Ниски тонове на бебето

  • 13 809
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 965
Когато си пуснала темата си била в 38 седм., а термина кога е? Мен последните дни ме викаха на тонове всеки ден, как от 12-ти чак на 22-ри, ще те викат ... Не знам...

# 16
  • Мнения: 59
Проста Мария  и аз не знам, но само да ги мисля и да се притеснявам не става. Предния път пак така бяха направили и им викам 10 дни не са ли много, след като са по-ниски от нормите, а те ми отговориха "ами ела, виждам, че се притесняваш", което си е = "и да дойдеш...." или "не се налага, ама щом искаш".....
термина ми е другата седмица на 27
a.l.e.n.a вече бях написала, че ходя на 3-ма лекари паралелно, и според тримата всичко е под контрол, единия е специалист по ФМ в Стара Загора.

Днес лекарката по ЗК ми се обади да ме пита дали съм родила  newsm78 newsm78 newsm78,но не ме вика на запис. Там бях на 10.10  и следващият час ми е за 26.10  Shocked

# 17
  • у дома
  • Мнения: 965
А бебето усещаш ли да рита активно?

# 18
  • Мнения: 59
 на моменти вечер да- много и то, през деня по-слабо, но има едно положение, в което като застана и почва да мърда
Чела съм, че когато наближава да се ражда бебето шава по-слабо, а то вечер е много активно, което ме отдалечава от мисълта, че скоро ще се роди

# 19
  • у дома
  • Мнения: 965
Еми споко, значи, и успех!

Общи условия

Активация на акаунт