Коприна, дантели и тафта... или мечтаната сватбена рокля.

  • 12 308
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Страхотна тема момичета!
Моята сватба е на 1 септември, а роклята е ето тази:

http://cdn.maggiesottero.com/styles/1450_x_1977_front/A/A3644.jpg



Страхотна е!!! Не е от БГ предполагам? Личи си,че са вложили много труд и качествена дантела,браво Simple Smile Има ли и вградени чашки? Извинявам се за въпросите, но просто  newsm76

На Маги Сотеро е. Има си вградени чашки, банели за оформяне на силуета и т.н.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 121
Винаги съм искала права изчистена рокля, но се ожених в класическа натруфена много много бяла рокля  Laughing
При подготовката на сватбата постепенно и доста сигурно се отдалечавахме много от предварително запланувания бюджет, та не исках да давам много пари и за рокля. Още ме е яд за балната рокля, която даже не беше чак толкова скъпа за разлика от роклите на повечето ми съученички, но това е нещо, което обличаш само веднъж, а сега даже не съм много сигурна къде е прибрана. Не исках да бъде същата история и с булченската ми рокля  Laughing
Реших да я взема под наем и с късмет попаднах на рокля, която беше тъкмо ушита и не беше обличана от друга булка, или поне така ми казаха  Simple Smile Не че беше много лоша, просто не беше това, което винаги съм си представяла. Косата ми обаче беше ТОЧНО по моите мечти, така да се каже. Обувките също, букета стана просто прелестен! Само роклята не си харесвах, но всъщност на самата сватба не съм си помисляла и за миг за нея, на снимките също изглеждам много щастлива, докато роклята остава на заден план. Така че определено не мисля, че една рокля е особено важна за най-красивия ден в живота ти!

# 32
  • някъде
  • Мнения: 979
Ох!Не мечтая за булчинска рокля,но има един модел,заради който ще се замисля.Лошото е,че съм го виждала случайно и само на снимка,но не знам как се води и как да го потърся в гугъл.Модела е затворен,с дълги ръкави и квадратно /мисля/ деколте.Роклята е изчистена,без дантели,джуфки и камъчета. Ако се сеща някой,моля да пусне някое фото.

# 33
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
.

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 15:43 от ahasver

Общи условия

Активация на акаунт