Лидл ::8::

  • 81 333
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 44 260
за първи път покрай хелоуин я видях, но понеже имаме тикви от село, а и цяла зима така  итака продават, не видях смисъл да купуваме и пробваме Wink

# 691
  • Мнения: 22 867
за първи път покрай хелоуин я видях, но понеже имаме тикви от село, а и цяла зима така  итака продават, не видях смисъл да купуваме и пробваме Wink

Интересно ми стана каква е на вкус, защото компота, който правих, ми хареса, много е приятен. Иначе, да, има тикви зимата, това е хубаво, всъщност тоя компот точно затова го пробвах, защото ми донесоха повече тикви вкъщи. Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 44 260
не мога да си представя да е лош Simple Smile, освен ако не са го пресладили зверски...иначе ние мн си правим и обичаме и чист и със сини сливи(сушени) и индрише за подправка Wink

# 693
  • Мнения: 22 867
не мога да си представя да е лош Simple Smile, освен ако не са го пресладили зверски...иначе ние мн си правим и обичаме и чист и със сини сливи(сушени) и индрише за подправка Wink

Срам Embarassed, не съм и подозирала, че се прави компот от тиква, докато скоро не попаднах на рецепта в руски форум. Сложих ванилия, идеята за индришето е добра, харесвам аромата му. Peace
Купих си тая вечер кауфландски марципан, хареса ми много повече от лидълския. Но съм пробвала само този с плънката. Другия нещо не го открих в магазина. (Леле, как само намирам махна, ако решат да правят подаръци, размина ми се........а то не, че не ми хареса съвсем, но тоя ми е по-вкусенSimple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 2 024
Минавам да споделя, че вчера купих от
готовите блатове за торта. Забърках
крем като за Тирамису, като вместо
Маскарпоне реших да опитам с крем
за мазане Пилос. Стана страхотна торта!

# 695
  • София
  • Мнения: 44 260
а в Лидл има ли хубаво крема сирене? (или за чийз кейк мога и за мазане натурално да взема)

# 696
  • Мнения: 1 711
И "Пилос" и "Голдеса" са страхотни за десерти."Пилосът" е по-евтин обаче.

С извара и такова крем сирене става супер.Преди сме обсъждали изварата и някои момичета казваха, че е вкисната.Аз като взех беше добра.Явно си е до партида.

# 697
  • Мнения: 3
чух че в лидъла имало някакъв хубав сладолед с орехи. някои знае ли как му е името ?

# 698
  • София
  • Мнения: 747
Минавам да споделя, че вчера купих от
готовите блатове за торта. Забърках
крем като за Тирамису, като вместо
Маскарпоне реших да опитам с крем
за мазане Пилос. Стана страхотна торта!
Може ли да споделиш рецептата,моля Flutter

# 699
  • София
  • Мнения: 44 260
deskatta - мерси много, аз четох някакви рецепти за лимонов чийз кейк, нямаше нито дума за извара, само сметана и крема  сирене. Пък точно такъв много ми се е дояло.

# 700
  • Мнения: 22 867

Понеже срещах въпроси за връщане на закупени стоки, слагам инфо от сайта на ЛИДЛ (извинявам се на запознатите с нея):

Цитат

Гаранция за удовлетвореност

Удовлетвореността на нашите клиенти е най-важната ни цел.
По отношение на качеството на продуктите ни сме поставили най-високи изисквания.

Ние ви гарантираме, че ще останете доволни от продуктите, закупени при нас.
За да сте сигурни в това, Вие можете:

- да върнете хранителни продукти закупени от нас по всяко време и без да представяте касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от нас в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от филиалите на Lidl в страната;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.
 

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
А дали мога да върна етажерка, която уж трябва да се залепи с вакуумчета на стената, но тя упорито пада ли пада, при това празна и то само след 2-3 минути Rolling Eyes Опаковка, много ясно, няма вече, а лепките-подложки са на стената още и не знам дали биха се изчегъртали лесно newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 2 024
Минавам да споделя, че вчера купих от
готовите блатове за торта. Забърках
крем като за Тирамису, като вместо
Маскарпоне реших да опитам с крем
за мазане Пилос. Стана страхотна торта!
Може ли да споделиш рецептата,моля Flutter

Разбира се.  Hug
Направих следния крем:
- 1 голяма кофичка квасена сметана Пилос, 450гр.
- 1 крем за мазане Пилос, 200гр.
- 1 яйце
- 13 супени лъжици захар
Захарта и яйцето се разбъркват с миксер,
добавя се кремът за мазане, след това
сметана и се доразбърква на ръка, за да не
се втечни много сметаната. Намазват се
блатовете, престоява една нощ и е готова
за ядене. Не сиропирах блатовете, както е
при оригиналното Тирамису с бишкотите,
защото са тънки и крехки и щяха да се
разпаднат. Чудесно са се напоили от крема.

# 703
  • Мнения: 527
чух че в лидъла имало някакъв хубав сладолед с орехи. някои знае ли как му е името ?

Действително е страхотен. Не мога да кажа как се казва точно, но като отидеш при сладоледите, при кутиите е последен. Ще го познаеш без проблеми, има нарисувани орехи, стафиди и смокини. Синя кутия, етикета е с бяло и бежово. Другите са с ягоди, вишни и карамел. Този е и най-скъп от всичките. И по това можеш да го познаеш.


А дали мога да върна етажерка, която уж трябва да се залепи с вакуумчета на стената, но тя упорито пада ли пада, при това празна и то само след 2-3 минути Rolling Eyes Опаковка, много ясно, няма вече, а лепките-подложки са на стената още и не знам дали биха се изчегъртали лесно newsm78

Да, мисля, че ще я вземат. Аз взех едни батерии ААА, които не бяха добри и  си ги взеха.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 132
Някой случайно да сие взел конвектор от промоцията? Или поне да го е разгледал?
И за мини чопърчето да питам същото?
Днес или утре и аз ще се добре да Лидъл най-вероятно и ще взема крема за лице най-сетне и какъвто и да е там сладкиш, само да взема и аз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт