Gossip Girl-тема 3

  • 35 760
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 010
 Joy
Правилно ли разбрах, че Дан е представил така нещата все едно Нейт му налита?

# 31
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Малко гей го е направил, но на кого налита не знам  Mr. Green Май на някой непознат, не е Дан на видеото.

# 32
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes от 6-ти епизод - I AM NUMBER 9

# 33
  • София
  • Мнения: 6 010
Чък в лицето прилича на мъжа на Барби - Кен  Mr. Green

# 34
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Много тъжен ми се вижда Кен  Mr. Green А Б. не мога да я определя. И тя нещо не е мн доволна.

Надявам се вече от другия епизода да имат повече сцени заедно,че 2 епизода без тях ми бяха скучни.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
Сериалът все още не е качен в замунда, но са налични няколко релийза в pirate bay.
Все още няма и английски суб.

# 36
  • Мнения: 76
Има го в Арена.  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
Епизодът беше хубав като интрига, но ми стана гадно за всички. Дан дано си го получи...

Някой друг гледал?

# 38
  • Мнения: 493
Голям пълнеж беше серията, ако бяха завъртяли малко историята с научаването на кого е детето и публикуването на книгата можеше да направят 2 интересни епизода...

# 39
  • Мнения: 21
Аз... Ама на мен и за Дан ми стана криво...
А Чък направо ми разби сърцето...

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219
Да кажем има нужда от пълнеж... ама поне да бяха преоблекли Блеър и Серина по няколко пъти, за да има какво да гледаме.

Ех, Чък... ама пък колко беше елегантен с карирания костюм...  Heart Eyes

Интересното е, че някои кадри от една и съща сцена имам чувството ги снимат като дамите са по чехли, а по - далечните кадри ги снимат обути във високите токчета. Блеър в някои кадри изглежда висока колкото Чък, а в други кадри изглежда доста по - ниска от него.  newsm78

# 41
  • Мнения: 0
Определено този сезон е по-добър от миналия. А следващия епизод като гледам ще бъде невероятен!
Ето промото http://www.youtube.com/watch?v=f19I4WhaiuM

# 42
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Един сравнение.  Simple Smile
На последната снимка Б. ми изглежда сякаш е на мястото на Нейт. А Луи на Б.  Laughing
Ревността на Луи ще се обажда все повече. Rolling Eyes

Чък и Блеър са Heart Eyes

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 20:54 от La Libellule

# 43
  • Мнения: 2
На мен серията много ми хареса, беше супер забавна. Недоумявам защо обаче всички приемат книгата чак толкова на сериозно, все пак е ясно, че е доукрасена от автора. Не съм доволна от прическите, грима и облеклата на Серина и на Блеър и то не само в тази серия Naughty

# 44
  • София
  • Мнения: 6 219
Мисля, че Луи разбира, че всъщност Блеър не го обича така, както обича Чък, или по - точно - сега си дава реална сметка за това...

Общи условия

Активация на акаунт