Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 31

  • 23 155
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 809
Добро утро мили мои дружки Hug Hug Hug



Добро утро,хубавици!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерсиии ,много newsm51 newsm51 ...НО , ето моето предложение... Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 806
Све ти кога успя да се наспиш джанъм , че и закуска си спрвтнала - мерсаж  bouquet

# 17
  • Мнения: 10 809
Све ти кога успя да се наспиш джанъм , че и закуска си спрвтнала - мерсаж  bouquet

ОООо..рано пиле ,рано пее... smile3521 smile3521 smile3521, НО и ..рано го колят... Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 806
PARMAĞINDAN BİR TÜRLÜ ÇIKARAMADIĞI YÜZÜĞÜNÜN SIRRI NE?



Erkan Petekkaya dün Star Tv Süper Starlife ekibine çok özel açıklamalarda bulundu.
10.10.2011 09:45:00


ТУК

# 19
  • Мнения: 10 809
Момичетаа Hug...разбрахте ли нещо от интервюто newsm78...аз почти нищо ooooh!...може би ,че Еркан иска да бъде добър човек...добър бизнесмен...иска да прекарва повече време със сина си и семейството...за пръстена newsm78....нещо във връзка със сина му newsm78...незнам ooooh!...може и да греша... newsm78

# 20
  • Мнения: 806
Момичетаа Hug...разбрахте ли нещо от интервюто newsm78...аз почти нищо ooooh!...може би ,че Еркан иска да бъде добър човек...добър бизнесмен...иска да прекарва повече време със сина си и семейството...за пръстена newsm78....нещо във връзка със сина му newsm78...незнам ooooh!...може и да греша... newsm78

Еркан иска да постигне успехи в бизнеса; ще се стреми да бъде добър човек; а за пръстена май е свързан с раждането на сина съм Joy Joy Joy това разбрах newsm78

# 21
# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 4 725

Излъчване !!!

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 4 725
Е, сега ако издържи Айлин да не се превърне в кокотка, след като Сонер ще я отблъсне за пореден път, ще и' кажа евалла !

# 28
  • Мнения: 4 725
Е, сега ако издържи Айлин да не се превърне в кокотка, след като Сонер ще я отблъсне за пореден път, ще и' кажа евалла !


Толкова е младичка, все пак, няма никакъв опит, освен любовта си към Сонер ! Струва ми се, че трябва да му даде урок, какво е това идими додими !

# 29
  • Мнения: 10 809

Напълно различни... Желка...много студена .... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Докато Инджи....строи топлота в погледа и ... bowuu

Общи условия

Активация на акаунт