И пак за детските играчки

  • 1 753
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Мина ми желанието да пиша в темата, като видях, че е преместена в "На пазар". Нямам какво да споделя за марки и модели играчки.
И не мисля, че някой от писалите вече е подходил по този начин към темата, с което модераторската намеса става още по-енигматична  Thinking

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Предпочитам играчки, с които децата си играят и развиват определени умения - сръчност, творчество, логическо мислене.
Избягвам свирещи, пискащи, самодвижещи се играчки, "зомбиращи" - както ги е нарекла по-горе tsankova.

# 17
  • Мнения: 1 011
Мина ми желанието да пиша в темата, като видях, че е преместена в "На пазар". Нямам какво да споделя за марки и модели играчки.
И не мисля, че някой от писалите вече е подходил по този начин към темата, с което модераторската намеса става още по-енигматична  Thinking
На мен също ме стана чудно newsm78
Смятам че темата беше в правилния подфорум ,предвид че там са майките с които споделям определен вид интереси Tired

# 18
  • Мнения: 177
Да си кажа честно, аз съм един ужасен клиент. Винаги търся много качества в един продукт - не е само в избора на играчки. Но все пак, понеже говорим за играчки, то за мен (без значение възрастта), основните критерии са: безопасна (материал, умерена сила на звука, съставни части), приятна за гледане (категорично съм против всякакви извън земни с три очи или едно по средата на четвъртита глава, трансформери и т.н), на всяка цена да развива дадени умения у детето, или да го обучава в дадена посока, да е на приемлива цена и да не е шир потребните масови марки залели магазините ни и имащи ги всяко второ дете. Съжалявам, но това за мен е дразнещо и много ми напомня на комунизма - всички бяхме с едни и същи дрехи и като си ходехме на гости - все едно си си увас, но подредбата е малко по-различна...
 
 Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт