Споделете/167

  • 32 781
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 008
A aз исках да правя тиквена супа, обаче след като си изгорих ръката вчера с мъфините, мисля, че съдбата ми даде знак, че все пак кухнята наистина не е място, на което трябва да се мотая и този спонтанен порив в последните седмици трябва да бъде прекратен, защото пицариите ще умрат от глад, понеже няма кой да поръчва  Mr. Green
За дюлите не мога да се изкажа, не знам дали въобще съм яла някога  Blush

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 768
На мен хризантемите са ми много любими цветя.  На село ги има в градинката много са красиви и с едри цветове.Аз едва преди5-6 години научих, че се казват хризантеми Blush, баба им вика "Димитровчета".
Ние вече нямаме дюли на село за съжаление, какво стана дървото ли изсъхна, нямам идея.
Споделям хубаво настроение тази сутрин..

# 677
  • София
  • Мнения: 177
Дюли, хризантеми, дюли, хризантеми... А Гюлфий е от една седмица болен и със запушен нос. Установи се, че само от това временно се оправя. Ех, къде сте, бе група японски учени, елате да провеждате научни тестове върху мен, за ефективността на това люкарство! С охота се жертвам, и ако трябва ще съм един доживотен експеримент.

In other news, вчера ми беше тройно успешен ден. Получих 1.големи похвали, 2.хонорар и 3.облекчение в свръхнатоварената си програма. Признах ви, че на Гюлфий второто му име е суета, затуй най-много се зарадва на Големите Похвали. Понякога съм наистина добра, какво да се правя.  reverance

П.П. И през ум не ми е минавало, че някога ще търся точно Лили Иванова в ютюб, НиноТино е виновна. И днес ще си купя хризантеми!

# 678
  • Мнения: 3 405
Само че при мен беше  като синчето изсрича на заглавието на вестника, който четях с кафето. Дано като порастне му се учи, че моя син реши, че е тотална скука и губене на време.


А при мен афишите по улицата, преди да навърши 5.
Но факторът училище скапа нещата после  Confused

Не обичам дюли, не обичам тиква, не обичам кекс  Laughing

О, Гюлф! Simple Smile

# 679
  • Майничка
  • Мнения: 12 687
Анджи, няма да те каня на гости в събота тогава. Менюто ще е тиквена крем-супа с кервиз, телешко с хрупкава коричка, за десерт - печени дюли и ябълки с ванилов крем.

# 680
  • Мнения: 3 405
А, аз за телешкото и ябълките ше дойда  Laughing

# 681
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Изма, не си казала - не сме ти пратили дюли  Hug виж, с цацата ще е маалко по-сложно, но дет' се вика за бг-мама форумеца няма невъзможни неща!
Гюлф, и аз усещам внезапни подобрения и прилив на енергия особено от вида на твоето лекарство в бежовата опаковка - мога всеки ден на редовни дози да го приемам. Мога, ама няма...

# 682
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
На Гюлфият ще му бъде конфискувано лЮкарството , ако продължава така. Все пак споделеното лекарство е половин лекарство, демек другата половина отива в другарчето! А аз се чудех каква е връзката между изчезващата ми хрема и Моцартовите топки в бюрото ми...

# 683
  • Мнения: 4 586
Димитровчета, дъхави димитровчета росни и шума от липи споделям. И студен грис с истинско мляко.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Тъкмо щях да ви питам не знаете ли някой цяр за два метра борешки сопол и гледам - марципан препоръчвате.  Laughing

Дюлевото сладко много ми ходи с бухтички. Бухтички мога да докарам, дори сега. Ама дюлево сладко - няма откъде.

Споделям с вас нова теория за произхода на човека, изказана от великия учЕн Влад. Според него първият човек е паднал от небето. На въпроса ми откъде се е взел втория човек, младият учЕн биде любезен да уточни, че първият човек е бил жена и тя е родила още една жена. После и двете почнали да раждат и така нататък...  Thinking

# 685
  • Мнения: 3 405
Това е жестока теория, фен съм на Влад Simple Smile

Да спрете да готвите и да вземете да спортувате, че надебелях само от четене  Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 608
  Отивам да си купувам анцунг. И маратонки. И ще тая силна надежда, че ще ги ползвам по предназначение  Laughing Теорията е яка за произхода. Моя син на обясненията библейски, че жената е направена от реброто адамово питаше "И сега всички мъже са с едно ребро по-малко?" Джелязна детска логика  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 17 415
. Ама дюлево сладко - няма откъде.



Имам, само кажи.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моята немлъкваща дъщеря веднъж каза "Мамо, аз сигурно съм произлязла от най-кресливия вид маймуни"

# 689
  • София
  • Мнения: 177
По тази логика аз ще да съм произлязла от ленивеца.

Общи условия

Активация на акаунт