За моя радост най-голяма през МАЙ ще ставам мама

  • 32 998
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 507
Момичета това със системите и повръщането ми звучи много страшно. Аз не съм имала такива проблеми, слава на Бога.  Praynig Но пък за сметка на това и преди и сега имам зверски киселини, и от вода дори  Laughing, то едното за сметка на другото. 
Понеже синът ми ходи на градина и неизбежно контактува и се бори с вируси и аз покрай него, през 2-3 дни изсмуквам по една доза Оксцилококцинум, превантивно.
С него бях бременна по-същото време на годината и одържах фронта, дано и сега е така Praynig

# 61
  • Мнения: 42
avaline, радам се, че си добре  Hug , аз не съм сигурна тази температура дали не е от бременността, защото не ми се е налагало да я меря преди да ме заболи гърлото, дано да е от това Simple Smile
Ива, клипчето е много хубаво и мило, благодаря  Hug
За гаденето и повръщането да ви кажа, че колкото повече повръщаш, толкова повече ти се повръща, от два дни се опитвам да се въздържам, колкото мога и положението е по-добре  Naughty

# 62
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Момичета, и аз да се извиня, че само за себе си пиша и не ви помагам, но незнам как. Толкова съм непросветена в тая област...
И да се оплача - имам някакво ужасно течение. С извинение, ама все едно се напикавам - на какво се дължи, нормално ли е, как да го боря?
И още нещо - вчера никъде не намерих фурми. Имам спомен, че съм ги купувала малко по-късно, началото на декември. Да не би да ги няма още на пазара? Ако някой знае някоя верига, в която има, моляда сподели.

# 63
  • Мнения: 2
elliee ако си в София фурми има на пазара в Младост 1-има цял щанд със сушени плодове , в пакетчета ги продават. Другия вариант в Карфур и в 345 съм виждала.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 958
Ели и аз съм с такова течение. И първия път бях така и сега пак. Успокоява ме, че вагиналния секрет е абсолютно в норма.
За фурми можеш да опиташ в някое магазинче за насипни ядки и бонбони.
Аз имам чувството ,че започна да ми расте корема, което е супер странно, а е и рано в крайна сметка. Вече като сядам си ракопчавам ципа и копчето на дънките. Другата седмица ще си търся други панталони. Мисля да отскоча до магазина на Фритьоф Нансен, но ме притеснява, че ще са много скъпи там. При условие, че живот и здраве не обмислям трета бременност за в бъдеще, ми се струва необоснована инвестиция. Предната бременност изкарах с един панталон, защото беше проблемна и си лежах през целия период или вкъщи, или в болница. Една приятелка ми каза, че си е намерила дънки за бременни в магазин втора употреба, та и това е вариант. Някой, ако е ходил до "бременния" магазин да каже приблизителни цени на дънки и панталони

# 65
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Не съм от София затова питах за големите вериги. Ще проверя в специално магазинче, сега се сетих за едно.  Simple Smile
джуджанка, а каква е нормата?
Да се похваля /да не чуе дявола  Simple Smile/- все още нямам никакви неразположения и никакви неблагоприятни признаци. Само оказах някои храни и тъпият запек. Но нищо друго. Дори май още не съм качила стават ми дрехите.

# 66
  • Мнения: 42
elliee, това с течението ще ти се изясни като ти пуснат микробиология, напълно е възможно  да е нормално за бременността, а за фурмите, момичетата са ти писали, в големите вериги или специализирани магазинчета за ядки  Peace
джуджанка, разгледай линковете на първа страничка за дрехи за бременни, има хубави неща, аз харесах няколко от сайта на Гап  Crazy

# 67
  • Перник
  • Мнения: 73
Благодаря Ви момичета!!!
Добре дошла, Ива!
По отношение на красотата смятам, че всички бременни са красиви така,че се радвайте на момента. Аз първата бременност я изкарах изцяло с киселини беше ужасно и нисък хемоглобин. Преди да тръгна на работа изкарвах жълтата вода в тоалетната и след това цял ден се чувствах добре. За сега нямам такива оплаквания, но занапред ще видим.
Хубав следобяд

# 68
  • Мнения: 0
Не съм от София затова питах за големите вериги. Ще проверя в специално магазинче, сега се сетих за едно.  Simple Smile
джуджанка, а каква е нормата?
Да се похваля /да не чуе дявола  Simple Smile/- все още нямам никакви неразположения и никакви неблагоприятни признаци. Само оказах някои храни и тъпият запек. Но нищо друго. Дори май още не съм качила стават ми дрехите.
Ellie, ти беше беше от Пловдив, нали? Може да провериш на Четвъртък пазара, там има със сигурност и работи до късно. Също и във всички големи вериги супермаркети   bouquet

# 69
  • Мнения: 63
Здравейте, дами! Simple Smile

Записах си най-после час при лекаря, да вземат да ме видят, въпреки че майка ми ми наду главата, че било рано. Лесно и е на нея....  Laughing

При мен пък въпреки, че е първа бременност всъщност изобщо не съм притеснена. Сигурна съм, че всичко ще си е наред, тъй че черпете от моя позитивизъм. Simple Smile

И да ви питам, тъй като супер лесно ми се образуват стрии, какво ще препоръчате като мазило? Четох във форума за продуктите на "Natalia", но ако знает и други, моля да ги споделите. Simple Smile

Благодаря ви и усмихнат ден на всички.  Wink

# 70
  • Мнения: 1 780
и аз искам да по4на да се мажа ве4е с нещо така 4е ще се радвам за съвети за стриите.

# 71
  • Мнения: 175
.

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 08:27 от Ивa

# 72
  • Мнения: 36
леле много бързо пишете, не смогвам да ви изчета. #Crazy
много хубава темичка, браво!
Jia_m за стрии съм ползвала mustela -серията за бременни, доволна съм нито една стрия не ми излезе /освен тези дето си ги имах отпреди/.
за Т не се притеснявайте, знам че е лошо над 38,но при бременниет Т си е леко завишена в началото. аз като че ли по това познах, че има нещо, все ме тресеше и ми беше студено. Wink
момичета, аз питах в предишната тема, но никой не ми отговори Sad някой да има инфо за разширени вени плс  Praynig , с какво да ги мажа?

# 73
  • Мнения: 0
Момичета, относно козметиката наистина е строго индивидуално. На едни им действа по един начин, на други по друг. Аз лично в момента се мажа с козметиката на Palmers и съм доволна. Според мен резултатът ще си проличи след раждането. Чувала съм хубави отзиви за тази козметика, не е скъпа като повечето, единственото лошо е, че я има на много малко места. Ето сайта за които се интересува с местата където може да се закупи: http://www.palmers.bg/stores.htm

# 74
  • Мнения: 138
Преди време имаше щанд с дрехи за бременни в един магазин на Пиротска. Ако някой има възможност може да провери там, бяха български и на доста прилични цени.
А за фурмите, половината квартал обиколих и не намерих, още не им бил сезона, така казаха в един Плод и зеленчук.

Общи условия

Активация на акаунт