Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 137

  • 41 176
  • 742
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Я, да ви припомня и едни усмихнати симпатяги...махленците ни... Joy Joy Joy
Е, Бурхан...малко е замислен...ама, нали все на път го избива...затова... Peace Laughing
И Кадрието...странно ми изглежда Thinking...дали не го е подозирала вече, Бекир...
че има намерение да забегне... newsm78 Joy

# 16
  • Мнения: 4 535
Странно защо в този колаж е включена и "любимата" кола на Левент... newsm78  Joy
Какво ли е искал да каже авторът му... Thinking
Отговор...нямам...ама, много се замислих...може и това да е била целта... hahaha Joy Wink



Според мен, посланието е ясно...или както би казал Шекспир: "Колата или жената- туй е въпросът"newsm78

А при мен въпроса е "Ще ми зареди ли страницата, или ще ме изплюе' newsm78  Joy

# 17
  • Мнения: 2 116
Опитах се да намеря текста на песента, която изпя тогава Хасрет...не се справих... Rolling Eyes
Имаше и клипче, точно с тези моменти и тази сцена...и него не намерих... Crossing Arms
Разчитам на вас... Hug




Според мен, посланието е ясно...или както би казал Шекспир: "Колата или жената- туй е въпросът"newsm78

А при мен въпроса е "Ще ми зареди ли страницата, или ще ме изплюе' newsm78  Joy

Надин, ами Онур уцели в десятката...и жената и колата... Peace Laughing
Пък нека не му го признават...някои...нали... Laughing

До довечера... Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте дами  Hug Ринка,благодаря за красивата тема   bouquet



Лина,да ти е жив и здрав рожденника  newsm51 newsm51 newsm51 много да те слуша  Hug

Баба Мара,съдейки от ника ти,отдавна си излязла от тийнеджърската възраст и би трябвало да можеш да правиш разлика кое е редно да се коментира за личния живот на артистите и кое-не  Naughty Изключително грозно е това което пишеш,не си ли даваш сметка в каква светлина поставяш Туба с подобни писаници .Ако на теб някой ти зададе въпрос дали бащата на децата ти е съпругът ти,какво би отговорила ,една звучна  м...а,нали ! Как изобщо ви се пише подобни глупости  ooooh!Защо аджеба ,ако Дж. е бащата на бебетата те не се ожениха,би ли ми отговорила  Peace Или просто с подобни коментари целите да привлечете внимание в/у себе си,вече до този извод стигам  Crossing Arms Коментирай филма,пускай снимки,клипчета,каквото искаш,но стига вече с тези обиди към Туба! Незнам с какво тя заслужи такова отношение от феновете си,ако изобщо си и фенка де  Peace Хубав ден на всички !

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 11:48 от zlatinag

# 19
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Опитах се да намеря текста на песента, която изпя тогава Хасрет...не се справих... Rolling Eyes
Имаше и клипче, точно с тези моменти и тази сцена...и него не намерих... Crossing Arms
Разчитам на вас... Hug

Gönülçelen - Gönül Salıncağı --- Hasret



"Gönül Salıncağı"

yanağım yanağında dudağım dudağında
yanağım yanağında dudağım dudağında
salla beni sevgilim gönül salıncağında
salla beni sevgilim gönül salıncağında
başım dönsün herşey dönsün
salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında
gözlerimi kapayayım derdimi unutayım
gözlerimi kapayayım derdimi unutayım

salla sana uçayım gönül salıncağında
salla sana uçayım gönül salıncağında
başım dönsün herşey dönsün
salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında
başım dönsün herşey dönsün
salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında


Съжалявам, но го нямам преведен.

# 20
  • Мнения: 0
Привет, момичета ! bouquet
Клипчето, което Лина търси наистина са го блокирали в тубето за
показване в Б-я, явно скоро е станало това. Rolling Eyes
Случайно съм го качила в бокса, защото нямам много навик да
качвам там, но този път си е чиста случайност.
Радвам се, че ви харесва. На мен специално песничката ми е любима
от време оно - тийн годините да кажем.  Laughing
Надинка, ти пак ме срази с този твой хумор и поста за Бюлент и
хавлийката с мустаци Joy Joy

# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте !
Първо, искам отново да благодаря на Ринка, за новата тема !   bouquet
Второ - тази сутрин влязох тук сравнително рано  Blush, но за първи път от доста време попаднах на "засилен трафик на мнения"  Wink и докато реша и аз да напиша нещо  ooooh! ми се наложи да изляза и не успях.  Peace Много ми стана приятно, след като изчетох мненията ви,  Peace страхотно настроение и разбирателство !  Hug
Лина, да ти е жив и здрав любимия, бъдете щастливи !!!   bouquet  bouquet  bouquet
Фенче, благодаря ти за клипа  Hug, ако знаеш само, откога се опитвам и аз да го намеря  Hug / обожавам тази песен, а и текста сякаш е точно за нашия Мурат  Peace/.
Марги, разбрах,че търсиш клип, в който е включена песента, която имаш предвид, аз знам този и дано да съм уцелила  WinkHug



А това е песента с хърватски субтитри, че е по-разбираемо от оригинала.  hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=Wc7I17E59Ao&feature=channel_video_title

# 22
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 23
  • Мнения: 4 535
Аз съм запазила един превод на sevi nil

Бузата ми до твоята буза , устните ми до твоите устни.
Люлей ме любими на люлката на сърцето.
Да ми се завие свят ,всичко да се завърти.
Люлей ме, светът ми да се завърти на люлката на сърцето.

Ако имам дял в любовта ти, кажи ми какво да направя.
Люлей  ме ,да ти се наситя  на люлката на сърцето.
Да ми се завие свят, всичко да се завърти.
Люлей ме,  светът ми да се завърти на люлката на сърцето.

Да затворя очите си , да забравя болката си .   /проблема си/


Люлей ме , за да литна  на люлката на сърцето.
Да ми се завие свят, всичко да се завърти.
Люлей ме, светът  ми да се завърти на люлката на сърцето.

# 24
  • Мнения: 0
ЛИНА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТВОЯТА ПОЛОВИНКА!
Да ти е жив и здрав!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, привет! Hug Идвам при вас от "европейската" hahaha тема - дано не се натрапвам. Flutter

От около 2 теми ви следя подробно. Някои от вас може би знаят, че не обичам като един сериал е свършил да пиша и да разисквам подробно... Така стана и след "Аси", така стана и след "Пленителката на сърца" - а той даже е с финал още по-отскоро. Обаче в "Пленителката" винаги съм имала вътрешни полемики - знаете и анализите, които правех след края на сериите, особено във втори сезон. Затова, когато видях, че постепенно ще правите дискусии на различни моменти, ми стана хубаво. Ако не възразявате, и аз ще се включа - пък кой е европеец, кой - не... това си зависи вече от местоположението и възпитанието. hahaha
Не искам да мислите, че като съм спряла да пиша, това ще е окончателно. Или дори - че, не дай Боже, съм забравила Туба и Джансел. Откакто излязоха снимките й с Онур, няколко пъти нарочно отварям да видя тази, на която му шепне на ушенце (или го целува по бузката - не зная) - много са ми милички. Flutter А за Джансел... след като идвам от "европейската" тема и по европейски превеждам сериала му - няма какво да се говори. Аз като негов фен отдавна съм се доказала. Wink Heart Eyes

Успешна сряда... и всички останали дни от седмицата! hahaha Hug
И се надявам пак да се включа при вас - на по-ниски обороти, най-вероятно, но за дискусии съм на линия! Hug Hug Hug

# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Тинче,  newsm10
Здравей и добре дошла отново в темата !  Hug
Аз, също гледам и харесвам "европейския" сериал, който превеждаш / БЛАГОДАРЯ на теб и на останалите от екипа за превода   bouquet/, но за мен тръпката е тук и с този филм засега, затова ще те очаквам с нетърпение да вземаш участие в нашите коментарни дискусии.  Peace Така с повече участници - повече мнения  Thinking, ще бъде и по-интересно.  Hug
А, сега понеже пропуснах сутрешното кафе - съм приготвила следобедно  Wink, заповядайте !  Hug



Според мен тук в последно време, сме доказали не веднъж, че сме добронамерени и отворени за коментари, както и за любимия ни сериал, така и за различни други теми и сериали.  Peace
Ако има и други желаещи да се включват,  Thinking могат спокойно да го правят / досега никого не сме изяли  hahaha/ .

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 14:49 от Cveti67

# 27
  • Мнения: 0

Здравейте,  bouquet
Гледах филма ЗП преди месец и от странични места разбрах ,че Туба и Джансел са изживели отдавна любовта  си и след края  на близките  им отношения ,Туба започва връзка с Онур .
Но….
 скоро разбирам ,че в периода  на забременяването на Туба   с  Джансел са били  много и често  близки .Това показва ,че отношенията им са били на приливи и отливи през целия период на снимките на филма . Според мен Туба е решавала всичко в отношенията си с всички мъже в живота си и тя е слагала многократно край на отношенията си с Джансел.Разбрах ,че Онур е бил свидетел отблизо на връзките на Туба от времето на Аси и се изумих .

Fan  Peace ,Клипа от клюкарското предаване от предния ми пост е важен не с казаното от Джансел (освен ,че не е близък  приятел  на Туба) ,а с това ,че  телевизията в рекламите си обявява Джансел ,като „БИВШИЯ ЛЮБОВНИК НА ТУБА…….” и не би го твърдяла (БОГАТА  телевизия),ако нямаше доказателства  .Това ,че официално обявения  като  бивш любовник  Джансел е бил близък   с Туба по времето на забременяването  е истинската НОВИНА

margita9  Peace Явно мисля различно ,но според мен това ,че Туба и Джансел не са подходящи за двойка ,не  е попречило на химията между тях …и да е много вероятно да са направили  бебетата.
Съжалявам ,ако мнението ми нарушава общия тон в темата и се надявам да няма обидени

zlatinag    PeaceТуба е това ,което е и съм и фенка ,независимо от поведението и. Да слагаме  любимците  в собствена  рамка на „РЕДНО” поведение  не е  зрялост ,а консерватизъм.Туба се омъжи  за  да успокои    феновете  ,заради бременността си.Не се омъжи за Джансел ,защото не се е подчинявал на властния  и характер /който харесвам/ .Не мисля ,че трябва да се премълчават и крият  факти от живота и,защото той е ценен ,какъвто  Е  .

nadine1111 Peace , съгласна съм ,че  Онур  е правилния избор за съпруг  на Туба .Не всеки може да вирее под ОГРОМНАТА и сянка

Vali_N   и аз разсъждавах точно като теб  доскоро ,но близостта на Туба и Джансел  през периода на забременяване   и последвалото  не-приятелство за сватбата и след нея ме навеждат на други мисли.

lub4eto  Peace съгласна съм с твоето мнение  с тази разлика ,че според мен Туба е взела решение САМА. И Джансел  и Онур (както и другите и мъже…)не са имали право на глас.
Харесвам я тази жена  . Спирам с коментарите  за бебетата

Приятен ден на всички .  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 9 998
Момичета  Hug
Благодаря на всички за поздравленията!   bouquet
Да сте ми живи и здрави, мили приятелки!
Заповядайте!



Надин, бих искала да съм така



но всъщност по ми подхожда това



 hahaha Joy Joy Joy

В суетнята сутринта пропуснах да благодаря на Ринка за прекрасната розова тема,
затова заповядай, Ринка  Heart Eyes



Фенче, благодаря много, че откри този клип, любим ми е, от всички за ПнС мисля, че най-добре изразява смисъла на нашето филмче. Моля те, пусни и линк, че ще се опитвам да го изтегля.
Благодаря, предварително!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 535
Тинче, много ме зарадва поста ти. Най- вече с това, че следиш темата, значи си разбрала колко нормални "ненормални" пишат тук Grinning   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт