Споделете/167

  • 32 747
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
То да го гледаш ми се струва чист мазохизъм. Не гледам нито един български сериал, дори "Столичани в повече" още не съм пробвала. Нито "Английският съсед". А за последните два от уж доверени хора чувам добри отзиви, ама на - не мога да се пречупя. Българските сериали ми се струват като онези телевизонни постановки като "Криворазбраната цивилизация", някакво преиграване и престараване. А турските сериали, може да не са особено здравословни също, но поне са качествено направени. Щом дори и аз мога да се зарибя ако си го позволя  Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 993
Столичани в повече е най-тъпото нещо, което някога съм гледала по българска телевизия.
Пардон, от замунда  Laughing Но може би защото имам страхотна непоносимост към шоуто Комиците, а те всичките играят в тоя сериал. Последната серия на 7 часа не съм я теглила, така като гледам, явно няма да имам време за това. Но като цяло досега не беше лош. Като изключим това, че ходят навсякъде едни и същи статисти и то в едни и същи дрехи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Струва ми се, че лесно се раздават присъди на база "видях два кадъра с Диляна Попова/Алекс Раева/Ирена Милянкова" и пр. "актриси" и се пренебрегва играта на наистина добрите и професионалистите.

# 18
  • Мнения: 4 300
На мен пък Столичаните ми харесват, напипали са много точно, чак до горчивина, някои образи от нашата си действителност.

В неделя гледах 'Мръсния Хари' и още повече започнах да харесвам Клинт Йистууд, трябвало е да се родя с трийсетина години по рано Stop

# 19
  • Мнения: 2 891
Аз пък си ги гледам с кеф всички сериали, но тези по БТВ. В "Английския съсед" и "Етажна собственост" ми идва в повече преиграването.

# 20
  • Мнения: 608
  Споделям празна, тиха и чиста къща (даже прекалено), пълна липса на ангажименти и дори пълен хладилник. Тогава защо не си самозавиждам? Единствената ми радост е, че намерих детската си книжка Пипи, която мислех, че е изчезнала преди повече от 10 години. Обмислям купа семки, родопско одеало и "Пипи". На това съм се смяла със сълзи още като дете  Joy
Сериали не гледам, просто не успяват да ме заинтригуват..Не че имам телевизор де  Crazy Mr. Green

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 12:18 от Елинор 777

# 21
  • Мнения: 6 993
Това издание го наследих от леля ми Simple Smile

# 22
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Като зачестя писането тук, значи съм щастлива. Щом зачезна, помислете положително към мен, защото когато имам проблеми, не ми се пише.

Та, споделям неистово облекчение тази сутрин от скрит страх. Беше рано да се почерпя подобаващо по повода, затова закусих не като прасе, а направо като шопар - съб с риба тон, голяма бисквита с парчета шоколад и голямо кафе, което на фона на традиционната ми овесена закуска си е направо  Animal Pig . Аз доволен, само ако не ме чакаше толкова работа.

# 23
  • Мнения: 9 903
Ако не е алкохола, хората ше спрат да се уважават. Така казват.


ми аз не пия, ни сега, ни преди. Една бира седмично лятото не се брои, нали?

в миналата тема мернах картинки  Naughty внимавайте, ей.

# 24
  • Мнения: 382
Елинор, как само ти завиждам....

# 25
  • Москва
  • Мнения: 164
Привет   bouquet

Аз всички български сериали ги пропускам.Изобщо така добре съм привикнала да живея без телевизор вече. Като си бях у дома единствено и само два сериала гледах-80 минути на ден общо.Супер ми беше.

Роса пак изчезна (или аз съм блейка?!   newsm78 )

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ние блажено си караме без телевизия, но маман е в абстиненция и оглежда офертите на цифровите оператори, но се разбрахме телевизора да си е в нейната стая. Аз пък се оглеждам за нов компютър. С един вече сме за никъде и като маймуни се дебнем кой пръв да седне.

# 27
  • Мнения: 4 892
Не знам, тити, брои ли се или не една бира. Аз като пия не броя.

# 28
  • Мнения: 2 212
Аз пък броя, защото по принцип не пия, обаче като пия едно и ставам друг човек...а тоя другият колко пие...

# 29
  • Мнения: 4 406
туй ли е новото? м чи то кат' предишното  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт