ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 44 461
  • 803
  •   1
Отговори
# 795
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Бих искала да попитам какво е разрешено да се публикува във "Звездните компромати", ,
и аз се интересувам от отговора на този въпрос

И аз. И защо се заключи темата за Иван и Вихра?

# 796
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Бих искала да попитам какво е разрешено да се публикува във "Звездните компромати", ,
и аз се интересувам от отговора на този въпрос
И аз. И защо се заключи темата за Иван и Вихра?
И аз питам същото? Защото има доста глупави теми ,който не се трият, а тази е заключена. 

# 797
  • Мнения: 2 280
И аз питам същото. След като се изтриха коментарите по темата И-В-И от Звездни копмромати, (като се изтъкна причината , че не било по темата и не отговаряло на заглавието.) и се отваря нова конкретната тема за тях, темата се заключва? ...Тогава къде и може ли изобщо да ги коментираме някъде във форума?

# 798
  • Мнения: 2 592
Явно Светата троица Иван, Вихра и Ирина не е удобна за коментиране на някои хора
Моля и аз за отговор, защо така мигновено се заключи темата за тях, без грам обяснение и без някой дори да успее да напише каквото и да било за тях двамата (т.е. нямало е нападки и обиди)
Къде отиде свободата на словото  Crossing Arms

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Звездни компромати по построение е тема, в която се публикува информация и линкове към снимки и статии за известни личности хванати в компроментиращи ги ситуации. Гърдата на Джанет Джексън, гащите на Мария, смешните чорапи на Путин и т.н.
Това не е тема за чат, в каквато се опитват да я превърнат десетина жълтогладни потребителя, задушаващи всички останали коментари. В какво се е превърнала се вижда ясно по края на предишната тема, където никой нищо не е трил. Никъде не съм писал, че е забранено да се дискутират Вихра и Иван, нито съм трил ВСИЧКО и ако на някой все пак му се чете темата от началото, ще се убеди какво има там. Нарочната тема по въпроса е била заключена от друг модератор без съгласуване, но ако тематиката за тези герои Ви е толкова важна, ще я отключа. Бъдете така добри да спазвате правилата на форума в нея. Втори спамо-чат не е необходим.

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 16:08 от Tatti

# 800
  • Мнения: 202
.Нарочната тема по въпроса е била заключена от друг модератор без съгласуване, но ако тематиката за тези герои Ви е толкова важна, ще я отключа.

Аз съм за отключването.
Явно интерес към темата има и трябва да дадете право на хората да си пишат в отделна тема за да не се съсипва "Звездни компромати".

# 801
  • София
  • Мнения: 1 455
Tatti, благодаря ви за отговора. На мен любовния триъгълник не ми е интересен, а свободата на словото  Peace

# 802
  • Мнения: 2 592
Tatti, и аз благодаря за отгвора

# 803
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 547
Отдавна е време за нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт