишка и да я загризе на средата. Ами клиентите не намаляваха.
Не оспорвам нуждата от хигиена, но не знам коя храна е застрахована, нито плодове, нито зеленчуци, сокове, меса, сирена, всичко което е свързано с работата на човек е замърсено по един или друг начин.

# 94
  • Мнения: 5 647
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses

Ъх!
Тоя нормален ли изглеждаше?

Преди време някаква кукувица разправяше в "На кафе", че е достатъчно да изядеш 1 житно зрънце и от друго нямаш нужда...

# 95
  • France
  • Мнения: 726
Току що се прибирам от пазар и какво ми се случи:
Търсейки произхода на пакетираната риба, от плика пада една сардина- не беше добре запечатан. Аз подавам рибката и плика на продавачката и тя най-безцеремонно върна сардинката вътре и залепи плика.
Исках да й направя забележка, ама понеже днес ми е напрегнато и имам да решавам някои проблеми и реших да си спестя нервите. Знам, че не постъпих правилно.

# 96
  • Мнения: 30
Едно житно зрънце! #Crazy Ей сега вече ще забогатея, като не харча първо за храна, второ за ток, на който готвя, и трето, ще имам толкова свободно време, че ще мога и на още една работа да ходя!

# 97
  • Мнения: 2 484
Едно е видяла, но колко ли други са  паднали и никой не е видял?  Simple Smile

Другите може да са падали, но си нямат ТЕМА  Wink Това е то шанс - веднъж да паднеш, но в правилния момент и пред правилния поглед. Аз обаче продължавам да се вълнувам какво е било хлебчето. Земелче, продълговато, тухличка... Някак не мога да изживея напълно ситуацията, ако нямам ясна визия за главния герой.  Sunglasses

Ох, че глупости! Нямам думи!

# 98
  • Мнения: 17 546
Има пълнолуние в момента и Луната свети като крушка! Laughing Той каза, че "яде" и лунна светлина, но тя не е толкова пълноценна "храна" като слънчевата. Чалъм има за всичко, стига да не иска да яде човек. Mr. Green
Ако нещо стане и с Луната, има кварцови, УВ лампи... все си мисля че за някоя светлинна диета дорде огрее слънцето, ще свършат работа.

Ъх!
Тоя нормален ли изглеждаше?
Не можеш да си представиш колко нормален и симпатичен мъж!

Само дето бил на 58, а не на 60 и нещо си. Но не го слушах толкова внимателно през цялото време. http://www.blitz.bg/article/26489
 
ПП. В студиото изглеждаше по-добре, отколкото на тази снимка.

И както казва joya, не е единствен http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=374799

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 13:14 от Денонощница

# 99
  • Мнения: 276
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses

Ъх!
Тоя нормален ли изглеждаше?

Добре, като нямаме нужда от храна, тогава защо съществува аноексията? Те и анорексичките си мислят, че нямат нижда от храна.

Преди време някаква кукувица разправяше в "На кафе", че е достатъчно да изядеш 1 житно зрънце и от друго нямаш нужда...

# 100
  • Мнения: 276
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses

Ъх!
Тоя нормален ли изглеждаше?


Преди време някаква кукувица разправяше в "На кафе", че е достатъчно да изядеш 1 житно зрънце и от друго нямаш нужда...


Добре, като нямаме нужда от храна, тогава защо съществува анорексията? Те и анорексичките си мислят, че нямат нужда от храна.

# 101
  • Мнения: 1 373
Може би анорексичките пропускат изгрева и залеза  newsm78

# 102
  • Мнения: 17 546
Добре, като нямаме нужда от храна, тогава защо съществува анорексията? Те и анорексичките си мислят, че нямат нужда от храна.
Защото те па хептен нищо не ядат! Човекът се храни със слънчева енергия, не с нищо.

# 103
  • Мнения: 269
Може би анорексичките пропускат изгрева и залеза  newsm78

 rotfImbo

# 104
  • София
  • Мнения: 15 489
   Абе ако има слънчева светлина с аромат на скара, първа ще съм там!

Общи условия

Активация на акаунт