напиканите чаршафчета

  • 2 943
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
те си ги перяха май, въпреки, че 1 път ми ги дадоха...но като цяло исскаха еднократни пелеми за матрака, та да напишква тях, не чершафа и матрака...въпреки, че най-правилно е на детето да му сложат памперс, но при нас отказаха.

# 16
  • Мнения: 76
Накефих се на КУдкудяка - правилно е постъпила.
Майка ми повече от 20 г. работи в детска градина и винаги, винаги са перяли бельото в детската градина. Имат много допълнително, както и пижамки. Чаршафчетата са със съответния знак на групата така, че да не се смесват с на другите и няма как да вземеш чужд, пр. на по-голяма група. Перат в перални, сега даже май и сушилня са им купили, модерна. Едно време даже съм я гледала как е бродирала по чаршафите с логото на групата.. ooooh!. Изобщо организацията на една детска градина зависи изцяло от директорката. Само да вметна, че детската градина се посещава изцяло от ромчета и турчета, и като чета си давам сметка, че лелките  и госпожите го раздават много ларж в другите градове. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 108
При нас чаршафите се перат в градината. Родителите си перат само дрехите на децата - за напиканите става въпрос. Слагат ги в найлонова торбичка и ти я връчват накрая с детето  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 197
Никога не съм виждала да дават чаршафи за пране на родителите. Моето дете никога не се е напишквало (това важи за всички години досега, включително и при махането на памперса). Но пък доста често си играе с вода и се полива в детската градина, така че дрехите ми ги връчват в торбичка, но чаршафи никога не съм получавала. Тя ходи на ясла от 2 годишна и вече е 3та група в детската градина, така  че имам 4-годишен опитва две различни детски заведения, даже повече като се включат "августовските" детски градини.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Имаше време в което ни ги даваха всеки петък да си ги перем у дома.Но беше за месец само.А иначе не се е напикавал докато спи  Rolling Eyes Поне аз не знам...Но е правил други по-мирирещи бели  Laughing и тогава не питайте!!!

# 20
  • Мнения: 510
Не ми се е случвало да ми връчват мокри чаршафи за пране. Мисля, че ги перат там. Бяха предупредили само, ако детето се напишква да занесем подложки за матрака.

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
При първото спане в яслата, бяха само по памперси и блузки (инцидентно решиха да ги оставят и ме върнаха а нямаха там пижамки) Михаела си беше разместила памперса и само напишкани блузка и потниче ми дадоха, тогава ми казаха че те си ги перат там имат си перално. Кърпите за хранене и ръце които занесохме също са си тяхна грижа вече. В петък само пижамките оставят в шкафчетата за пране вкъщи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт