ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 44 498
  • 803
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 654
Защо през 30 мин. форумът ме изхвърля? Казах му да ме запомни, ама не - наново трябва да влизам Crazy
А аз трябва на всяко влизане да пиша парола и другите данни.
И опитах да махна или променя 30 минути,но но вссяко отваряне все пише 30
Така е вече повече от седмица

# 751
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Може ли да се постави линк към профила и съобщенията там където е падащото меню "още"
Защото мисля да блокирам това недоразумение с което заема неприемливо място на екрана.
п.с. да не говоря на таблета колко грозно се получава.

# 752
  • Мнения: 2 241
На пръв поглед много ми харесва новата визия. Лентата отгоре е изключително удобна  Peace

# 753
  • Мнения: 1 250
Къде изчезна KREDOR newsm78 newsm78 newsm78

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 692
искам да се отпиша да следя тази тема-----как да стане----няма я в "следени теми" ........................ като цяло имам този проблем и с още 1 тема, която исках да отпиша, но я няма в списъка

Профил-> Известия и E-mail -> маркирате съответните теми -> Спри известията

Момичета, моля ви, има си тема за новата визия на сайта, пишете там.
направих до--няма я в списъците вече, а още ми излизат новите публикации Simple Smile

# 755
  • Мнения: 493
Катинарчето не се вижда, когато се влиза през мобилен телефон.

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Няма ли вариант да имаме право на избор - който иска да остане с новата визия, който не - да си върне старата?

# 757
  • Мнения: 493
едва ли някой ще ни даде избор  Wink
Когато намаля размера на прозореца, примерно на половина лентата с новите отговори не се движи когато скролвам настрани.

# 758
  • Мнения: 6 362
Много моля всички въпроси, свързани с новия дизайн, да публикувате в нарочната тема (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641308.0) - тя се следи от целия екип, докато настоящата тема тук е за въпроси към модераторите, които нямат отношение към дизайна, бъговете и функционалностите.

# 759
# 760
  • Мнения: 17 546
Моля да се намеси някой модератор, който е свободен тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=636348.0
Едни и същи хора постват офертите си през една страница, че даже и на една и съща страница, а да не говорим за "чаршафите" на някои, които заемат по половин страница, повтаряйки едно и също до припадък от няколко теми насам.  ooooh! Смятам, че трябва да има някакъв ред, защото е меко казано нагло, да не говорим колко е досадно, а модератор не взима отношение в самата тема.
Пък като направя основателната си забележка директно в темата, почват да ми държат сметка на лични коя съм и каква съм, та имам претенции.

# 761
  • Мнения: 4
Здравейте!

Аз съм студентка в Софийския университет и уча Предучилищна и начална училищна педагогика. Подготвила съм анкета с 10 въпроса и няколко с демографски характер. Анкетата е с научна цел и е свързана с преобладаващия модел на родителско поведение в България.

Бих искала да ме насочите как и къде е уместно да я публикувам. Прочетох за вариант на анкета, който предлагате, но той се отнася само за един въпрос. Възможно ли е да публикувам анкетата в един пост и съответно, който иска да отговаря в друг или на посочен от мен e-mail?

Ще очаквам отговора Ви!

С уважение,
Далия Ал-Халил

# 762
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От вчера има някакъв проблем. Като кликна на рецепта от съдържанието на темата ми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg18951697#msg18951697, не се отваря съответната рецепта, а началото на страницата. Доста е неприятно, защото съм положила огромен труд за подреждане заглавията на рецептите като линкове.  Sad

Бихте ли погледнали защо става така?

Също, при публикуване не се отваря на публикуваното ми мнение, а началото на страницата.

Благодаря предварително.

# 763
  • Мнения: 6 362
dalita90, моля, пишете ми на мейла (видим е в профила ми) и ми изпратете анкетата, за да я погледна. Благодаря!

smileys, и в момента прехвърля към съответната рецепта, но с малко забавяне, проблем, по който се работи и се надявам да бъде отстранен възможно най-скоро.

# 764
  • Испания
  • Мнения: 37 503

smileys, и в момента прехвърля към съответната рецепта, но с малко забавяне, проблем, по който се работи и се надявам да бъде отстранен възможно най-скоро.

Благодаря за отговора, но Експлорерът продължава да не прехвърля към рецептата /нито бързо, нито бавно/, както и Firefox. Единствено Google Chrome  го прави. Същото се отнася и за мнение в дадена тема. Дано да бъде отстранен този проблем, защото е доста неприятно. Иначе, писах в темата за новия дизайн, че много ми харесва.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт