Отговори
# 60
  • Мнения: 18 580
Здравейте отново! Тупарова много благодаря за превода,но поражда още повече питанки.Дали оня Баръш няма да поиска от Джемре отплата за услугата?

# 61
  • Toronto
  • Мнения: 683
Здравейте отново! Тупарова много благодаря за превода,но поражда още повече питанки.Дали оня Баръш няма да поиска от Джемре отплата за услугата?
И аз точно това се чудех, да не вземе да я изнасили, че тогава наш Кузьо ще влезе пак в затвора за убийство!  #2gunfire

# 62
  • Мнения: 0
 Embarassed #Cussing out Тая куха лейка Бану само мръсотии ще прави явно .По- тъпа жена от нея не съм виждала ,че ще се съюзи и със Симай да направят мръсно на братята.Много нагли жени ,честно ужасни са .Джемре в началото ми се струваше гадна ,но е цвете пред тези харпии

# 63
  • Мнения: 1 413
Двете сценаристки да не вземат да ни върнат направо  в 1-ва серия на Фатмагюл! newsm78
Този сценарий  с изнасилването никак не ми харесва! Naughty
Тогава Кузей съвсем ще освирепее и кой ще го успокоява? Rolling Eyes
Явно е ред и на Баану да се внедри в семейството!Настъпва бавно и сигурно към пундьото Гюней!
Милото Джемре, от сега ми става мъчно за нея! smile3518
Мадам Гюлтен  направо ще се разбеснее!

# 64
  • Мнения: 0
Честно казано нямам и идея какво ще се случи на Джемре , явно е нещо за което Кузей е предполагал/досещал , щом се е опитал да я предпази , но безуспешно  Thinking

# 65
  • Мнения: 18 580
Аз точно затова се чудя защо останахме с впечатлението, че ще има нещо между Кузи и Бану? Защото танцуваха заедно на откриването на сезона ли? Тя твърдо, поне за сега се интересува от пундьото/щото няма вкус/ Би трябвало още като видя Кузей да го беше харесала, а тя каза, че не обича русички.Не знам, ще видим.

# 66
  • Мнения: 417
Не вярвам Джемре да бъде изнасилена макар,че в предния сезон сцените на изнасилване бяха много коментирани и вдигнаха много рейтингите на сериалите,но със сигурност ще има нещо м/у Джемре и Баръш.Той я харесва.Дали няма да я омае като я примами със бъдеща слава и охолен живот?

shaane, не съм я виждала с цигара Берен.От цялата актьорска гилдия се сещам за трима пушачи-Кенан Имризалъоулу,Баръш Фалай и Томрис Инджер.

# 67
  • Мнения: 1 413
 emely,да не би това да са непушачите?
И наш левент ги пафка,като гледам и Хазалчето и чичето...

# 68
  • Мнения: 417
И Киво не съм го виждала с цигара,а Хазал я видях преди малко в темата на ЗП. Peace

# 69
  • Мнения: 1 413
Тя твърдо, поне за сега се интересува от пундьото/щото няма вкус/ Би трябвало още като видя Кузей да го беше харесала, а тя каза, че не обича русички.Не знам, ще видим.

Аз пък много обичам русички!Ето такива,като леопарди-
само очичките им светят като набележат плячката:


# 70
  • Мнения: 18 580
Аз също обичам русички, ама не какви да е - трябва да приличат на Киво, иначе не става. А тъй като той е уникат, само ще си го гледкам и ще ми текат лигите. Какво да се прави, мечтите са безплатни.

# 71
  • Мнения: 1 413
Аз пак се наредих!Защо на мен ми се струва,че Кузей някак си сестрински обича Джемрето! newsm78
До сега не видях да показва по-задълбочен интерес към нея като към жена!
По природа ли ще си е такъв или още не му се е разпалил хормона? #Crazy

# 72
  • Мнения: 18 580
Момичета вече са преведени 3 части от 6 серия.Ама турците наистина били както ми разправят.Управителя на заведението искаше да му даде пари без да го познава Кузей, но той горд-иска да си ги отработи.Дори на Али не каза, че няма пари да се прибере.

# 73
  • Мнения: 18 580
Аз пак се наредих!Защо на мен ми се струва,че Кузей някак си сестрински обича Джемрето! newsm78
До сега не видях да показва по-задълбочен интерес към нея като към жена!
По природа ли ще си е такъв или още не му се е разпалил хормона? #Crazy



Според мсн си я обича, но никога няма да признае, заради брат си.може би ако окончателно се разделят...Ама Джемре все пак си страда за Гюней. Колко плака горката пред майка си.

# 74
  • Мнения: 1 413
Вече със сигурност знам,че  съм ку-ку,ама Вие забелязахте ли на Кузей
къде са му изтъркани дънките? newsm78
Там където перископа му бие малко надясно,нали? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт