Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 926
  • 202
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 161
Може би анорексичките пропускат изгрева и залеза  newsm78

 rotfImbo
Добре приритваш от смях. Надявам се, никога няма да ти се наложи да виеш и риташ от мъка, що се отнася до анорексията.

# 106
  • Мнения: 158
И аз имам доста такива случки,ще разкажа накратко за тези които се сещам:
-детето ми много харесва да си хапва маслини,наредила съм се на витрината с маслини в голям софийски хипермаркет и чакам,а пред мен една върастна дама с червено черилце поиска маслинка,продавачката и подаде лъжицата,тя бръкна с лакираните си пръстчета и си взе една,така реденето ми беше напразно,а детето цяла вечер чакаше обещаните маслини.
-в кварталния магазин,стоката която получават от задния вход се разопакова,гризе и дърпа от една и съща група кучета,намирала съм в същи магазин залепени кроасани с тиксо(и то много често),прегризани опаковки,мръзни продукти...
-в кафе,виждам как сервитъорката преди да ми донесе кафето го разлива и старателно почиства ръбчетата на  чашата с гнусен парцал Sick
а в магазините хлебчетата редовно се взимат с ръце и щипки и ръкавици някои хора въобще не  ползват Close
...и това е само малка част от случайте,но в момента за тях се сетих,ако се сетя друго ще допълвам.

# 107
  • София
  • Мнения: 5 884
maliby, е ти ме уби с тия прегризани опаковки, залепени с тиксо... Laughing

# 108
  • Мнения: 5 710

Преди време някаква кукувица разправяше в "На кафе", че е достатъчно да изядеш 1 житно зрънце и от друго нямаш нужда...

Всъщност, Буда не е имал нужда от храна, хранил се е с 1 оризово зрънце на ден.

за мен това е малко като приказката "тъкмо научих  кучето да не яде и то взе, че умря"


# 109
  • Мнения: 158
maliby, е ти ме уби с тия прегризани опаковки, залепени с тиксо... Laughing
От три кроасана два бяха залепени с тиксо,май съм голяма късметлийка Mr. Greenкакто каза мъжа ми на печелившите честито Joy а месото и колбасите в този магазин са под всякаква критика,няма да се учудя ако някое от кучетата е на витрината с надпис и цена CrazyИмам приятелка която работеше там и такива пикантерий ми е разказвала,че  Sick но нещо което не съм видяла с очите си не мога да твърдя,че е вярно.

# 110
  • Мнения: 3 405
А дали някъде има логично обяснение за фотосинтезиращите?
Това в статията не ми е достатъчно.

# 111
  • Мнения: 17 546
А дали някъде има логично обяснение за фотосинтезиращите?
Това в статията не ми е достатъчно.
Ето малко повече инфо:
http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&t … 22&Itemid=116
http://www.lekove.bg/articles/view/11/913
http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0% … 5/127008370682313

# 112
  • Варна
  • Мнения: 6 368
maliby, е ти ме уби с тия прегризани опаковки, залепени с тиксо... Laughing
От три кроасана два бяха залепени с тиксо,май съм голяма късметлийка Mr. Greenкакто каза мъжа ми на печелившите честито Joy
Прилича ми на разрушена промоционална единица!  Laughing Нещо като 2+1, ама поотделно. Купени от Метро. Joy

# 113
  • Мнения: 5 710
Лекарите казват до 6 седмици, но има хора преживяли без храна и 100ина дни, например, ако започваш глада от 200ина кг. това, ако пиеш вода, иначе по-кратко.
Зависи и къде си, какви са условията на средата.

Лошото да не ядеш е, че освен че губиш маса, губиш мозък, разбиваш си всички системи на практика.

Тоя чичик набива бъргерите нощем, сто процента. Е, денем сигурно фотосинтезира.

# 114
  • Мнения: 4 300
Точно мислех да пиша, че ще повярвам на такава фотосинтеза само ако фотосинтезиращият е вързан за ръката ми нон стоп и няма храна и вода в обсега си.

# 115
  • Мнения: X
hahaha Може да го е вдигнал от пода преди третата секунда.
Първа секунда: бактериите и бацилите са изненадани.
Втора секунда: ослушват се къде точно е паднало хлебчето.
Трета секунда: хукват към хлебчето и го налазват.
Joy Няма да забравя как като студентка в Германия бачках известно време в пекарната на една верига магазини от типа на Билла. Там нали всички си търсят правата, та една възмутена клиентка започна да ми сочи хляба с маслини и да ме хока, че съм продавала мухлясал хляб. А всъщност и там започнаха много да е изтарикатяват. Оказа се, че са ме сложили на този щанд без да ми направят инструктаж и да ме изследват за хепатит итн, което по принцип е наказуемо.

# 116
  • Мнения: 241
Точно мислех да пиша, че ще повярвам на такава фотосинтеза само ако фотосинтезиращият е вързан за ръката ми нон стоп и няма храна и вода в обсега си.
Лоша идея — ще те изяде.  bite Как ще избягаш като си вързана за ръката, а? Joy

# 117
  • Мнения: 2 195
И двата пъти, в които съм взимала прясна риба от Карфур, се оказваше не толкова свежа  Whistling

Присъствала съм на скандал в Лидл между 2 клиентки по повод бъркането без щипка в пресните кроасани. По принцип съм гнуслива, но не разбрах позицията на жената, която изтрещя над другата. Последната просто бръкна и си взе 2 кроасана без да опипва останалите. В случая не разбирам какъв е проблема...?

# 118
  • Мнения: 2 484
И двата пъти, в които съм взимала прясна риба от Карфур, се оказваше не толкова свежа  Whistling

Присъствала съм на скандал в Лидл между 2 клиентки по повод бъркането без щипка в пресните кроасани. По принцип съм гнуслива, но не разбрах позицията на жената, която изтрещя над другата. Последната просто бръкна и си взе 2 кроасана без да опипва останалите. В случая не разбирам какъв е проблема...?

Дали пък не ги е докоснала??? За да не ги докосне би трябвало да са на разстояние от останалите. Така ли беше? Щом има вилица или ръкавици, редът трябва да се спазва. Неслучайно са го измислили, подобрява се хигиената. И аз преди 2дена се разправях в Била за такова бъркане с ръце. Както написах по-назад продавачите в Италия се карат дори, ако плодовете и зеленчуците се пипат без ръкавици! Освен това те са добре измити. Къде сме ние и къде са те?
Какво ще кажете, ако продавачките на хляб са болни от туберкулоза? Ще ви хареса ли? Преди години ги изследваха, а как е сега не зная.

# 119
  • Мнения: 3 405
Точно мислех да пиша, че ще повярвам на такава фотосинтеза само ако фотосинтезиращият е вързан за ръката ми нон стоп и няма храна и вода в обсега си.

Чичкото казва, че пие вода и сокове.

И аз все още не мога да го повярвам в това, че не яде и е жив, въпреки, че пие вода и сок.
Оставям все пак  един процент за свръхчовешки възможности, които не рабирам, но и не отричам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт