ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 44 499
  • 803
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 27 524
Падащото меню продължава да се отваря зад обувките (с червената подметка, която е, на другата не). Но понеже сега по-често се появяват тези обувки, става малко дразнещо  Crazy

# 766
  • Мнения: 17 546
Мерси, че преценихте, че моят пост в "Размените" е досаден и го махнахте! Нека се веят "чаршафите"... ooooh! И тук е като на всякъде - когато кажеш истината, гледат да се отърват от теб, а нахалниците са първи приятели с "шефовете" и правят каквото си щат. Mr. Green

# 767
  • София
  • Мнения: 232
Искам да попитам - как да маркирам теми, които следя, но без да ми праща мейл? Имаше някъде много добре описано всичко, дори с картинки, но забравих къде  Embarassed

# 768
  • Мнения: 6 362
Влезте в Профил - Известия.
Размаркирайте чекбоксовете под списъка с известия.
От падащия списък За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за: изберете Нищо

Запазете настройките.

Така темите и подфорумите, за които сте пожелали известяване, ще се появяват в списъка и когато има нови отговори или теми в тях, ще са маркирани с иконка , която е линк към съответното ново, непрочетено от Вас мнения. Няма да Ви се изпращат мейли.


Бижу, не съм гледала темата, но ако е разчистена и поводът за публикацията е премахнат, то е нормално и самата публикация да бъде изтрита.


# 769
  • Мнения: 36 168
Мерси, че преценихте, че моят пост в "Размените" е досаден и го махнахте! Нека се веят "чаршафите"... ooooh! И тук е като на всякъде - когато кажеш истината, гледат да се отърват от теб, а нахалниците са първи приятели с "шефовете" и правят каквото си щат. Mr. Green

кажи, Бижу, коя ми е първа приятелка, за да знам  Grinning

не е било лично срещу теб, разговорът беше тръгнал в недобра посока и за това 'почистих'; мен също ме дразнят 'чаршафите', но не мога да регламентирам броя или размера на постовете /щом форумът го позволява технически/ в дадена тема, особено ако е от такъв тип  Wink

# 770
  • Мнения: 17 546
Мерси, че преценихте, че моят пост в "Размените" е досаден и го махнахте! Нека се веят "чаршафите"... ooooh! И тук е като на всякъде - когато кажеш истината, гледат да се отърват от теб, а нахалниците са първи приятели с "шефовете" и правят каквото си щат. Mr. Green

кажи, Бижу, коя ми е първа приятелка, за да знам  Grinning

не е било лично срещу теб, разговорът беше тръгнал в недобра посока и за това 'почистих'; мен също ме дразнят 'чаршафите', но не мога да регламентирам броя или размера на постовете /щом форумът го позволява технически/ в дадена тема, особено ако е от такъв тип  Wink
Бубс, не се излагай, моля те. Това звучи съвсем като "гузен негонен бяга" ... Ти не си единственият модератор в този форум, но ако си мислиш че касае теб лично, да беше я свършила тази работата.
Чудесно разбираш, че това е нахално, досадно и прекалено! Както съумяваш на мен да кажеш директно, така би могла и на госпожите с "чаршафите" да кажеш, защото както забелязваш(явно!) след моята забележка нарочно простират, за да ми стане ясно, че не съм никоя, та да правя подобни забележки! Но човек, общувайки в интернет, трябва да има достатъчно култура и възпитание да го прави без да прекалява непрекъснато, защото е ясно, че всички понякога прекаляваме, но при някои това е просто начин на поведение.
Технически мога сутрин, обед и вечер да си пускам обявите, но практически това няма да ми помогне, нито да разкарам артикулите, които искам, нито да стана симпатична на хората, с които общувам. Това, че си позволявам да направя основателна, според мен забележка, също няма да ме направи по-симпатична, но това слабо ме вълнува. Не искам там, където и аз "си играя", някой непрекъснато да ми бута играчките и да натрапва своите, за да ми покаже колко е велик, защото тия прийоми са смешни и доста показателни. Надявам се разбираш метафората.
Не желая да всявам раздори или да въртя сплетни, а искам да общувам с приятни, а не нахални и безочливи хора, на място където ми е приятно и където говорим за неща, които ме вълнуват.  И тъй като това място не е VIP и с частни покани, някакъв ред трябва да важи за всички.
Благодаря, че ме прочете. Може сега да изтриете, ако не е в унисон с дискусията.

# 771
  • Мнения: 1 959
В Клюкарника току се появи тема, която си е от всякъде за Семейни отношения.
Но авторът няма нужният брой публикации да пише там.
За темите се съобщава на модератор, но въпреки това си навъртат доволно страници.
В момента върви поредната, свързана с кръщаването на децата и е замесено цялото родословие.
Спокойно може да я подмине човек, но някак не е честно, да има потребители,
които съвестно си спазват правилата и дори и да имат въпрос или нужда от съвет,
да потърсят стари теми и постепенно да си правят публикациите.
Отделно, трябва ли отвсякъде да ни се навират проблемите със свекърви и зълви..

# 772
  • Мнения: 36 168
Бижу, разбирам те и съм напълно съгласна с теб. Отговорих на предишния ти пост, защото аз изтрих дискусията, която включваше и поста, за който питаш в тази тема.

# 773
  • Мнения: 17 546
Е, аз няма как да знам кой точно е изтрил дискусията! Rolling Eyes

  bouquet

# 774
  • Мнения: 10 547
Червената обувка, за която пише Блонди, се появи при мен, когато натиснах "вход" през лаптопа си и така опитите да я разкарам продължиха 20-на минути. От РС-то проблем няма. Браузърът е Гугъл Хром.

# 775
  • Мнения: 4 275
Функционалността "Маркирай непрочетено" не работи. От край време, мисля. А е хубава опция.
Четох вчера една тема, но не успях да я изчета до край, а не исках да губя до къде съм стигнала и натиснах съответния бутон. Кликам днес на "ново" до името на темата и ме хвърли точно на последната съществуваща страница от вчера, а не на страницата, до която аз бях стигнала.

Преди време питах, но искам да питам пак... Защо текстът в статус бара на браузъра при подобни линкове започва с bg-mamma нещо си? Изключително неудобно е.  Не може ли да върнете старото поведение?

# 776
  • Мнения: 5 790
И аз се присъединявам към това с линковете. Много е дразнещо, докато прехвърли браузъра минава доста време. А и линка не се вижда. Неудобно е така.

# 777
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Излишната тема за звездните компромати:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642080.0

# 778
  • Мнения: 0
Здравейте! Моля ви да изтриете профила ми van4eto91_bs с e-mail адрес: van4eto91_bs@abv.bg
Много Ви моля, благодаря предварително!

# 779
  • Мнения: 2 064
Имам чуденка - защо имаме възможност да си сменяме екранното име и по колко пъти можеме да го правиме? 
Благодаря предварително  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт