Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 31

  • 23 163
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 725
Но трябва да им признаем сполучливия подбор !

# 31
  • Мнения: 10 814
Е, сега ако издържи Айлин да не се превърне в кокотка, след като Сонер ще я отблъсне за пореден път, ще и' кажа евалла !

Защо пък не newsm78 ...само привидно...да му натрие сол на главата bash...То бива обич и подчинение на Мурат ..ама чак пък толкоз....Та брат му нареди да ги прегазят...а той ...уф...тоя Сонер #2gunfire ...няма да застане като истински мъж пред Мурат и да отстоява любовта си...

# 32
  • Мнения: 10 814
Но трябва да им признаем сполучливия подбор !
Даааааааа... страхотен потбор Peace...и по този повод все си мисля ,че Мустафа не е син на Али.... newsm78 newsm78 newsm78

# 33
  • Мнения: 4 725
Анджък, Све, той даже не призна на Мурат, Айлин има' смелостта да му каже " Не те обичам ", а мъжа Сонер проявява някаква фалшива, уж братска, лоялност и ми бръкна в здравето като каза на Айлин, че е сгрешил като я допуснал в живота си - едва ли не - " Ти си виновна !"

# 34
  • Мнения: 10 814
Айде малка почерпка bowuu...днес си поиграх ...и поцапах....и сега си ги хапвам...плиз... Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 4 725
Но трябва да им признаем сполучливия подбор !
Даааааааа... страхотен потбор Peace...и по този повод все си мисля ,че Мустафа не е син на Али.... newsm78 newsm78 newsm78

И да не е, в онези години още не се говореше за ДНК тестове, не ги бяха измислили още..... Що да не му е син, мила, онзи черния би трябвало да е татко на по - тъмно дете, а Али малко по - светъл и Карото руса, бяла - точно Осман !

# 36
  • Мнения: 4 725
Айде малка почерпка bowuu...днес си поиграх ...и поцапах....и сега си ги хапвам...плиз... Joy Joy Joy

Све, обърнала си нощта в ден, май ! Joy Joy Joy Ох, изкушаваш ме !!! Снощи се прибираме и сватята изпратила и тя домашен, мечта направо, но не отварям хладилника, ако започна да се тъпча сега, зимата няма да вляза в нито един панталон ! Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 10 814
Анджък, Све, той даже не призна на Мурат, Айлин има' смелостта да му каже " Не те обичам ", а мъжа Сонер проявява някаква фалшива, уж братска, лоялност и ми бръкна в здравето като каза на Айлин, че е сгрешил като я допуснал в живота си - едва ли не - " Ти си виновна !"

Големи тъпаци тия мъже....Али не може да изгони Карото...Сонер не може да вземе решение,Кемал чехльото,Мете ...оная фльорца амен го омагьоса,Хакан...с измама се ожени за Берин....общо взето много НЕПРИЯТНИ ОБРАЗИ...поне за в момента...дано претърпят развитие към добро...

# 38
  • Мнения: 4 725
Надеждица храня все пак за Али ! Praynig Praynig Praynig

# 39
  • Мнения: 10 814
Айде малка почерпка bowuu...днес си поиграх ...и поцапах....и сега си ги хапвам...плиз... Joy Joy Joy

Све, обърнала си нощта в ден, май ! Joy Joy Joy Ох, изкушаваш ме !!! Снощи се прибираме и сватята изпратила и тя домашен, мечта направо, но не отварям хладилника, ако започна да се тъпча сега, зимата няма да вляза в нито един панталон ! Joy Joy Joy

Карай по без панталон...... Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 10 814
Надеждица храня все пак за Али ! Praynig Praynig Praynig

И АЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ...........Най вече за него и Джемиле...а защо не и децата ..да бъдат щастливи.... bowuu bowuu bowuu

# 41
  • Мнения: 4 725
Анджък, Све, той даже не призна на Мурат, Айлин има' смелостта да му каже " Не те обичам ", а мъжа Сонер проявява някаква фалшива, уж братска, лоялност и ми бръкна в здравето като каза на Айлин, че е сгрешил като я допуснал в живота си - едва ли не - " Ти си виновна !"

Големи тъпаци тия мъже....Али не може да изгони Карото...Сонер не може да вземе решение,Кемал чехльото,Мете ...оная фльорца амен го омагьоса,Хакан...с измама се ожени за Берин....общо взето много НЕПРИЯТНИ ОБРАЗИ...поне за в момента...дано претърпят развитие към добро...

Ха, добре ме сещаш, Али не е разведен с Карото, това е ясно, той прие да живеят отново заедно, заради детето ли, поради друга причина ли, тепърва ще раберем, но........ забележи колко и' е ядосан, вида му казва едва ли не " Ясна си ми, даже опити не прави !"

# 42
  • Мнения: 4 725
Айде малка почерпка bowuu...днес си поиграх ...и поцапах....и сега си ги хапвам...плиз... Joy Joy Joy

Све, обърнала си нощта в ден, май ! Joy Joy Joy Ох, изкушаваш ме !!! Снощи се прибираме и сватята изпратила и тя домашен, мечта направо, но не отварям хладилника, ако започна да се тъпча сега, зимата няма да вляза в нито един панталон ! Joy Joy Joy

Карай по без панталон...... Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Е посред зима ли ? Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 10 814
Анджък, Све, той даже не призна на Мурат, Айлин има' смелостта да му каже " Не те обичам ", а мъжа Сонер проявява някаква фалшива, уж братска, лоялност и ми бръкна в здравето като каза на Айлин, че е сгрешил като я допуснал в живота си - едва ли не - " Ти си виновна !"

Големи тъпаци тия мъже....Али не може да изгони Карото...Сонер не може да вземе решение,Кемал чехльото,Мете ...оная фльорца амен го омагьоса,Хакан...с измама се ожени за Берин....общо взето много НЕПРИЯТНИ ОБРАЗИ...поне за в момента...дано претърпят развитие към добро...

Ха, добре ме сещаш, Али не е разведен с Карото, това е ясно, той прие да живеят отново заедно, заради детето ли, поради друга причина ли, тепърва ще раберем, но........ забележи колко и' е ядосан, вида му казва едва ли не " Ясна си ми, даже опити не прави !"

Амииииииии......то тва, живот ли е .... newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 829
Попрочетох статията отзад  напред,даже не стигнах до началото  hahaha hahaha hahaha Еркан е взел пръстена за сина му,когато се е родил го е сложил  и той му е спомен от този ден.Оттогава не го сваля от пръста си,само когато снима го маха,но тогава слага друг,сценария го налага.Питат го какъв баща е,какво чувства,емоционален ли е,а той отговаря баща като всеки друг,искам детето ми да е щастливо,да се учи,да му се случват хубави неща.Човешки дълг е за нео да се грижи за рожбата си и казва че заради натоварения си график се стреми в свободното врем всяка минута да е със семейството.Казва че мрази брадата,но се налага да я търпи  Whistling

Лека нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт