Отговори
# 45
  • Мнения: 18 560




Здравейте мили дружки! Голямо затишие днес. Какво става? Всички ли сте на работа?Минах да се разпиша и изчезвам по работа.До довечера!

# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 0
Shaane, скъпа виж какво съм ти намерилла! Hug

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 18:47 от корсикана

# 49
  • Toronto
  • Мнения: 683
KUZEY GÜNEY 7.BÖLÜM ÖZETİ
En büyük düşmanıyla babasını yan yana gören Kuzey'in şaşkınlıkla büyüyen öfkesinin önündeki tek engel yine kendisi olur.. Kuzey iyileşmeden çıktığı hastaneye dönmek zorunda kalır.
Sami, oğlundan öğrendiği yeni gerçekle Ferhat'ın karşısına çıkmaya hazırlanır.. Ferhat'la olan tüm hesapları kapatmak için harekete geçtiğinde, oğluyla arasındaki uçurum yıllar sonra ilk kez kapanacaktır.
Öte yandan, Banu'nun Cemre'yi Güney'den uzaklaştırma planları işe yaramış, Cemre Sinaner şirketler grubunun yeni reklam yüzü seçilmiştir. İşi almasında Banu'nun etkisi olduğunu bilmeyen Cemre, bu başarısının keyfini Annesi Gülten ile yaşamaktadır.. Kendine güveni gelen Cemre, Güneye karşı kendini zafer kazanmış gibi hissetmektedir..

Kuzey'in hastalığı, Tekinoğlu ailesini çok eskiden olduğu gibi bir araya getirmiştir. Bu süreçte Banu ve Simay hayatlarına dahil olurken, resmin dışında kalan tek kişi Cemre olur.
Banu Güneye ve ailesine yakın olabilmek için, Üvey ağabeyi Barış Hakmen'in nişanını bile fırsat bilir.
Barış ve Venüs'ün nişan gecesinde herkesin farklı bir planı, farklı bir hesabı vardır. Aynı gece Cemrenin oynayacağı reklam filminin de basın açıklaması yapılacaktır.. Cemre dikkatleri üstüne çektikçe açık hedef haline gelir. Kuzey'in Cemre'yi korumak için harcadığı çaba yetersiz kalır..
O gece yaşanacaklara artık kimse engel olamayacaktır.




Превода е тук - http://kivanc.ca/viewtopic.php?f=33&t=32&p=1064#p1064

# 50
  • Мнения: 1 413
tuparowa,много благодаря за превода ! PeaceХвърля светлина за развитието на 7 епизод,
но въпросителните стават още повече!Пак ще тръпнем в очакване до сряда! ooooh!

# 51
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Добра вечер на всички! Hug Мерси за превода.  bouquet
Вай, вай, нещата стават все по-заплетени и интересни. Браво на Сами, не случайно още от началото ми е симпатимен. Той е май единственият в това семейство, когото наистина го боли за Кузей. А Джемрето мая се е взела много насериозно и май жестоко ще се изгори. Вероятно Кузей ще я спасява от самата нея.

# 52
  • Мнения: 3 304
Джемрето е снимана от приятеля на Хазал Кая за участието в рекламата







http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/10/11/rol-icin-reklam-yildizi-oldu

# 53
  • Мнения: 0
Привет на всички HugТерзийска,Тупарова smile3525Сега започочвам да гадая,какво ще й се случва на Дж newsm78Филма става много интересенОйкюто много ми прилича на Хазал на тези снимки,а на вас Peace

# 54
  • Мнения: 1 413
Ооо,таз Джемре била доста фотогенична!Най-много ми хареса тук!

Направи си е хубавица на тази снимка!Чертите й тук са много изразителни-очи,устни,носле,коса!
Започвам все повече да я харесвам в кожата на героинята й!Играе още плахо,но има потенциал момичето!Много ще е жалко ,ако критиката я съсипе!Ми то до Киво всяка друга, освен Берен,е като бледа сянка!

На другата ми изглежда като жената-вамп от 30-те години на м.век!


Не й отива да е така зализана в прическата-малко й е голямо челото за тази прическа!
Peace

# 55
  • Toronto
  • Мнения: 683
Пак заповядайте Hug
dterziiska, а кой е гадже на Хазал, че аз нещо съм изостанала с информацията?

# 56
  • Мнения: 0
tuparowa  dterziiska Благодаря за превода на анонса   bouquet

# 57
# 58
  • Мнения: 1 413
Божке,Хазал и Берен неееемат никакъв вкус за мъже!
И двете са красавици,ама все едни такива мустакати и свирепи си ги избират! Rolling Eyes
Така ми изглеждаха Бюлент Инал и Левент Семерджи до Берен!Преди време четох някъде/ама къде беше ooooh!/,че Хазал и фотото са се разделили!Сега като гледам Хазал с цигара да ви питам:Берен има ли я някъде снимана с цигара? newsm78

# 59
  • Toronto
  • Мнения: 683
Въх, въх, имаш право! Тоз направо прилича на Мустафа от "Менекше и Халил" Joy Ама пък прави хубави снимки човека!

Общи условия

Активация на акаунт