Лидл ::8::

  • 81 421
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 20 220
Майка в тензух цедеше млякото. Завързваше го на чучура на чешмата в кухнята и така висеше по 1 нощ. Понякога и малко повече. Много мразех, защото не можеше да се ползва мивката, а все в банята трябваше да се ходи.

И моята майка го правеше точно по същия начин. Дори имам спомен как като малка бях решила, че идеята на млякото е да си капе непрекъснато и веднъж /точно преди едни гости/ цял ден доливах вода от чешмата, с ясната мисъл, че помагам на мама.  Embarassed В крайна сметка гостите така и не ядоха Снежанка, а майка ми още ми се смее за това.

И ние вкъщи не харесваме нито снежанката, нито руската.

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
На мъжа ми му харесва снежанката, особено като се има в предвид цената.

И малко офтопик, защо ще цедите мляко като продават готово цедено, аз с такова правя домашната снежанка.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 41 062
На мъжа ми му харесва снежанката, особено като се има в предвид цената.

И малко офтопик, защо ще цедите мляко като продават готово цедено, аз с такова правя домашната снежанка.

Зощото повечето купешки са с "раст.мазнина",а не с кисело мляко Peace Така е по-истинско и по-вкусно!

# 678
  • софия
  • Мнения: 26 003
На мъжа ми му харесва снежанката, особено като се има в предвид цената.

И малко офтопик, защо ще цедите мляко като продават готово цедено, аз с такова правя домашната снежанка.

Зощото повечето купешки са с "раст.мазнина",а не с кисело мляко Peace Така е по-истинско и по-вкусно!
newsm10 +имам чуството, че има нишесте или нещо сгъстяващо.

# 679
  • Pb
  • Мнения: 1 183
+имам чуството, че има нишесте или нещо сгъстяващо.
ахъм, има, има...

# 680
  • у нас
  • Мнения: 1 872
кой беше кетчупа който хвалите и някой спомена за хубав ориз в син пакет- ми те всички са в син hahaha кой по-точно newsm78

суджука който ще бъда на акция май 2,99 не е никак лош- на Маджаров е - бг производство Peace

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2

суджука който ще бъда на акция май 2,99 не е никак лош- на Маджаров е - бг производство Peace
Заради тия евтините суджуци, луканки и сушеници забравихме какъв е вкусът на истинските такива  Rolling Eyes

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 2 044
Tommelise , хубавия кетчуп е на Микадо.  Peace

Ама в Бургас не мога да го намеря от месец вече.  Sad

# 683
  • Мнения: 598
Tommelise , хубавия кетчуп е на Микадо.  Peace

Ама в Бургас не мога да го намеря от месец вече.  Sad
Да ...И аз отдавна се оглеждам за него, а моите запаси свършиха вече Sad
Ако има някой друг, който да прилича на истински, казвайте, моля!   bouquet

# 684
  • Мнения: 3 372
А хубав омекотител за пране  има ли в Лидл?

# 685
  • Мнения: 399
Нахълтвам в темата да попитам, кой беше националния номера на лидл, не успях да го намеря в сайта.

# 686
  • Мнения: 527
Нахълтвам в темата да попитам, кой беше националния номера на лидл, не успях да го намеря в сайта.

Заповядай!

0800 14141

# 687
  • Мнения: 22 867
Нахълтвам в темата да попитам, кой беше националния номера на лидл, не успях да го намеря в сайта.

Това е на сайта им:

Позвънете! Заслужава си!
Ако имате въпроси, желания или забележки, можете да ни потърсите на безплатен за Вас телефон от понеделник до събота между 8.00 и 20.00 часа.

0800 14141

или ни пишете на:

hotline@lidl.bg

# 688
  • Мнения: 399
Благодаря, обадих им се.

# 689
  • Мнения: 22 867
Момичета, а някой купувал ли е тиква в буркани? Не знам откога я предлагат, но аз днес я видях и направо зяпнах, тия дни затварях компот от тиква за проба, а не съм разбрала, че се продава. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт