ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 44 528
  • 803
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 362
Публикуван е вече в темата, а и е добавен в първата публикация, където е събрана информацията.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 2 045
Уж четох всички страници,но съм го пропуснала това. Embarassed Извинявам се и благодаря за отговора !   bouquet

# 677
  • Мнения: 27 524
Търся една стара тема, но гледам, че излизат само 2010-та и малко от 2009-та, преди това не могат ли да се ползват вече старите теми?  Sad

# 678
  • Мнения: 17 546
Има ли някъде тема с обяснение как точно се търси тема с търсачката? С какво ли не се справям тук, търсенето на теми обаче яко ми се опира и почти никога не намирам това, което търся. Embarassed

# 679
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 394
Има ли някъде тема с обяснение как точно се търси тема с търсачката? С какво ли не се справям тук, търсенето на теми обаче яко ми се опира и почти никога не намирам това, което търся. Embarassed

с разширено търсене и после "само в заглавията на темите"?

# 680
  • Мнения: 6 362
Търся една стара тема, но гледам, че излизат само 2010-та и малко от 2009-та, преди това не могат ли да се ползват вече старите теми?  Sad

Всички теми са тук. Намираеми са.
Кажи какво търсиш, за да помогна.


Има ли някъде тема с обяснение как точно се търси тема с търсачката? С какво ли не се справям тук, търсенето на теми обаче яко ми се опира и почти никога не намирам това, което търся. Embarassed

Разширено търсене.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search;advanced

Може да се търси по дума или израз (ако търсиш точен израз се загражда в кавички), по автор, по подфорум, може да се търси само по заглавие от тема и т.н.

# 681
  • Мнения: 27 524
Имаше в Клюкарника мисля беше, една тема за гафове в сватбения ден, нещо такова. Темите бяха две, другата не помня къде беше.

# 682
# 683
  • Мнения: 27 524
Много ти благодаря, ама тази е също нова, от 2010-та  Hug
Темата беше стара, едната е ето тази -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144169.0 , другата малко отпреди това, не мога да я намеря.

Намерих я през Гугъл. Копирах дословно заглавието и пуснах да видя през форума, но не става, дава, че няма резултати. Пробвах да търся и други неща, безцелно, и не вади по-стари теми от 2009-та година.

# 684
  • Мнения: 6 362
Да, наистина не я намира, сега ще пиша на програмистите.
Възможно е да е пуснато преиндексиране на търсачката и да не е обходило всички години.

# 685
  • Мнения: 1 488
Здравейте,

от известно време в много от темите не ми излиза бутон " Отговор" , както и възможност за публикуване на нова тема. Гледах в настройките си на профила всичко изглежда ОК, не съм получавала и БАН.

Моля, помогнете  Praynig Praynig Praynig

# 686
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Може ли да разкачите тази тема , и да заковете тази.

Мерси предварително!    bouquet

# 687
  • Мнения: 685
Здравейте,

от известно време в много от темите не ми излиза бутон " Отговор" , както и възможност за публикуване на нова тема. Гледах в настройките си на профила всичко изглежда ОК, не съм получавала и БАН.

Моля, помогнете  Praynig Praynig Praynig

Ако темите са в "Семейни отношения" няма да можеш докато публикациите ти не станат 50.

# 688
  • Мнения: 6 362
Здравейте,

от известно време в много от темите не ми излиза бутон " Отговор" , както и възможност за публикуване на нова тема. Гледах в настройките си на профила всичко изглежда ОК, не съм получавала и БАН.

Моля, помогнете  Praynig Praynig Praynig


Вариантите да нямате право да отговаряте в дадена тема, са два - или темата да е заключена/архивирана, или да се опитвате да пишете в подфорум, който е с рестриктиран достъп - напр. в подфорум Семейни отношения имат право да публикуват само потребители с ранг Ентусиаст и по-висок.

Може ли да разкачите тази тема , и да заковете тази.

Мерси предварително!    bouquet

Готово!

# 689
  • Мнения: 1 488
Благодаря за бързите отговори.
Точно за там става въпрос  Simple Smile Явно там само ще чета известно време   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт