Време е за Икеа! - тема 12

  • 92 972
  • 720
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 12 236
  Днес отново бях до Икея, но си взех само кутии за леглата отдолу на каките, както и едни закачалки за врата. Другите две неща, които взех, се оказа че не ми вършат работа, та ще видя как стои въпроса с връщането на стока  Simple Smile

# 136
# 137
# 138
  • Мнения: 3 034
Текстил не виждам как да стане за стена...

В смисъл? То сума ти от скъпите "тапети" са текстилни.  Grinning Коприна, кадифе и т.н. Ако искаш - лепиш и готово.

# 139
  • София
  • Мнения: 721
Joy
Последните два дни направо съм била на интервю за ИКЕА, сега разбрах Simple Smile Голяма сглобяване падна на тая Били, представях си го по-лесно Wink

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Текстил не виждам как да стане за стена...

В смисъл? То сума ти от скъпите "тапети" са текстилни.  Grinning Коприна, кадифе и т.н. Ако искаш - лепиш и готово.

Сигурно, но не вярвам в собствените си способности да залепя плат на стена  Laughing

# 141
  • Мнения: X
Текстил не виждам как да стане за стена...

В смисъл? То сума ти от скъпите "тапети" са текстилни.  Grinning Коприна, кадифе и т.н. Ако искаш - лепиш и готово.

Само, че тези текстилни тапети имат специална подложка, която ги държи във вид като нормални хартиени и е лесно да се залепят.

# 142
  • Мнения: 3 034
Сега имат, преди са нямали.  Wink Аз съм лепила на едната стена в детската - избрах плътен, питах в магазина какво лепило да взема, защото мазилката беше специфична и стана добре, според мен.  Simple Smile Трябва да се лепи бавничко и да се опъва добре, малко като мебелното фолио, но е по-лесно, защото не личат толкова малките неравности, заради шарките на плата.  Simple Smile

# 143
  • Мнения: 518
още не са добре сработили вс. отдели в нашата икеа .
на стр.6 в каталога има стол-стълба беквам- разгънат напълно е почти на височинта на плота .
върши ми работа , не само за кухнята , имаме и дрешник с рафтове до тавана , ноооо .... в продуктовия каталог липсва (ама мого ме дразни , какво чакат ,че не го допълват Crossing Arms).
питах долу в складовата част . баткото мн. старателно го търси , та предлага се ,   даже с цена -49лв. , не е наличен в момента . обаче той твърди , че зареждат на 2 седмици ,да съм го търсила най-рано началото на ноември , защото последното зареждане било тази седмица , но само в случай че го били поръчали .
а кои са тези ТЕ  и защо неможе да ги пита дали ще пристигне.... Thinking?!

# 144
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, не мога да се ориентирам. Диваните Manstad имаш ли калъфи?

# 145
  • Мнения: 7 987
Нямат.

# 146
  • Мнения: 4 202
  Днес отново бях до Икея, но си взех само кутии за леглата отдолу на каките, както и едни закачалки за врата. Другите две неща, които взех, се оказа че не ми вършат работа, та ще видя как стои въпроса с връщането на стока  Simple Smile

Aila, ние връщахме едни шкафове. Не бяха разопаковани и ни върнаха парите, май за разопакованите неща дават ваучери за пазаруване в магазина  Peace
Много е лесна процедурата  Grinning

# 147
  • София
  • Мнения: 176
...Мислех да взема и един 50 х35х 201,защото имам носеща стена ....
 

Можеш ли да кажеш, кой е този гардероб с дълбочина 35 (ако правилно съм разбрала), защото имаме едно антре с място за гардероб/закачалка единствено зад вратата а там е ненормално тясно. Все още се чудя дали да не са само едни рафтчета и пейка за сядане, защото мернах едни чудни рафтоносачи от ковано желязо (пак Икейски), но гардероба си скрива шаренията...

# 148
  • Мнения: 7 987
Всички PAX рамки и не само ги има с дълбочина 35 май.

# 149
  • София
  • Мнения: 3 414
Не съм запомнила име.

Общи условия

Активация на акаунт