The Vampire Diaries season 3 - Лош,лош Стефан... - 20 юбилейна тема

  • 31 827
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 37


Мама на миро, страхотен Едуард си си сложила !  Mr. Green

Обичам го Бъфи ! Wink  Mr. Green

Голям карък съм.. Нямам никакво търпение да изчакам до Януари. Ако знаех че е така,щях да забавя темпото с първите 2 сезона ,тюх..

Аз бих ви препоръчала,ако не сте гледали Moonliht .Много лек и приятен,но и той е само един сезон , а доколкото знам втори няма да се снима.

# 691
  • Мнения: 2
Аз пък само дневниците гледам, много съм изостанала  Crossing Arms от изброените само supernatural знам, но и него не съм гледала.

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Завиждам ви,завиждам ви Blush Ох кат си спомня,че само Хейван си гледах,а после гугуткиге ката ме зарибиха с тез вампири Crossing Arms и се почна...със сериалииииии Crazy

Всички дет ги препоръчвате съм ги гледала Whistling И всички заслужават внимание Wink Peace

# 693
  • Мнения: 26
Аз пък само дневниците гледам, много съм изостанала  Crossing Arms от изброените само supernatural знам, но и него не съм гледала.

 Peace И аз така.  Blush

# 694
  • Мнения: 2 900
Ам чи да са попрайте, не ви ли е срам  Joy

Ходихте ли да гледате "Immortals" с Джо Мо? Много е готин, чудя се кога ще ида  Heart Eyes http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228351800535352.51222.1 … 995756&type=1

# 695
  • Мнения: 1 336
Значи е крайно време да поправите грешката! Особено Supernatural и True blood!!! Не са за изпускане. Обожавам ги тези двата и Дневниците. А ако ви се гледа нещо забавно и разпускащо, наричано новите "Приятели" - " How i met your mother". Тоя филм мога с часове да го хваля.

# 696
  • Мнения: 2 900
Значи с теб определено имаме еднакъв вкус за сериали  Peace

# 697
  • Мнения: 26
Значиииии за Supernatural се замислям сериозно,защото вие всички сте луди по тях,но за  True blood  Naughty в никой случай няма да го загледам.Хващах няколко серий по тв-то и всичко се развиваше постоянно на тъмно,смешните зъби,които са им сложили на вампирите и само заради един красив мъж от целия каст.....айде нема нужда!  Joy

Хубав ден,момичета!   bouquet

# 698
  • Мнения: 2 900
Голяма грешка правиш, Дени Grinning Аз започвах да го гледам 2 пъти и чак на третия продължих, но е много добър сериала!

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
Кръвта е истинския вампирен сериал и сме луди по него не заради "един хубав мъж". Горещо препоръчвам!

# 700
  • Мнения: 2 900
Кръвта е истинския вампирен сериал и сме луди по него не заради "един хубав мъж". Горещо препоръчвам!

Бе айде да не го изхвърляме  Whistling

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, на мен сюжета много ми харесва като изключим залитанията им в измислици...

# 702
  • Мнения: 1 336
Кръвта е уникална! Съжалявам, че чак на 3 сезон я почнах. Грабна ме от 1 епизод. Дени, нормално е да не те е впечатлила по ТВ. Все пак си гледала разпокъсано. Друго си е от началото. А колкото до хубавия мъж - е няма, няма по-хубаво свръхестествено нещо!

# 703
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Днес една колежка,каза,че е почнала да гледа Дневниците(каза ми го на мен,щото ме знае Blush) и каза,че страшен сериал Shocked Shocked Shocked викам си,ахам...не е гледала истинската школовка Mr. Green

Истинска кръв мен ме грабна,заради всичко музика,истински вампири,наторалиш(като се има предвид,че ми бяха първи вампирски сериал)..и ми хареса Whistling Whistling Whistling,от там се почна към други небосклони Peace

Гледайте Имало едно време и Грим те са нови и бързо се наваксват,а после почвайте със сериалите с повечето сезони Wink Peace

# 704
  • Мнения: 26
Ееееее съсипахте ме  Joy аз така твърдо бях решила,че няма да го гледам тоз филм  Naughty и сега тря да го почна  Mr. Green то не му направихте само реклама,хвалихте го,като за последно  Laughing пък и по-добър щом бил от Дневниците  Shocked не мога да повярвам направо,ама ааааййййдееее ще ви послушам!  Heart Eyes

Йо,ти що два пъти си го почвала и чак на третия си го завършила?  Thinking Щот е много готин ли?   Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт